Прем'єр-ліга - Ізраїль
середа, 25.09.2019
17:00
17:00

Х. Кфар-Саба

Нес-Ціона
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кфар Саба |
| В гостях: | Нес Ціона |
| Відстань: | 28.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Левіта |
| Вміщує: | 5 800 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.20 | 2.87 | 1 | 1.40 | 1.50 | |||
| 56% | 28% | 16% | 2.50 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 64% | 36% | 39% | 61% | 22% | 78% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-03 | Нес-Ціона | 0 - 0 | Х. Кфар-Саба |
| 2019-03-29 | Нес-Ціона | 2 - 1 | Х. Кфар-Саба |
| 2018-12-17 | Х. Кфар-Саба | 1 - 5 | Нес-Ціона |
| 2018-08-16 | Нес-Ціона | 3 - 4 | Х. Кфар-Саба |
| 2013-05-03 | Нес-Ціона | 0 - 0 | Х. Кфар-Саба |
| 2012-12-28 | Х. Кфар-Саба | 1 - 3 | Нес-Ціона |
| 2012-08-31 | Нес-Ціона | 1 - 0 | Х. Кфар-Саба |
| 2012-01-07 | Нес-Ціона | 2 - 0 | Х. Кфар-Саба |
| 2011-09-10 | Х. Кфар-Саба | 2 - 2 | Нес-Ціона |
| 2011-04-23 | Х. Кфар-Саба | 2 - 3 | Нес-Ціона |
| 2011-03-04 | Нес-Ціона | 0 - 1 | Х. Кфар-Саба |
| 2010-11-12 | Х. Кфар-Саба | 2 - 1 | Нес-Ціона |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 7 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 58% | 42% |
Х. Кфар-Саба останні 12 матчі
| 2019-09-21 | Маккабі Нетанія | 2 - 2 | Х. Кфар-Саба |
| 2019-09-14 | Х. Кфар-Саба | 0 - 1 | М. Тель-Авів |
| 2019-09-02 | Шмона | 1 - 3 | Х. Кфар-Саба |
| 2019-08-25 | Х. Кфар-Саба | 0 - 1 | Хапоель Хайфа |
| 2019-08-19 | Х. Тель-Авів | 2 - 3 | Х. Кфар-Саба |
| 2019-08-12 | Шмона | 3 - 1 | Х. Кфар-Саба |
| 2019-08-07 | Х. Кфар-Саба | 1 - 1 | Хапоель Хайфа |
| 2019-08-03 | Маккабі Нетанія | 1 - 0 | Х. Кфар-Саба |
| 2019-07-31 | Х. Кфар-Саба | 2 - 2 | Хапоель Хадера |
| 2019-07-17 | Погонь Сєдльце | 0 - 2 | Х. Кфар-Саба |
| 2019-05-20 | Хапоель Афула | 2 - 3 | Х. Кфар-Саба |
| 2019-05-10 | Х. Кфар-Саба | 1 - 0 | Бейтар Тель-Авів |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 50% |
Нес-Ціона останні 12 матчі
| 2019-09-21 | Нес-Ціона | 0 - 1 | Бней Єгуда |
| 2019-09-14 | Х. Тель-Авів | 1 - 1 | Нес-Ціона |
| 2019-09-05 | Нес-Ціона | 1 - 0 | Хапоель Хадера |
| 2019-08-31 | Маккабі Нетанія | 3 - 0 | Нес-Ціона |
| 2019-08-24 | Нес-Ціона | 0 - 2 | М. Тель-Авів |
| 2019-08-17 | Нес-Ціона | 0 - 0 | Хапоель Хадера |
| 2019-08-12 | Нес-Ціона | 2 - 1 | Х. Тель-Авів |
| 2019-08-06 | Нес-Ціона | 0 - 0 | Хапоель Раанана |
| 2019-08-03 | МС Ашдод | 1 - 1 | Нес-Ціона |
| 2019-07-28 | Бейтар Єрусалим | 2 - 1 | Нес-Ціона |
| 2019-05-20 | Х. Рамат Ган | 1 - 1 | Нес-Ціона |
| 2019-05-10 | Нес-Ціона | 2 - 0 | Хапоель Афула |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 3 | 0 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 25% | 0% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | М. Тель-Авів | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Х. Беер-Шева | 4 | +6 | 8 |
| 3 | Бней Єгуда | 4 | +2 | 8 |
| 4 | Хапоель Хадера | 4 | +2 | 7 |
| 5 | Маккабі Хайфа | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Хапоель Хайфа | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Маккабі Нетанія | 4 | +3 | 6 |
| 8 | МС Ашдод | 4 | +1 | 6 |
| 9 | Х. Кфар-Саба | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Бейтар Єрусалим | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Хапоель Раанана | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Х. Тель-Авів | 4 | -4 | 2 |
| 13 | Нес-Ціона | 4 | -6 | 1 |
| 14 | Шмона | 4 | -7 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Х. Кфар-Саба | |
| Нес-Ціона | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Х. Кфар-Саба | Нес-Ціона |
|---|---|---|---|
| 1 | М. Тель-Авів | 0 - 1 | |
| 2 | Х. Беер-Шева | ||
| 3 | Бней Єгуда | ||
| 4 | Хапоель Хадера | ||
| 5 | Маккабі Хайфа | ||
| 6 | Хапоель Хайфа | 0 - 1 | |
| 7 | Маккабі Нетанія | 3 - 0 | |
| 8 | МС Ашдод | ||
| 9 | Х. Кфар-Саба | - | |
| 10 | Бейтар Єрусалим | ||
| 11 | Хапоель Раанана | ||
| 12 | Х. Тель-Авів | 1 - 1 | |
| 13 | Нес-Ціона | - | |
| 14 | Шмона |
Позиція в лізі
| Х. Кфар-Саба | Нес-Ціона | |
| Позиція | 9 | 13 |
| Очки | 4 | 1 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 11 |
| Очки | 0 | 1 |
Форма в лізі
| Х. Кфар-Саба | Нес-Ціона | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 2 |
0
1 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 2 |
0
1 1 |
Голи в лізі
| Х. Кфар-Саба | Нес-Ціона | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
5 |
1
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
2 |
1
4 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (28) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 36% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (62) | |
| Голи за матч | 2.21 |
| Голи вдома за матч | 1.25 |
| Голи в гостях за матч | 0.96 |
| Домашня команда забила в | 61% |
| Команда гостей забила в | 61% |
| Обидві Команди Заб'ють | 39% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 18% |
Х. Кфар-Саба наступні 6 матчі
| 2019-10-06 | Бней Єгуда | - | Х. Кфар-Саба |
| 2019-10-19 | Х. Тель-Авів | - | Х. Кфар-Саба |
| 2019-10-26 | Х. Кфар-Саба | - | Маккабі Хайфа |
| 2019-11-02 | Бейтар Єрусалим | - | Х. Кфар-Саба |
| 2019-11-10 | Х. Кфар-Саба | - | Хапоель Хадера |
| 2019-11-30 | МС Ашдод | - | Х. Кфар-Саба |
Нес-Ціона наступні 6 матчі
| 2019-10-05 | Нес-Ціона | - | Маккабі Хайфа |
| 2019-10-19 | Нес-Ціона | - | Бейтар Єрусалим |
| 2019-10-27 | Нес-Ціона | - | Хапоель Хадера |
| 2019-11-03 | МС Ашдод | - | Нес-Ціона |
| 2019-11-09 | Нес-Ціона | - | Х. Беер-Шева |
| 2019-11-30 | Хапоель Раанана | - | Нес-Ціона |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 3.20 | 2.87 |
| Ймовірність | 56% | 28% | 16% |
| 1 @ 2.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.50 |
| Ймовірність | 77% | 23% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-25 16:03. На даний момент можливі зміни!