Ліга Леуміт - Ізраїль
пʼятниця, 11.10.2019
14:00
14:00

Х. Рамат Ган

Х. Іроні Рішон
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Рамат Ган |
| В гостях: | Rishon LeZion |
| Відстань: | 14.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Зимовий стадіон Рамат-Ган |
| Вміщує: | 8 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.10 | 2.30 | 2 | 1.53 | 1.36 | |||
| 36% | 10% | 54% | 2.30 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 56% | 44% | 36% | 64% | 25% | 75% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-12-25 | Х. Іроні Рішон | 1 - 1 | Х. Рамат Ган |
| 2018-08-23 | Х. Рамат Ган | 0 - 0 | Х. Іроні Рішон |
| 2018-02-12 | Х. Рамат Ган | 0 - 1 | Х. Іроні Рішон |
| 2017-10-13 | Х. Іроні Рішон | 3 - 2 | Х. Рамат Ган |
| 2017-02-03 | Х. Іроні Рішон | 0 - 2 | Х. Рамат Ган |
| 2016-10-24 | Х. Рамат Ган | 3 - 2 | Х. Іроні Рішон |
| 2016-02-26 | Х. Іроні Рішон | 1 - 1 | Х. Рамат Ган |
| 2015-11-13 | Х. Рамат Ган | 0 - 1 | Х. Іроні Рішон |
| 2015-09-04 | Х. Рамат Ган | 1 - 4 | Х. Іроні Рішон |
| 2015-02-09 | Х. Рамат Ган | 0 - 1 | Х. Іроні Рішон |
| 2014-10-24 | Х. Іроні Рішон | 2 - 1 | Х. Рамат Ган |
| 2014-02-17 | Х. Рамат Ган | 0 - 1 | Х. Іроні Рішон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 4 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 33% | 25% |
Х. Рамат Ган останні 12 матчі
| 2019-10-04 | Х. Назарет | 2 - 1 | Х. Рамат Ган |
| 2019-09-27 | Х. Рамат Ган | 1 - 0 | Хапоель Акко |
| 2019-09-19 | Кафр-Касем | 0 - 0 | Х. Рамат Ган |
| 2019-09-16 | Х. Рамат Ган | 0 - 1 | М. Петах-Тіква |
| 2019-09-08 | Хапоель Єрусалим | 2 - 2 | Х. Рамат Ган |
| 2019-09-01 | Х. Рамат Ган | 3 - 2 | Х. Умм-ель-Фахм |
| 2019-08-26 | Ашкелон | 0 - 0 | Х. Рамат Ган |
| 2019-08-18 | Х. Петах-Тіква | 1 - 1 | Х. Рамат Ган |
| 2019-08-08 | Х. Рамат Ган | 0 - 0 | Х. Умм-ель-Фахм |
| 2019-08-05 | Кафр-Касем | 1 - 2 | Х. Рамат Ган |
| 2019-05-20 | Х. Рамат Ган | 1 - 1 | Нес-Ціона |
| 2019-05-10 | Хапоель Єрусалим | 1 - 0 | Х. Рамат Ган |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 4 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 33% | 17% |
Х. Іроні Рішон останні 12 матчі
| 2019-10-07 | Х. Іроні Рішон | 2 - 0 | Бней Сахнін |
| 2019-09-26 | М. Назарет | 3 - 2 | Х. Іроні Рішон |
| 2019-09-19 | Х. Назарет | 0 - 1 | Х. Іроні Рішон |
| 2019-09-12 | Х. Іроні Рішон | 1 - 0 | Хапоель Акко |
| 2019-09-08 | Кафр-Касем | 0 - 1 | Х. Іроні Рішон |
| 2019-08-29 | Х. Іроні Рішон | 1 - 1 | М. Петах-Тіква |
| 2019-08-26 | Хапоель Єрусалим | 0 - 2 | Х. Іроні Рішон |
| 2019-08-15 | Х. Іроні Рішон | 0 - 1 | Бней Сахнін |
| 2019-08-08 | Х. Іроні Рішон | 2 - 1 | Хапоель Єрусалим |
| 2019-08-05 | Бейтар Тель-Авів | 0 - 2 | Х. Іроні Рішон |
| 2019-05-17 | Х. Іроні Рішон | 1 - 0 | Хапоель Марморек |
| 2019-05-13 | Х. Петах-Тіква | 0 - 0 | Х. Іроні Рішон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 6 | 2 | 1 | |
| 67% | 17% | 17% | 50% | 17% | 8% |
Таблиця Ліга Леуміт
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | М. Петах-Тіква | 8 | +10 | 20 |
| 2 | Х. Іроні Рішон | 7 | +6 | 16 |
| 3 | Х. Умм-ель-Фахм | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Хапоель Єрусалим | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Рамат Хашарон | 7 | +5 | 13 |
| 6 | Кафр-Касем | 8 | +3 | 10 |
| 7 | Хапоель Акко | 7 | 0 | 9 |
| 7 | Х. Рамат Ган | 7 | 0 | 9 |
| 9 | Х. Петах-Тіква | 7 | -1 | 8 |
| 10 | М. Назарет | 7 | -2 | 8 |
| 11 | Х. Назарет | 8 | -2 | 8 |
| 12 | Бней Сахнін | 7 | -4 | 7 |
| 13 | Бейтар Тель-Авів | 8 | -5 | 7 |
| 14 | Х. Бней-Лод | 8 | -12 | 6 |
| 15 | Ашкелон | 7 | +2 | 4 |
| 16 | Хапоель Афула | 8 | -10 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Х. Рамат Ган | |
| Х. Іроні Рішон | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Х. Рамат Ган | Х. Іроні Рішон |
|---|---|---|---|
| 1 | М. Петах-Тіква | 0 - 1 | |
| 2 | Х. Іроні Рішон | - | |
| 3 | Х. Умм-ель-Фахм | 3 - 2 | |
| 4 | Хапоель Єрусалим | 0 - 2 | |
| 5 | Рамат Хашарон | ||
| 6 | Кафр-Касем | 0 - 1 | |
| 7 | Хапоель Акко | 1 - 0 | |
| 7 | Х. Рамат Ган | - | |
| 9 | Х. Петах-Тіква | ||
| 10 | М. Назарет | 3 - 2 | |
| 11 | Х. Назарет | 0 - 1 | |
| 12 | Бней Сахнін | ||
| 13 | Бейтар Тель-Авів | ||
| 14 | Х. Бней-Лод | ||
| 15 | Ашкелон | ||
| 16 | Хапоель Афула |
Позиція в лізі
| Х. Рамат Ган | Х. Іроні Рішон | |
| Позиція | 7 | 2 |
| Очки | 9 | 16 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 2 |
| Очки | 6 | 9 |
Форма в лізі
| Х. Рамат Ган | Х. Іроні Рішон | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 2 |
5
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 1 |
3
0 1 |
Голи в лізі
| Х. Рамат Ган | Х. Іроні Рішон | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
7 |
10
4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
3 |
6
3 |
Загальна статистика для Ліга Леуміт
| Матчі (59) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (156) | |
| Голи за матч | 2.64 |
| Голи вдома за матч | 1.36 |
| Голи в гостях за матч | 1.29 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 34% |
Х. Рамат Ган наступні 6 матчі
| 2019-10-18 | Бней Сахнін | - | Х. Рамат Ган |
| 2019-10-25 | М. Назарет | - | Х. Рамат Ган |
| 2019-10-29 | Х. Рамат Ган | - | М. Петах-Тіква |
| 2019-11-01 | Х. Рамат Ган | - | Бейтар Тель-Авів |
| 2019-11-08 | Х. Петах-Тіква | - | Х. Рамат Ган |
| 2019-11-29 | Х. Рамат Ган | - | Х. Бней-Лод |
Х. Іроні Рішон наступні 6 матчі
| 2019-10-17 | Х. Іроні Рішон | - | Бейтар Тель-Авів |
| 2019-10-25 | Х. Петах-Тіква | - | Х. Іроні Рішон |
| 2019-10-29 | Х. Іроні Рішон | - | Бейтар Тель-Авів |
| 2019-11-04 | Х. Іроні Рішон | - | Х. Бней-Лод |
| 2019-11-08 | Хапоель Афула | - | Х. Іроні Рішон |
| 2019-12-02 | Х. Іроні Рішон | - | Рамат Хашарон |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.80 | 3.10 | 2.30 |
| Ймовірність | 36% | 10% | 54% |
| 2 @ 2.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.36 |
| Ймовірність | 39% | 61% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.60 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.20 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-11 12:04. На даний момент можливі зміни!