Ліга Леуміт - Ізраїль
пʼятниця, 21.10.2022
14:00
14:00

Х. Іроні Рішон

Х. Рамат Ган
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Rishon LeZion |
| В гостях: | Рамат Ган |
| Відстань: | 14.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Габерфельд |
| Вміщує: | 6 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 2.95 | 3.30 | 1 | 1.28 | 1.68 | |||
| 59% | 9% | 32% | 2.05 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.55 | 2.35 | 1.52 | 4.33 | 1.18 | ||||||
| 75% | 25% | 35% | 65% | 26% | 74% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-04-08 | Х. Рамат Ган | 1 - 0 | Х. Іроні Рішон |
| 2022-03-18 | Х. Рамат Ган | 1 - 1 | Х. Іроні Рішон |
| 2021-12-13 | Х. Іроні Рішон | 0 - 1 | Х. Рамат Ган |
| 2021-08-09 | Х. Рамат Ган | 1 - 0 | Х. Іроні Рішон |
| 2021-04-30 | Х. Іроні Рішон | 1 - 1 | Х. Рамат Ган |
| 2021-03-22 | Х. Іроні Рішон | 1 - 1 | Х. Рамат Ган |
| 2020-12-02 | Х. Рамат Ган | 1 - 0 | Х. Іроні Рішон |
| 2020-07-02 | Х. Рамат Ган | 5 - 2 | Х. Іроні Рішон |
| 2020-02-07 | Х. Іроні Рішон | 2 - 0 | Х. Рамат Ган |
| 2019-10-11 | Х. Рамат Ган | 0 - 1 | Х. Іроні Рішон |
| 2018-12-25 | Х. Іроні Рішон | 1 - 1 | Х. Рамат Ган |
| 2018-08-23 | Х. Рамат Ган | 0 - 0 | Х. Іроні Рішон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 6 | 1 | 1 | |
| 17% | 42% | 42% | 50% | 8% | 8% |
Х. Іроні Рішон останні 12 матчі
| 2022-10-18 | Х. Іроні Рішон | 3 - 0 | Hapoel Herzliya |
| 2022-10-14 | Х. Іроні Рішон | 1 - 3 | Хапоель Акко |
| 2022-10-07 | Рамат Хашарон | 0 - 0 | Х. Іроні Рішон |
| 2022-09-30 | Х. Іроні Рішон | 2 - 0 | М. Назарет |
| 2022-09-22 | Х. Назарет | 2 - 1 | Х. Іроні Рішон |
| 2022-09-19 | Х. Іроні Рішон | 2 - 0 | Іроні Тверія |
| 2022-09-12 | М. Петах-Тіква | 2 - 2 | Х. Іроні Рішон |
| 2022-09-05 | Х. Іроні Рішон | 2 - 0 | Хапоель Ашдод |
| 2022-08-25 | Бней Єгуда | 2 - 2 | Х. Іроні Рішон |
| 2022-08-18 | Х. Іроні Рішон | 0 - 1 | Х. Кфар-Саба |
| 2022-08-08 | Х. Іроні Рішон | 3 - 1 | Х. Петах-Тіква |
| 2022-08-01 | Бней Єгуда | 2 - 3 | Х. Іроні Рішон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 42% |
Х. Рамат Ган останні 12 матчі
| 2022-10-18 | Х. Рамат Ган | 0 - 3 | М. Петах-Тіква |
| 2022-10-14 | Х. Рамат Ган | 2 - 0 | Рамат Хашарон |
| 2022-10-07 | М. Назарет | 0 - 1 | Х. Рамат Ган |
| 2022-10-03 | Х. Рамат Ган | 2 - 2 | Х. Назарет |
| 2022-09-22 | Іроні Тверія | 2 - 0 | Х. Рамат Ган |
| 2022-09-15 | Х. Рамат Ган | 0 - 2 | М. Петах-Тіква |
| 2022-09-08 | Хапоель Ашдод | 2 - 0 | Х. Рамат Ган |
| 2022-09-01 | Х. Рамат Ган | 0 - 2 | Бней Єгуда |
| 2022-08-29 | Х. Кфар-Саба | 0 - 1 | Х. Рамат Ган |
| 2022-08-18 | Х. Рамат Ган | 1 - 4 | Маккабі Яффа |
| 2022-08-08 | Х. Рамат Ган | 0 - 0 | Х. Кфар-Саба |
| 2022-08-04 | Іроні Тверія | 2 - 0 | Х. Рамат Ган |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 3 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 25% | 17% |
Таблиця Ліга Леуміт
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | М. Петах-Тіква | 9 | +16 | 22 |
| 2 | Хапоель Акко | 9 | +4 | 17 |
| 2 | Маккабі Яффа | 9 | +4 | 17 |
| 4 | Х. Петах-Тіква | 9 | +5 | 16 |
| 5 | Хапоель Афула | 9 | +1 | 14 |
| 6 | Х. Кфар-Саба | 9 | +1 | 14 |
| 7 | Іроні Тверія | 9 | +4 | 13 |
| 8 | Х. Іроні Рішон | 9 | +2 | 12 |
| 9 | Рамат Хашарон | 9 | +1 | 12 |
| 10 | Х. Умм-ель-Фахм | 9 | 0 | 10 |
| 11 | Бней Єгуда | 9 | -2 | 10 |
| 12 | Х. Рамат Ган | 9 | -7 | 10 |
| 13 | Х. Назарет | 9 | -8 | 8 |
| 14 | М. Назарет | 9 | -6 | 7 |
| 15 | Кафр-Касем | 9 | -7 | 7 |
| 16 | Хапоель Ашдод | 9 | -8 | -4 |
Хронологія матчів у лізі
| Х. Іроні Рішон | |
| Х. Рамат Ган | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Х. Іроні Рішон | Х. Рамат Ган |
|---|---|---|---|
| 1 | М. Петах-Тіква | ||
| 2 | Хапоель Акко | 1 - 3 | |
| 2 | Маккабі Яффа | ||
| 4 | Х. Петах-Тіква | ||
| 5 | Хапоель Афула | ||
| 6 | Х. Кфар-Саба | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | Іроні Тверія | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Х. Іроні Рішон | - | |
| 9 | Рамат Хашарон | ||
| 10 | Х. Умм-ель-Фахм | ||
| 11 | Бней Єгуда | ||
| 12 | Х. Рамат Ган | - | |
| 13 | Х. Назарет | ||
| 14 | М. Назарет | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Кафр-Касем | ||
| 16 | Хапоель Ашдод | 2 - 0 | 2 - 0 |
Позиція в лізі
| Х. Іроні Рішон | Х. Рамат Ган | |
| Позиція | 8 | 12 |
| Очки | 12 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 6 |
| Очки | 9 | 6 |
Форма в лізі
| Х. Іроні Рішон | Х. Рамат Ган | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 3 |
3
1 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 2 |
2
0 2 |
Голи в лізі
| Х. Іроні Рішон | Х. Рамат Ган | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
10 |
7
14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
4 |
2
4 |
Загальна статистика для Ліга Леуміт
| Матчі (72) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (172) | |
| Голи за матч | 2.39 |
| Голи вдома за матч | 1.36 |
| Голи в гостях за матч | 1.03 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 58% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 24% |
Х. Іроні Рішон наступні 6 матчі
| 2022-10-28 | Х. Петах-Тіква | - | Х. Іроні Рішон |
| 2022-11-07 | Х. Іроні Рішон | - | Хапоель Афула |
| 2022-11-14 | Х. Умм-ель-Фахм | - | Х. Іроні Рішон |
| 2022-12-07 | Х. Іроні Рішон | - | Кафр-Касем |
| 2022-12-12 | Х. Іроні Рішон | - | М. Бней-Райна |
| 2022-12-19 | Маккабі Яффа | - | Х. Іроні Рішон |
Х. Рамат Ган наступні 6 матчі
| 2022-10-28 | Х. Рамат Ган | - | Хапоель Акко |
| 2022-11-04 | Х. Рамат Ган | - | Х. Петах-Тіква |
| 2022-11-11 | Хапоель Афула | - | Х. Рамат Ган |
| 2022-12-07 | Х. Рамат Ган | - | Х. Умм-ель-Фахм |
| 2022-12-19 | Кафр-Касем | - | Х. Рамат Ган |
| 2022-12-23 | Маккабі Яффа | - | Х. Рамат Ган |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 2.95 | 3.30 |
| Ймовірність | 59% | 9% | 32% |
| 1 @ 2.05 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.68 |
| Ймовірність | 64% | 36% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.55 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.52 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 2.5 @ 1.52 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.18 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.66 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-21 12:01. На даний момент можливі зміни!