Кубок Тото - Ізраїль

четвер, 08.08.2024
18:00
Х. Умм-ель-Фахм

Х. Умм-ель-Фахм

Х. Назарет

Х. Назарет

1 - 2
(0 - 0,  1 - 2)
Інформація
Місто
Вдома: Умм аль-Фам
В гостях: Ноф Хагаліл
Відстань: 27.6 км
Час початку
Година: 18:00 (20:00 місцевий час)

Останні 11 прямі зустрічі

2024-05-17 Х. Назарет 2 - 1 Х. Умм-ель-Фахм
2024-02-23 Х. Умм-ель-Фахм 2 - 1 Х. Назарет
2023-11-20 Х. Назарет 5 - 2 Х. Умм-ель-Фахм
2023-02-14 Х. Умм-ель-Фахм 1 - 0 Х. Назарет
2022-10-21 Х. Назарет 0 - 2 Х. Умм-ель-Фахм
2022-08-01 Х. Назарет 1 - 1 Х. Умм-ель-Фахм
2021-04-02 Х. Назарет 1 - 0 Х. Умм-ель-Фахм
2020-12-18 Х. Умм-ель-Фахм 0 - 0 Х. Назарет
2020-06-18 Х. Назарет 1 - 3 Х. Умм-ель-Фахм
2020-06-01 Х. Назарет 1 - 1 Х. Умм-ель-Фахм
2019-12-06 Х. Умм-ель-Фахм 0 - 0 Х. Назарет
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 4 3 7 4 2
36% 36% 27% 64% 36% 18%

Х. Умм-ель-Фахм останні 12 матчі

2024-08-05 Хапоель Акко 0 - 2 Х. Умм-ель-Фахм
2024-08-01 Х. Умм-ель-Фахм 0 - 1 Хапоель Афула
2024-07-18 Х. Умм-ель-Фахм 1 - 0 Хапоель Акко
2024-05-24 Х. Умм-ель-Фахм 1 - 6 Бней Єгуда
2024-05-17 Х. Назарет 2 - 1 Х. Умм-ель-Фахм
2024-05-10 Рамат Хашарон 2 - 2 Х. Умм-ель-Фахм
2024-05-07 Х. Умм-ель-Фахм 1 - 2 Маккабі Герцлія
2024-05-03 Маккабі Яффа 1 - 3 Х. Умм-ель-Фахм
2024-04-26 Х. Умм-ель-Фахм 0 - 2 Іроні Тверія
2024-04-19 Шмона 2 - 1 Х. Умм-ель-Фахм
2024-04-12 Х. Рамат Ган 1 - 1 Х. Умм-ель-Фахм
2024-04-05 Х. Умм-ель-Фахм 0 - 0 Іроні Тверія
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 9 6 3
25% 25% 50% 75% 50% 25%

Х. Назарет останні 12 матчі

2024-08-05 Х. Назарет 2 - 1 Хапоель Афула
2024-08-01 Хапоель Акко 0 - 3 Х. Назарет
2024-05-24 Маккабі Яффа 2 - 2 Х. Назарет
2024-05-17 Х. Назарет 2 - 1 Х. Умм-ель-Фахм
2024-05-10 Іроні Тверія 1 - 0 Х. Назарет
2024-05-07 Х. Назарет 2 - 0 Рамат Хашарон
2024-05-03 Шмона 0 - 2 Х. Назарет
2024-04-30 Х. Назарет 0 - 3 М. Петах-Тіква
2024-04-26 Х. Назарет 5 - 0 Маккабі Герцлія
2024-04-19 Бней Єгуда 1 - 3 Х. Назарет
2024-04-12 Х. Назарет 2 - 1 Хапоель Афула
2024-04-09 Х. Іроні Рішон 1 - 0 Х. Назарет
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
8 1 3 10 8 3
67% 8% 25% 83% 67% 25%

Х. Умм-ель-Фахм наступні 6 матчі

2024-08-15 Маккабі Герцлія - Х. Умм-ель-Фахм
2024-08-26 Х. Петах-Тіква - Х. Умм-ель-Фахм
2024-09-02 Х. Умм-ель-Фахм - Рамат Хашарон
2024-09-09 Хапоель Раанана - Х. Умм-ель-Фахм
2024-09-12 Х. Умм-ель-Фахм - Х. Назарет
2024-09-23 Х. Кфар-Шалем - Х. Умм-ель-Фахм

Х. Назарет наступні 6 матчі

2024-08-14 Хапоель Раанана - Х. Назарет
2024-08-22 Хапоель Раанана - Х. Назарет
2024-08-29 Х. Назарет - Х. Рамат Ган
2024-09-05 Х. Назарет - Х. Кфар-Шалем
2024-09-12 Х. Умм-ель-Фахм - Х. Назарет
2024-09-19 Х. Назарет - Х. Тель-Авів

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2024-08-08 16:03. На даний момент можливі зміни!