Прем'єр-ліга - Єгипет

середа, 23.01.2019
13:00
Харас Ель-Ходуд

Харас Ель-Ходуд

Ель-Гуна

Ель-Гуна

1 - 2
(0 - 1,  1 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Олександрія
В гостях: Ель-Гуна
Відстань: 557.5 км
Час початку
Година: 13:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.95 3.00 3.75 1 1.25 1.80
47% 29% 24% 1.95 66% 34%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.40 2.75 2.25 1.62 4.33 1.20
72% 28% 45% 55% 19% 81%

Останні 9 прямі зустрічі

2018-08-14 Ель-Гуна 1 - 1 Харас Ель-Ходуд
2015-05-14 Харас Ель-Ходуд 0 - 1 Ель-Гуна
2014-12-03 Ель-Гуна 0 - 1 Харас Ель-Ходуд
2013-05-22 Ель-Гуна 1 - 0 Харас Ель-Ходуд
2013-03-10 Харас Ель-Ходуд 0 - 0 Ель-Гуна
2012-01-19 Харас Ель-Ходуд 1 - 0 Ель-Гуна
2011-06-29 Харас Ель-Ходуд 3 - 1 Ель-Гуна
2010-11-25 Ель-Гуна 2 - 0 Харас Ель-Ходуд
2010-05-03 Харас Ель-Ходуд 1 - 1 Ель-Гуна
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 3 4 1 1
33% 33% 33% 44% 11% 11%

Харас Ель-Ходуд останні 12 матчі

2019-01-14 Ель-Дахлея 0 - 1 Харас Ель-Ходуд
2018-12-23 Харас Ель-Ходуд 2 - 1 Ель-Ентаг ЕХ
2018-12-10 Пайрамідс 3 - 1 Харас Ель-Ходуд
2018-11-26 Харас Ель-Ходуд 4 - 1 Ваді Дегла
2018-11-21 Харас Ель-Ходуд 3 - 0 Ель-Масрі
2018-11-11 Харас Ель-Ходуд 1 - 0 Ель-Ісмаїлі
2018-11-05 Замалек 2 - 1 Харас Ель-Ходуд
2018-11-01 Харас Ель-Ходуд 0 - 0 Араб Контракторс
2018-10-24 Ель-Гаїш 0 - 0 Харас Ель-Ходуд
2018-10-19 Смуха 1 - 1 Харас Ель-Ходуд
2018-10-11 Ноджом 1 - 1 Харас Ель-Ходуд
2018-10-07 Харас Ель-Ходуд 1 - 3 Ель-Гаїш
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 8 6 3
42% 33% 25% 67% 50% 25%

Ель-Гуна останні 12 матчі

2019-01-03 Ель-Масрі 0 - 2 Ель-Гуна
2018-12-26 Ель-Гуна 0 - 2 Ваді Дегла
2018-12-05 Аль-Ахлі 2 - 1 Ель-Гуна
2018-11-26 Замалек 3 - 0 Ель-Гуна
2018-11-20 Араб Контракторс 4 - 2 Ель-Гуна
2018-11-10 Ель-Гуна 1 - 1 Смуха
2018-11-06 Ель-Гаїш 5 - 0 Ель-Гуна
2018-11-02 Ель-Гуна 1 - 1 Енппі
2018-10-18 Ноджом 0 - 0 Ель-Гуна
2018-10-10 Ваді Дегла 4 - 1 Ель-Гуна
2018-10-06 Ель-Гуна 0 - 0 Міср Ельмакаса
2018-10-02 Аль-Іттіхад 2 - 1 Ель-Гуна
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
1 4 7 10 6 3
8% 33% 58% 83% 50% 25%
Реклама

Таблиця Прем'єр-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Замалек 16 13 2 1 36 11 +25 41
2 Пайрамідс 19 10 8 1 34 19 +15 38
3 Міср Ельмакаса 18 9 3 6 21 16 +5 30
4 Аль-Ахлі 14 8 3 3 20 11 +9 27
5 Араб Контракторс 19 8 3 8 27 22 +5 27
6 Ель-Ентаг ЕХ 19 6 9 4 20 19 +1 27
7 Ель-Гаїш 20 6 6 8 26 26 0 24
8 Харас Ель-Ходуд 19 6 6 7 20 22 -2 24
9 Смуха 19 4 11 4 19 21 -2 23
10 Ноджом 20 5 6 9 20 25 -5 21
11 Ель-Дахлея 19 4 8 7 22 25 -3 20
12 Ваді Дегла 19 5 5 9 23 30 -7 20
13 Аль-Іттіхад 19 4 8 7 21 33 -12 20
14 Енппі 18 4 7 7 23 27 -4 19
15 Ель-Гуна 18 4 7 7 18 27 -9 19
16 Ель-Масрі 17 3 10 4 19 23 -4 19
17 Ель-Ісмаїлі 15 4 5 6 13 18 -5 17
18 Петроджет 18 2 9 7 17 24 -7 15

Хронологія матчів у лізі

Харас Ель-Ходуд                    
Ель-Гуна                   
Вдома                    
В гостях                   

Матчі вдома/в гостях

М Команда Харас Ель-Ходуд Ель-Гуна
1 Замалек   3 - 0
2 Пайрамідс   1 - 1
3 Міср Ельмакаса    
4 Аль-Ахлі 0 - 2 2 - 1
5 Араб Контракторс 0 - 0 4 - 2
6 Ель-Ентаг ЕХ 2 - 1 0 - 0
7 Ель-Гаїш 1 - 3 5 - 0
8 Харас Ель-Ходуд -  
9 Смуха    
10 Ноджом 1 - 0 0 - 0
11 Ель-Дахлея 1 - 2  
12 Ваді Дегла 4 - 1 1 - 3
13 Аль-Іттіхад 1 - 1 2 - 1
14 Енппі    
15 Ель-Гуна   -
16 Ель-Масрі 3 - 0 0 - 2
17 Ель-Ісмаїлі 1 - 0  
18 Петроджет   1 - 2

Позиція в лізі

  Харас Ель-Ходуд Ель-Гуна
Позиція 8 15
Очки 24 19
  Вдома В гостях
Позиція 4 10
Очки 17 12

Форма в лізі

  Харас Ель-Ходуд Ель-Гуна
Перемоги
Нічиї
Поразки
6       
6       
7        
4     
7        
7        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
2   
3    
3    
3    
5      

Голи в лізі

  Харас Ель-Ходуд Ель-Гуна
Забиті голи
Пропущені голи
20                     
22                       
18                   
27                            
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
14               
10           
12             
19                    

Загальна статистика для Прем'єр-ліга

Матчі   (163)
Перемоги вдома 32%
Нічиї 36%
Перемоги в гостях 33%
Зіграні матчі 100%
Голи   (399)
Голи за матч 2.45
Голи вдома за матч 1.28
Голи в гостях за матч 1.17
Домашня команда забила в 71%
Команда гостей забила в 72%
Обидві Команди Заб'ють 55%
Більше 1.5 72%
Більше 2.5 45%
Більше 3.5 21%

Харас Ель-Ходуд наступні 6 матчі

2019-02-08 Аль-Ахлі - Харас Ель-Ходуд
2019-02-15 Харас Ель-Ходуд - Петроджет
2019-02-22 Харас Ель-Ходуд - Міср Ельмакаса
2019-03-02 Ноджом - Харас Ель-Ходуд
2019-03-11 Харас Ель-Ходуд - Енппі
2019-03-17 Аль-Іттіхад - Харас Ель-Ходуд

Ель-Гуна наступні 6 матчі

2019-02-07 Ель-Гуна - Ель-Ентаг ЕХ
2019-02-14 Ель-Дахлея - Ель-Гуна
2019-02-19 Ель-Гуна - Пайрамідс
2019-02-24 Ель-Гуна - Аль-Ахлі
2019-02-28 Ель-Гуна - Петроджет
2019-03-12 Ель-Гуна - Аль-Іттіхад

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.95 3.00 3.75
Ймовірність 47% 29% 24%
1 @ 1.95
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.25 1.80
Ймовірність 66% 34%
1X @ 1.25
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.40 2.75
Ймовірність   72% 28%
Більше 1.5 @ 1.40
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.25 1.62
Ймовірність   45% 55%
Менше 2.5 @ 1.62
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.33 1.20
Ймовірність   19% 81%
Менше 3.5 @ 1.20
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.00 1.72
Ймовірність   54% 46%
Так @ 2.00

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-01-23 12:01. На даний момент можливі зміни!