Перший дивізіон - Ісландія
четвер, 05.07.2018
19:30
19:30

Хаукар

Лейкнір
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Хафнарфьордур |
| В гостях: | Рейк'явік |
| Відстань: | 7.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Асвелiр |
| Вміщує: | 2 120 (500) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.70 | 3.20 | 1 | 1.30 | 1.75 | |||
| 55% | 12% | 33% | 1.90 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.00 | 1.50 | 2.40 | 2.20 | 1.60 | ||||||
| 86% | 14% | 73% | 27% | 51% | 49% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-02-11 | Лейкнір | 1 - 4 | Хаукар |
| 2017-08-31 | Хаукар | 5 - 3 | Лейкнір |
| 2017-06-23 | Лейкнір | 0 - 0 | Хаукар |
| 2016-09-01 | Хаукар | 2 - 1 | Лейкнір |
| 2016-06-30 | Лейкнір | 1 - 0 | Хаукар |
| 2014-08-08 | Хаукар | 2 - 3 | Лейкнір |
| 2014-06-05 | Лейкнір | 2 - 0 | Хаукар |
| 2013-08-29 | Хаукар | 1 - 1 | Лейкнір |
| 2013-06-27 | Лейкнір | 0 - 0 | Хаукар |
| 2013-03-03 | Лейкнір | 3 - 1 | Хаукар |
| 2012-12-05 | Лейкнір | 2 - 1 | Хаукар |
| 2012-08-16 | Лейкнір | 2 - 2 | Хаукар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 42% |
Хаукар останні 12 матчі
| 2018-06-29 | ІР Рейк'явік | 0 - 4 | Хаукар |
| 2018-06-21 | Хаукар | 2 - 5 | Троттур |
| 2018-06-12 | Фрам | 3 - 1 | Хаукар |
| 2018-06-08 | Хаукар | 5 - 3 | Сельфосс |
| 2018-05-31 | Н'ярдвік | 1 - 2 | Хаукар |
| 2018-05-25 | Хаукар | 0 - 1 | Олафсвік |
| 2018-05-18 | Акранес | 3 - 1 | Хаукар |
| 2018-05-12 | Хаукар | 3 - 1 | Магні |
| 2018-05-05 | Хаукар | 2 - 2 | Тор Акюрейрі |
| 2018-05-01 | Хаукар | 1 - 2 | КА Акурейрі |
| 2018-03-17 | Хаукар | 1 - 1 | Фйолнір |
| 2018-03-10 | Кеплавік | 3 - 1 | Хаукар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 10 | 8 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 83% | 67% |
Лейкнір останні 12 матчі
| 2018-06-29 | Троттур | 0 - 2 | Лейкнір |
| 2018-06-21 | Лейкнір | 1 - 1 | Сельфосс |
| 2018-06-13 | Олафсвік | 3 - 0 | Лейкнір |
| 2018-06-09 | Лейкнір | 3 - 1 | Магні |
| 2018-05-31 | ХК Коупавогур | 2 - 1 | Лейкнір |
| 2018-05-24 | Лейкнір | 3 - 1 | ІР Рейк'явік |
| 2018-05-18 | Фрам | 3 - 0 | Лейкнір |
| 2018-05-11 | Лейкнір | 2 - 3 | Н'ярдвік |
| 2018-05-05 | Акранес | 1 - 0 | Лейкнір |
| 2018-05-01 | Лейкнір | 1 - 3 | Брейдаблік К. |
| 2018-03-17 | Лейкнір | 0 - 2 | Стьярнан |
| 2018-03-10 | Фйолнір | 4 - 0 | Лейкнір |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 11 | 8 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 92% | 67% | 42% |
Таблиця Перший дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХК Коупавогур | 9 | +11 | 21 |
| 2 | Акранес | 9 | +12 | 20 |
| 3 | Тор Акюрейрі | 10 | +5 | 20 |
| 4 | Олафсвік | 9 | +9 | 19 |
| 5 | Хаукар | 9 | +1 | 13 |
| 6 | Троттур | 10 | -1 | 13 |
| 7 | Фрам | 9 | +3 | 11 |
| 8 | Лейкнір | 9 | -3 | 10 |
| 9 | Н'ярдвік | 9 | -4 | 9 |
| 10 | Сельфосс | 9 | -7 | 8 |
| 11 | ІР Рейк'явік | 9 | -12 | 6 |
| 12 | Магні | 9 | -14 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Хаукар | |
| Лейкнір | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Хаукар | Лейкнір |
|---|---|---|---|
| 1 | ХК Коупавогур | 2 - 1 | |
| 2 | Акранес | 1 - 0 | |
| 3 | Тор Акюрейрі | 2 - 2 | |
| 4 | Олафсвік | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Хаукар | - | |
| 6 | Троттур | 2 - 5 | 0 - 2 |
| 7 | Фрам | 3 - 0 | |
| 8 | Лейкнір | - | |
| 9 | Н'ярдвік | ||
| 10 | Сельфосс | 5 - 3 | |
| 11 | ІР Рейк'явік | ||
| 12 | Магні | 3 - 1 |
Позиція в лізі
| Хаукар | Лейкнір | |
| Позиція | 5 | 8 |
| Очки | 13 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 10 |
| Очки | 7 | 3 |
Форма в лізі
| Хаукар | Лейкнір | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 4 |
3
1 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 2 |
1
0 4 |
Голи в лізі
| Хаукар | Лейкнір | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
19 |
12
15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
12 |
3
9 |
Загальна статистика для Перший дивізіон
| Матчі (55) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 16% |
| Перемоги в гостях | 44% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (174) | |
| Голи за матч | 3.16 |
| Голи вдома за матч | 1.60 |
| Голи в гостях за матч | 1.56 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 82% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 65% |
| Більше 3.5 | 44% |
Хаукар наступні 6 матчі
| 2018-07-12 | ХК Коупавогур | - | Хаукар |
| 2018-07-19 | Тор Акюрейрі | - | Хаукар |
| 2018-07-28 | Магні | - | Хаукар |
| 2018-08-01 | Хаукар | - | Акранес |
| 2018-08-08 | Олафсвік | - | Хаукар |
| 2018-08-14 | Хаукар | - | Н'ярдвік |
Лейкнір наступні 6 матчі
| 2018-07-14 | Лейкнір | - | Тор Акюрейрі |
| 2018-07-19 | Лейкнір | - | Акранес |
| 2018-07-26 | Н'ярдвік | - | Лейкнір |
| 2018-07-31 | Лейкнір | - | Фрам |
| 2018-08-09 | ІР Рейк'явік | - | Лейкнір |
| 2018-08-14 | Лейкнір | - | ХК Коупавогур |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 3.70 | 3.20 |
| Ймовірність | 55% | 12% | 33% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.75 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 5.00 | |
| Ймовірність | 86% | 14% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.40 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.60 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 3.5 @ 2.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.48 | 2.45 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Так @ 1.48 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-07-05 16:00. На даний момент можливі зміни!