Кубок Данії - Данія
середа, 25.09.2019
18:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Herfolge |
| В гостях: |
Файстер Найкобінг |
| Відстань: |
73.8 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Герфельге
|
| Вміщує: |
8 000 (3 440) |
| Розміри: |
105 x 65 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
3.40 |
3.30 |
12 |
|
|
|
1.30 |
1.66 |
| 37% |
30% |
33% |
1.28 |
|
|
|
56% |
44% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.62 |
1.44 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Останні 11 прямі зустрічі
|
2019-07-28 |
Нюкебінг
|
3 - 1 |
Кеге
|
|
2019-05-12 |
Кеге
|
1 - 3 |
Нюкебінг
|
|
2019-03-10 |
Нюкебінг
|
1 - 1 |
Кеге
|
|
2018-08-19 |
Кеге
|
1 - 0 |
Нюкебінг
|
|
2018-04-15 |
Кеге
|
0 - 3 |
Нюкебінг
|
|
2017-11-19 |
Нюкебінг
|
2 - 2 |
Кеге
|
|
2017-08-30 |
Кеге
|
3 - 3 |
Нюкебінг
|
|
2017-08-20 |
Кеге
|
3 - 1 |
Нюкебінг
|
|
2017-04-30 |
Кеге
|
2 - 1 |
Нюкебінг
|
|
2017-03-05 |
Нюкебінг
|
1 - 0 |
Кеге
|
|
2016-08-07 |
Кеге
|
3 - 0 |
Нюкебінг
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
4 |
|
9 |
8 |
5 |
| 36% |
27% |
36% |
|
82% |
73% |
45% |
Кеге останні 12 матчі
|
2019-09-20 |
Відовре
|
2 - 2 |
Кеге
|
|
2019-09-15 |
Кеге
|
1 - 1 |
Нествед
|
|
2019-08-30 |
Сківе
|
1 - 1 |
Кеге
|
|
2019-08-25 |
Кеге
|
3 - 1 |
Фремад Амагер
|
|
2019-08-21 |
Роскілле
|
2 - 3 |
Кеге
|
|
2019-08-16 |
Кеге
|
1 - 2 |
Кольдинг
|
|
2019-08-11 |
Віборг
|
0 - 0 |
Кеге
|
|
2019-08-04 |
Кеге
|
1 - 3 |
Фредерісія
|
|
2019-07-28 |
Нюкебінг
|
3 - 1 |
Кеге
|
|
2019-06-29 |
Люнгбю
|
1 - 0 |
Кеге
|
|
2019-05-25 |
Кеге
|
3 - 1 |
Роскілле
|
|
2019-05-19 |
Тістед ФК
|
2 - 3 |
Кеге
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
8 |
7 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
67% |
58% |
Нюкебінг останні 12 матчі
|
2019-09-22 |
Нюкебінг
|
0 - 3 |
Веннсюссель ФФ
|
|
2019-09-15 |
Роскілле
|
3 - 1 |
Нюкебінг
|
|
2019-09-08 |
Фредерісія
|
2 - 2 |
Нюкебінг
|
|
2019-08-30 |
Нюкебінг
|
3 - 2 |
Кольдинг
|
|
2019-08-25 |
Віборг
|
3 - 0 |
Нюкебінг
|
|
2019-08-21 |
Нюкебінг
|
0 - 1 |
Нествед
|
|
2019-08-16 |
Фремад Амагер
|
2 - 3 |
Нюкебінг
|
|
2019-08-11 |
Нюкебінг
|
2 - 2 |
Відовре
|
|
2019-08-04 |
Вайле
|
2 - 4 |
Нюкебінг
|
|
2019-07-28 |
Нюкебінг
|
3 - 1 |
Кеге
|
|
2019-07-20 |
Нюкебінг
|
3 - 0 |
Відовре
|
|
2019-07-13 |
Роскілле
|
2 - 1 |
Нюкебінг
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
11 |
11 |
7 |
| 42% |
17% |
42% |
|
92% |
92% |
58% |
Таблиця 1-й дивізіон
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Віборг |
9 |
5 |
3 |
1 |
15 |
8 |
+7 |
18 |
| 2 |
Фредерісія |
10 |
5 |
3 |
2 |
21 |
16 |
+5 |
18 |
| 3 |
Вайле |
9 |
5 |
2 |
2 |
19 |
10 |
+9 |
17 |
| 4 |
Кольдинг |
10 |
5 |
2 |
3 |
20 |
17 |
+3 |
17 |
| 5 |
Нюкебінг |
10 |
4 |
2 |
4 |
18 |
21 |
-3 |
14 |
| 6 |
Фремад Амагер |
10 |
3 |
4 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
13 |
| 7 |
Веннсюссель ФФ |
10 |
4 |
1 |
5 |
9 |
12 |
-3 |
13 |
| 8 |
Нествед |
9 |
3 |
2 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
11 |
| 9 |
Кеге |
9 |
2 |
4 |
3 |
13 |
15 |
-2 |
10 |
| 10 |
Відовре |
10 |
2 |
4 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
10 |
| 11 |
Сківе |
10 |
2 |
4 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
10 |
| 12 |
Роскілле |
10 |
2 |
1 |
7 |
14 |
20 |
-6 |
7 |
Таблиця Нюкебінг
Немає даних у системі
Кеге наступні 6 матчі
|
2019-09-29 |
Веннсюссель ФФ
|
- |
Кеге
|
|
2019-10-02 |
Кеге
|
- |
Вайле
|
|
2019-10-06 |
Кеге
|
- |
Сківе
|
|
2019-10-11 |
Фремад Амагер
|
- |
Кеге
|
|
2019-10-20 |
Кеге
|
- |
Роскілле
|
|
2019-10-24 |
Фредерісія
|
- |
Кеге
|
Нюкебінг наступні 6 матчі
|
2019-09-28 |
Сківе
|
- |
Нюкебінг
|
|
2019-10-06 |
Нюкебінг
|
- |
Фремад Амагер
|
|
2019-10-11 |
Кольдинг
|
- |
Нюкебінг
|
|
2019-10-20 |
Нюкебінг
|
- |
Фредерісія
|
|
2019-10-27 |
Нюкебінг
|
- |
Віборг
|
|
2019-11-03 |
Веннсюссель ФФ
|
- |
Нюкебінг
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.00 |
3.40 |
3.30 |
| Ймовірність |
37% |
30% |
33% |
|
12 @ 1.28 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.30 |
1.66 |
| Ймовірність |
56% |
44% |
|
1X @ 1.30 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.20 |
4.33 |
| Ймовірність |
|
77% |
23% |
|
Більше 1.5 @ 1.20 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.70 |
2.10 |
| Ймовірність |
|
56% |
44% |
|
Більше 2.5 @ 1.70 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.62 |
1.44 |
| Ймовірність |
|
35% |
65% |
|
Менше 3.5 @ 1.44 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.57 |
2.25 |
| Ймовірність |
|
59% |
41% |
|
Так @ 1.57 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-25 16:03. На даний момент можливі зміни!