Прем'єр-ліга - Фарерські о-ви
понеділок, 05.08.2019
18:00
18:00

ХБ Торсхавн

Б36 Торсхавн
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Торшавн |
| В гостях: | Торшавн |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Gundadalur |
| Вміщує: | 5 000 |
| Розміри: | 100 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.90 | 2.50 | 1 | 1.44 | 1.55 | |||
| 49% | 10% | 41% | 2.20 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.58 | 1.53 | 2.35 | 2.35 | 1.53 | ||||||
| 80% | 20% | 64% | 36% | 28% | 72% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-04-07 | Б36 Торсхавн | 2 - 1 | ХБ Торсхавн |
| 2019-03-03 | ХБ Торсхавн | 1 - 0 | Б36 Торсхавн |
| 2018-10-21 | Б36 Торсхавн | 1 - 3 | ХБ Торсхавн |
| 2018-06-17 | ХБ Торсхавн | 2 - 1 | Б36 Торсхавн |
| 2018-04-02 | Б36 Торсхавн | 1 - 1 | ХБ Торсхавн |
| 2017-10-21 | ХБ Торсхавн | 1 - 1 | Б36 Торсхавн |
| 2017-06-14 | Б36 Торсхавн | 2 - 2 | ХБ Торсхавн |
| 2017-04-17 | ХБ Торсхавн | 2 - 2 | Б36 Торсхавн |
| 2016-09-18 | Б36 Торсхавн | 2 - 2 | ХБ Торсхавн |
| 2016-06-12 | ХБ Торсхавн | 0 - 0 | Б36 Торсхавн |
| 2016-04-28 | Б36 Торсхавн | 3 - 2 | ХБ Торсхавн |
| 2015-08-27 | ХБ Торсхавн | 1 - 2 | Б36 Торсхавн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 25% | 50% | 25% | 83% | 67% | 42% |
ХБ Торсхавн останні 12 матчі
| 2019-08-01 | Лінфілд | 1 - 0 | ХБ Торсхавн |
| 2019-07-27 | ХБ Торсхавн | 3 - 0 | ТБ/ФКС/Ройн |
| 2019-07-23 | ХБ Торсхавн | 2 - 2 | Лінфілд |
| 2019-07-16 | ХБ Торсхавн | 2 - 2 | ХІК Гельсінкі |
| 2019-07-09 | ХІК Гельсінкі | 3 - 0 | ХБ Торсхавн |
| 2019-06-28 | ХБ Торсхавн | 5 - 0 | АБ Аргір |
| 2019-06-23 | Скала ІФ | 0 - 3 | ХБ Торсхавн |
| 2019-06-16 | Фуглафйордур | 1 - 5 | ХБ Торсхавн |
| 2019-06-02 | ХБ Торсхавн | 6 - 4 | Стреймур |
| 2019-05-27 | Вікінгур | 1 - 0 | ХБ Торсхавн |
| 2019-05-19 | ХБ Торсхавн | 4 - 1 | Клаксвік |
| 2019-05-12 | Фуглафйордур | 0 - 2 | ХБ Торсхавн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 9 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 75% | 50% |
Б36 Торсхавн останні 12 матчі
| 2019-07-28 | Б36 Торсхавн | 2 - 1 | Вікінгур |
| 2019-07-18 | Б36 Торсхавн | 2 - 3 | Крузейдерс |
| 2019-07-11 | Крузейдерс | 2 - 0 | Б36 Торсхавн |
| 2019-06-22 | Б36 Торсхавн | 1 - 1 | НСІ Рунавік |
| 2019-06-16 | ТБ/ФКС/Ройн | 0 - 1 | Б36 Торсхавн |
| 2019-06-02 | Фуглафйордур | 1 - 3 | Б36 Торсхавн |
| 2019-05-26 | Б36 Торсхавн | 4 - 1 | АБ Аргір |
| 2019-05-17 | Скала ІФ | 1 - 2 | Б36 Торсхавн |
| 2019-05-12 | Б36 Торсхавн | 1 - 0 | ТБ/ФКС/Ройн |
| 2019-05-05 | Б36 Торсхавн | 3 - 0 | Фуглафйордур |
| 2019-04-30 | НСІ Рунавік | 2 - 1 | Б36 Торсхавн |
| 2019-04-26 | Вікінгур | 1 - 0 | Б36 Торсхавн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 7 | 3 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 58% | 25% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | НСІ Рунавік | 15 | +24 | 35 |
| 2 | Вікінгур | 17 | +16 | 35 |
| 3 | Б36 Торсхавн | 15 | +11 | 34 |
| 4 | ХБ Торсхавн | 16 | +24 | 33 |
| 5 | Клаксвік | 14 | +22 | 32 |
| 6 | Скала ІФ | 17 | -3 | 21 |
| 7 | ТБ/ФКС/Ройн | 17 | -16 | 18 |
| 8 | Стреймур | 17 | -23 | 9 |
| 9 | АБ Аргір | 17 | -30 | 8 |
| 10 | Фуглафйордур | 15 | -25 | 5 |
Хронологія матчів у лізі
| ХБ Торсхавн | |
| Б36 Торсхавн | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | ХБ Торсхавн | Б36 Торсхавн |
|---|---|---|---|
| 1 | НСІ Рунавік | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Вікінгур | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Б36 Торсхавн | - | |
| 4 | ХБ Торсхавн | - | |
| 5 | Клаксвік | 4 - 1 | |
| 6 | Скала ІФ | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 7 | ТБ/ФКС/Ройн | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Стреймур | 6 - 4 | 1 - 2 |
| 9 | АБ Аргір | 5 - 0 | 1 - 2 |
| 10 | Фуглафйордур | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| ХБ Торсхавн | Б36 Торсхавн | |
| Позиція | 4 | 3 |
| Очки | 33 | 34 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 3 |
| Очки | 19 | 15 |
Форма в лізі
| ХБ Торсхавн | Б36 Торсхавн | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
3 3 |
11
1 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
1 1 |
5
0 2 |
Голи в лізі
| ХБ Торсхавн | Б36 Торсхавн | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
41
17 |
25
14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
12 |
11
7 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (80) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 12% |
| Перемоги в гостях | 39% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (253) | |
| Голи за матч | 3.16 |
| Голи вдома за матч | 1.66 |
| Голи в гостях за матч | 1.50 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 64% |
| Більше 3.5 | 34% |
ХБ Торсхавн наступні 6 матчі
| 2019-08-11 | НСІ Рунавік | - | ХБ Торсхавн |
| 2019-08-18 | ХБ Торсхавн | - | Фуглафйордур |
| 2019-08-25 | ХБ Торсхавн | - | Вікінгур |
| 2019-09-01 | Клаксвік | - | ХБ Торсхавн |
| 2019-09-15 | ХБ Торсхавн | - | Скала ІФ |
| 2019-09-25 | Стреймур | - | ХБ Торсхавн |
Б36 Торсхавн наступні 6 матчі
| 2019-08-11 | Б36 Торсхавн | - | Стреймур |
| 2019-08-17 | Б36 Торсхавн | - | ТБ/ФКС/Ройн |
| 2019-08-21 | Клаксвік | - | Б36 Торсхавн |
| 2019-08-25 | АБ Аргір | - | Б36 Торсхавн |
| 2019-09-01 | Б36 Торсхавн | - | Скала ІФ |
| 2019-09-15 | НСІ Рунавік | - | Б36 Торсхавн |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.90 | 2.50 |
| Ймовірність | 49% | 10% | 41% |
| 1 @ 2.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 1.55 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 4.58 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.35 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.53 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.35 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.53 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-05 16:05. На даний момент можливі зміни!