Аллсвенскан - Швеція
субота, 19.10.2019
12:30
12:30

Гельсінборг

Хекен
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Хельсінгборг |
| В гостях: | Гетеборг |
| Відстань: | 189.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Olympia |
| Вміщує: | 17 100 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 12:30 (13:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.60 | 2.05 | X2 | 1.72 | 1.30 | |||
| 27% | 30% | 43% | 1.30 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 79% | 21% | 46% | 54% | 18% | 82% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-04-06 | Хекен | 2 - 1 | Гельсінборг |
| 2016-07-31 | Хекен | 1 - 1 | Гельсінборг |
| 2016-07-24 | Гельсінборг | 0 - 2 | Хекен |
| 2015-10-31 | Гельсінборг | 1 - 2 | Хекен |
| 2015-07-05 | Хекен | 3 - 2 | Гельсінборг |
| 2015-01-31 | Хекен | 1 - 2 | Гельсінборг |
| 2014-08-18 | Хекен | 1 - 1 | Гельсінборг |
| 2014-04-13 | Гельсінборг | 4 - 2 | Хекен |
| 2013-09-15 | Хекен | 3 - 2 | Гельсінборг |
| 2013-05-13 | Гельсінборг | 5 - 0 | Хекен |
| 2012-09-27 | Хекен | 2 - 2 | Гельсінборг |
| 2012-05-13 | Гельсінборг | 3 - 2 | Хекен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 12 | 9 | 6 | |
| 33% | 25% | 42% | 100% | 75% | 50% |
Гельсінборг останні 12 матчі
| 2019-10-05 | Сіріус | 2 - 1 | Гельсінборг |
| 2019-09-30 | Гельсінборг | 2 - 0 | Кальмар |
| 2019-09-26 | Мальме | 3 - 0 | Гельсінборг |
| 2019-09-22 | Гельсінборг | 2 - 1 | АФК Ескільстуна |
| 2019-09-16 | Юргорден | 2 - 0 | Гельсінборг |
| 2019-08-30 | Гельсінборг | 2 - 0 | Естерсунд |
| 2019-08-25 | Норрчепінг | 5 - 0 | Гельсінборг |
| 2019-08-22 | Оскархамн | 2 - 1 | Гельсінборг |
| 2019-08-19 | Гельсінборг | 1 - 2 | ІФК Гетеборг |
| 2019-08-11 | Хаммарбю | 2 - 1 | Гельсінборг |
| 2019-08-03 | Фалькенберг | 1 - 1 | Гельсінборг |
| 2019-07-29 | Гельсінборг | 1 - 4 | Еребру |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 12 | 8 | 2 | |
| 25% | 8% | 67% | 100% | 67% | 17% |
Хекен останні 12 матчі
| 2019-10-06 | Хекен | 1 - 1 | Естерсунд |
| 2019-09-29 | ІФК Гетеборг | 0 - 0 | Хекен |
| 2019-09-25 | Хекен | 1 - 2 | Ельфсборг |
| 2019-09-21 | Кальмар | 1 - 1 | Хекен |
| 2019-09-15 | Хекен | 1 - 2 | АІК Стокгольм |
| 2019-09-01 | Хекен | 4 - 1 | Фалькенберг |
| 2019-08-25 | АФК Ескільстуна | 0 - 2 | Хекен |
| 2019-08-21 | Квідінг | 1 - 3 | Хекен |
| 2019-08-18 | Еребру | 1 - 2 | Хекен |
| 2019-08-11 | Хекен | 1 - 1 | Мальме |
| 2019-08-04 | Хекен | 4 - 1 | Сіріус |
| 2019-08-01 | Хекен | 0 - 3 | АЗ Алкмар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 7 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 58% | 25% |
Таблиця Аллсвенскан
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мальме | 27 | +35 | 59 |
| 2 | Юргорден | 27 | +30 | 59 |
| 3 | Хаммарбю | 27 | +31 | 56 |
| 4 | АІК Стокгольм | 27 | +20 | 56 |
| 5 | Норрчепінг | 27 | +26 | 50 |
| 6 | Хекен | 27 | +17 | 46 |
| 7 | ІФК Гетеборг | 27 | +12 | 45 |
| 8 | Ельфсборг | 27 | -4 | 36 |
| 9 | Еребру | 27 | -8 | 32 |
| 10 | Гельсінборг | 27 | -18 | 27 |
| 11 | Сіріус | 27 | -18 | 25 |
| 12 | Кальмар | 27 | -20 | 23 |
| 13 | Естерсунд | 27 | -20 | 22 |
| 14 | Сундсвалль | 28 | -17 | 20 |
| 15 | АФК Ескільстуна | 28 | -31 | 19 |
| 16 | Фалькенберг | 27 | -35 | 19 |
Хронологія матчів у лізі
| Гельсінборг | |
| Хекен | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гельсінборг | Хекен |
|---|---|---|---|
| 1 | Мальме | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Юргорден | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Хаммарбю | 2 - 1 | |
| 4 | АІК Стокгольм | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 5 | Норрчепінг | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Хекен | - | |
| 7 | ІФК Гетеборг | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 8 | Ельфсборг | 0 - 0 | |
| 9 | Еребру | 1 - 4 | 1 - 2 |
| 10 | Гельсінборг | - | |
| 11 | Сіріус | 1 - 0 | 3 - 4 |
| 12 | Кальмар | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Естерсунд | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Сундсвалль | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | АФК Ескільстуна | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | Фалькенберг | 1 - 1 | 0 - 3 |
Позиція в лізі
| Гельсінборг | Хекен | |
| Позиція | 10 | 6 |
| Очки | 27 | 46 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 6 |
| Очки | 21 | 20 |
Форма в лізі
| Гельсінборг | Хекен | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
6 14 |
13
7 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
3 4 |
5
5 3 |
Голи в лізі
| Гельсінборг | Хекен | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
44 |
41
24 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
16 |
16
12 |
Загальна статистика для Аллсвенскан
| Матчі (217) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (581) | |
| Голи за матч | 2.68 |
| Голи вдома за матч | 1.57 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 25% |
Гельсінборг наступні 6 матчі
| 2019-10-26 | Сундсвалль | - | Гельсінборг |
| 2019-11-02 | Гельсінборг | - | Ельфсборг |
| 2020-01-22 | Оденсе | - | Гельсінборг |
| 2020-01-25 | Гельсінборг | - | Люнгбю |
| 2020-02-08 | ІФК Гетеборг | - | Гельсінборг |
| 2020-02-14 | Ельфсборг | - | Гельсінборг |
Хекен наступні 6 матчі
| 2019-10-27 | Хекен | - | Норрчепінг |
| 2019-11-02 | Хаммарбю | - | Хекен |
| 2019-11-08 | Хекен | - | Юнгшіле |
| 2019-11-15 | Хекен | - | Хальмстад |
| 2019-11-21 | Хекен | - | Норрбю |
| 2020-01-17 | Ельфсборг | - | Хекен |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 3.60 | 2.05 |
| Ймовірність | 27% | 30% | 43% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.30 |
| Ймовірність | 38% | 62% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-19 08:00. На даний момент можливі зміни!