Аллсвенскан - Швеція
понеділок, 29.07.2019
18:00
18:00

Гельсінборг

Еребру
1 - 4
(1 - 3, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Хельсінгборг |
| В гостях: | Оребро |
| Відстань: | 388.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Olympia |
| Вміщує: | 17 100 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.50 | 3.60 | 1 | 1.28 | 1.72 | |||
| 47% | 26% | 27% | 2.00 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 2.00 | 1.80 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 77% | 23% | 48% | 52% | 22% | 78% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-06-28 | Еребру | 0 - 1 | Гельсінборг |
| 2018-02-24 | Еребру | 1 - 1 | Гельсінборг |
| 2016-10-23 | Еребру | 0 - 0 | Гельсінборг |
| 2016-04-07 | Гельсінборг | 1 - 3 | Еребру |
| 2016-03-05 | Гельсінборг | 1 - 1 | Еребру |
| 2015-09-24 | Гельсінборг | 0 - 2 | Еребру |
| 2015-06-03 | Еребру | 0 - 0 | Гельсінборг |
| 2014-07-27 | Гельсінборг | 1 - 1 | Еребру |
| 2014-07-20 | Еребру | 1 - 1 | Гельсінборг |
| 2012-10-21 | Гельсінборг | 1 - 1 | Еребру |
| 2012-04-11 | Еребру | 0 - 0 | Гельсінборг |
| 2011-10-29 | Еребру | 1 - 3 | Гельсінборг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | |
| 17% | 67% | 17% | 67% | 17% | 17% |
Гельсінборг останні 12 матчі
| 2019-07-20 | АІК Стокгольм | 2 - 0 | Гельсінборг |
| 2019-07-15 | Гельсінборг | 1 - 0 | Сіріус |
| 2019-07-08 | Ельфсборг | 1 - 1 | Гельсінборг |
| 2019-06-28 | Еребру | 0 - 1 | Гельсінборг |
| 2019-06-20 | Гельсінборг | 0 - 2 | ІФК Гетеборг |
| 2019-06-02 | Гельсінборг | 0 - 1 | Мальме |
| 2019-05-25 | Гельсінборг | 1 - 1 | Фалькенберг |
| 2019-05-18 | АФК Ескільстуна | 1 - 1 | Гельсінборг |
| 2019-05-15 | Гельсінборг | 1 - 3 | АІК Стокгольм |
| 2019-05-11 | Кальмар | 1 - 0 | Гельсінборг |
| 2019-05-06 | Гельсінборг | 1 - 1 | Юргорден |
| 2019-04-29 | Естерсунд | 3 - 0 | Гельсінборг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 2 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 17% | 8% |
Еребру останні 12 матчі
| 2019-07-20 | Еребру | 4 - 0 | Фалькенберг |
| 2019-07-14 | Хекен | 3 - 0 | Еребру |
| 2019-07-06 | Мальме | 2 - 1 | Еребру |
| 2019-06-28 | Еребру | 0 - 1 | Гельсінборг |
| 2019-06-20 | Ельфсборг | 2 - 1 | Еребру |
| 2019-06-01 | ІФК Гетеборг | 0 - 1 | Еребру |
| 2019-05-27 | Еребру | 0 - 2 | Сіріус |
| 2019-05-20 | Естерсунд | 1 - 3 | Еребру |
| 2019-05-16 | Еребру | 1 - 2 | Норрчепінг |
| 2019-05-11 | Сундсвалль | 1 - 2 | Еребру |
| 2019-05-05 | Еребру | 2 - 3 | Хаммарбю |
| 2019-04-29 | Еребру | 1 - 1 | Кальмар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 83% | 67% | 25% |
Таблиця Аллсвенскан
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мальме | 18 | +17 | 37 |
| 2 | АІК Стокгольм | 18 | +13 | 37 |
| 3 | Юргорден | 17 | +16 | 35 |
| 4 | Хаммарбю | 17 | +15 | 31 |
| 5 | ІФК Гетеборг | 17 | +10 | 30 |
| 5 | Хекен | 17 | +10 | 30 |
| 7 | Норрчепінг | 18 | +7 | 28 |
| 8 | Естерсунд | 17 | -7 | 20 |
| 9 | Сіріус | 17 | -7 | 18 |
| 10 | Ельфсборг | 16 | -8 | 18 |
| 11 | Еребру | 16 | -6 | 17 |
| 12 | Гельсінборг | 16 | -7 | 17 |
| 13 | Фалькенберг | 17 | -17 | 14 |
| 14 | Кальмар | 16 | -8 | 13 |
| 15 | Сундсвалль | 18 | -10 | 11 |
| 16 | АФК Ескільстуна | 17 | -18 | 11 |
Хронологія матчів у лізі
| Гельсінборг | |
| Еребру | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гельсінборг | Еребру |
|---|---|---|---|
| 1 | Мальме | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | АІК Стокгольм | 1 - 3 | |
| 3 | Юргорден | 1 - 1 | |
| 4 | Хаммарбю | 2 - 1 | |
| 5 | ІФК Гетеборг | 0 - 1 | |
| 5 | Хекен | 3 - 0 | |
| 7 | Норрчепінг | 3 - 1 | |
| 8 | Естерсунд | 1 - 3 | |
| 9 | Сіріус | 1 - 0 | |
| 10 | Ельфсборг | 4 - 2 | |
| 11 | Еребру | - | |
| 12 | Гельсінборг | - | |
| 13 | Фалькенберг | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Кальмар | ||
| 15 | Сундсвалль | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 16 | АФК Ескільстуна | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Гельсінборг | Еребру | |
| Позиція | 12 | 11 |
| Очки | 17 | 17 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 9 |
| Очки | 12 | 10 |
Форма в лізі
| Гельсінборг | Еребру | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
5 7 |
5
2 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 2 |
3
1 4 |
Голи в лізі
| Гельсінборг | Еребру | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
22 |
20
26 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
9 |
10
13 |
Загальна статистика для Аллсвенскан
| Матчі (136) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (344) | |
| Голи за матч | 2.53 |
| Голи вдома за матч | 1.49 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 23% |
Гельсінборг наступні 6 матчі
| 2019-08-03 | Фалькенберг | - | Гельсінборг |
| 2019-08-11 | Хаммарбю | - | Гельсінборг |
| 2019-08-19 | Гельсінборг | - | ІФК Гетеборг |
| 2019-08-22 | Оскархамн | - | Гельсінборг |
| 2019-08-25 | Норрчепінг | - | Гельсінборг |
| 2019-08-30 | Гельсінборг | - | Естерсунд |
Еребру наступні 6 матчі
| 2019-08-05 | Еребру | - | ІФК Гетеборг |
| 2019-08-12 | Кальмар | - | Еребру |
| 2019-08-18 | Еребру | - | Хекен |
| 2019-08-21 | Нічепінг | - | Еребру |
| 2019-08-24 | Сіріус | - | Еребру |
| 2019-08-31 | Еребру | - | АФК Ескільстуна |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.50 | 3.60 |
| Ймовірність | 47% | 26% | 27% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.72 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-29 16:04. На даний момент можливі зміни!