Еерсте Дівізі - Нідерланди
пʼятниця, 11.11.2022
19:00
19:00

Хераклес

НАК Бреда
5 - 1
(3 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Алмело |
| В гостях: | Бреда |
| Відстань: | 155.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Polman Stadion |
| Вміщує: | 8 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.50 | 5.75 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 55% | 16% | 29% | 1.53 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 90% | 10% | 74% | 26% | 42% | 58% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-04-06 | Хераклес | 1 - 0 | НАК Бреда |
| 2018-11-03 | НАК Бреда | 2 - 1 | Хераклес |
| 2018-02-07 | НАК Бреда | 6 - 1 | Хераклес |
| 2017-11-25 | Хераклес | 2 - 1 | НАК Бреда |
| 2015-04-25 | НАК Бреда | 1 - 3 | Хераклес |
| 2014-10-04 | Хераклес | 6 - 1 | НАК Бреда |
| 2014-02-01 | Хераклес | 1 - 2 | НАК Бреда |
| 2013-10-05 | НАК Бреда | 2 - 1 | Хераклес |
| 2013-02-16 | НАК Бреда | 1 - 1 | Хераклес |
| 2012-12-19 | НАК Бреда | 1 - 3 | Хераклес |
| 2012-09-16 | Хераклес | 2 - 1 | НАК Бреда |
| 2012-04-11 | НАК Бреда | 1 - 2 | Хераклес |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 11 | 10 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 92% | 83% | 33% |
Хераклес останні 12 матчі
| 2022-11-04 | Віллем ІІ | 1 - 2 | Хераклес |
| 2022-10-28 | Алмере Сіті | 3 - 2 | Хераклес |
| 2022-10-21 | Хераклес | 3 - 0 | ФК Ейндховен |
| 2022-10-18 | Рода | 2 - 2 | Хераклес |
| 2022-10-14 | Зволле | 3 - 2 | Хераклес |
| 2022-10-07 | Хераклес | 3 - 2 | Де Графсхап |
| 2022-09-30 | Ден Босх | 1 - 2 | Хераклес |
| 2022-09-23 | Хераклес | 2 - 0 | Хелмонд |
| 2022-09-16 | Телстар | 0 - 3 | Хераклес |
| 2022-09-09 | Хераклес | 5 - 3 | ВВВ Венло |
| 2022-09-05 | Йонг Аякс | 4 - 0 | Хераклес |
| 2022-08-29 | Хераклес | 2 - 2 | МВВ Маастрихт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 12 | 11 | 7 | |
| 58% | 17% | 25% | 100% | 92% | 58% |
НАК Бреда останні 12 матчі
| 2022-11-04 | НАК Бреда | 1 - 1 | Телстар |
| 2022-10-28 | Ден Босх | 3 - 2 | НАК Бреда |
| 2022-10-22 | Дордрехт | 0 - 3 | НАК Бреда |
| 2022-10-14 | НАК Бреда | 1 - 2 | Ден Гааг |
| 2022-10-07 | Йонг АЗ Алкмар | 4 - 0 | НАК Бреда |
| 2022-09-30 | НАК Бреда | 1 - 2 | ВВВ Венло |
| 2022-09-16 | НАК Бреда | 3 - 1 | Йонг Утрехт |
| 2022-09-12 | Йонг Аякс | 3 - 1 | НАК Бреда |
| 2022-09-09 | Де Графсхап | 1 - 1 | НАК Бреда |
| 2022-09-02 | НАК Бреда | 1 - 1 | ФК Ейндховен |
| 2022-08-26 | Рода | 1 - 3 | НАК Бреда |
| 2022-08-19 | НАК Бреда | 1 - 0 | ФК Осс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 8 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 67% | 42% |
Таблиця Еерсте Дівізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 14 | +17 | 31 |
| 2 | МВВ Маастрихт | 14 | +10 | 30 |
| 3 | Зволле | 14 | +16 | 29 |
| 4 | ФК Ейндховен | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Йонг АЗ Алкмар | 14 | +6 | 23 |
| 6 | Алмере Сіті | 14 | +2 | 23 |
| 7 | Віллем ІІ | 14 | +4 | 22 |
| 8 | Рода | 14 | +4 | 21 |
| 9 | ВВВ Венло | 14 | -3 | 21 |
| 10 | Йонг Аякс | 14 | +2 | 19 |
| 11 | НАК Бреда | 14 | -2 | 18 |
| 12 | Ден Босх | 14 | -3 | 18 |
| 13 | Телстар | 14 | -5 | 18 |
| 14 | Йонг ПСВ | 14 | 0 | 17 |
| 15 | Де Графсхап | 14 | -3 | 15 |
| 16 | Дордрехт | 14 | -5 | 15 |
| 17 | Ден Гааг | 14 | -6 | 15 |
| 18 | ФК Осс | 14 | -9 | 13 |
| 19 | Хелмонд | 14 | -16 | 12 |
| 20 | Йонг Утрехт | 14 | -17 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Хераклес | |
| НАК Бреда | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Хераклес | НАК Бреда |
|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | - | |
| 2 | МВВ Маастрихт | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 3 | Зволле | ||
| 4 | ФК Ейндховен | 3 - 0 | |
| 5 | Йонг АЗ Алкмар | 4 - 0 | |
| 6 | Алмере Сіті | ||
| 7 | Віллем ІІ | ||
| 8 | Рода | 1 - 3 | |
| 9 | ВВВ Венло | 5 - 3 | |
| 10 | Йонг Аякс | 3 - 1 | |
| 11 | НАК Бреда | - | |
| 12 | Ден Босх | 3 - 2 | |
| 13 | Телстар | ||
| 14 | Йонг ПСВ | ||
| 15 | Де Графсхап | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 16 | Дордрехт | 0 - 3 | |
| 17 | Ден Гааг | 4 - 0 | |
| 18 | ФК Осс | ||
| 19 | Хелмонд | 2 - 0 | |
| 20 | Йонг Утрехт |
Позиція в лізі
| Хераклес | НАК Бреда | |
| Позиція | 1 | 11 |
| Очки | 31 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 12 |
| Очки | 16 | 7 |
Форма в лізі
| Хераклес | НАК Бреда | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
1 3 |
5
3 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 0 |
2
1 4 |
Голи в лізі
| Хераклес | НАК Бреда | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
36
19 |
20
22 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
7 |
11
15 |
Загальна статистика для Еерсте Дівізі
| Матчі (140) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 20% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (431) | |
| Голи за матч | 3.08 |
| Голи вдома за матч | 1.73 |
| Голи в гостях за матч | 1.35 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 77% |
| Обидві Команди Заб'ють | 61% |
| Більше 1.5 | 86% |
| Більше 2.5 | 65% |
| Більше 3.5 | 36% |
Хераклес наступні 6 матчі
| 2022-11-19 | Хераклес | - | ФК Осс |
| 2022-12-04 | Камбур | - | Хераклес |
| 2022-12-11 | Рода | - | Хераклес |
| 2022-12-16 | Хераклес | - | Дордрехт |
| 2023-01-06 | Йонг АЗ Алкмар | - | Хераклес |
| 2023-01-12 | Хераклес | - | Гоу Ехед Іглс |
НАК Бреда наступні 6 матчі
| 2022-11-19 | НАК Бреда | - | Зволле |
| 2022-12-04 | НАК Бреда | - | Мехелен |
| 2022-12-11 | Віллем ІІ | - | НАК Бреда |
| 2022-12-16 | НАК Бреда | - | Алмере Сіті |
| 2022-12-30 | Волендам | - | НАК Бреда |
| 2023-01-06 | НАК Бреда | - | Йонг ПСВ |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 4.50 | 5.75 |
| Ймовірність | 55% | 16% | 29% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.37 |
| Ймовірність | 65% | 35% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 5.00 | |
| Ймовірність | 90% | 10% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.40 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 3.5 @ 1.57 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-11 16:03. На даний момент можливі зміни!