Вейккаусліга - Фінляндія

пʼятниця, 18.06.2021
16:00
ХІК Гельсінкі

ХІК Гельсінкі

Ільвес

Ільвес

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Гельсінкі
В гостях: Тампере
Відстань: 160.4 км
Стадіон
Стадіон: Bolt Arena
Вміщує: 10 770
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 16:00 (18:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.44 4.50 6.50 1 1.11 2.62
70% 13% 17% 1.44 80% 20%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.22 4.00 1.72 2.07 2.75 1.40
80% 20% 46% 54% 24% 76%

Останні 12 прямі зустрічі

2021-05-11 Ільвес 0 - 3 ХІК Гельсінкі
2021-03-13 ХІК Гельсінкі 2 - 1 Ільвес
2020-09-13 Ільвес 1 - 2 ХІК Гельсінкі
2020-07-25 ХІК Гельсінкі 2 - 0 Ільвес
2019-10-19 Ільвес 2 - 1 ХІК Гельсінкі
2019-07-20 Ільвес 1 - 1 ХІК Гельсінкі
2019-05-03 ХІК Гельсінкі 0 - 0 Ільвес
2018-09-26 Ільвес 1 - 2 ХІК Гельсінкі
2018-06-16 Ільвес 0 - 0 ХІК Гельсінкі
2018-04-08 ХІК Гельсінкі 3 - 1 Ільвес
2017-09-16 Ільвес 1 - 4 ХІК Гельсінкі
2017-07-16 Ільвес 1 - 1 ХІК Гельсінкі
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 10 7 2
58% 33% 8% 83% 58% 17%

ХІК Гельсінкі останні 12 матчі

2021-06-14 Марієгамн 0 - 1 ХІК Гельсінкі
2021-06-10 Хака 1 - 2 ХІК Гельсінкі
2021-05-28 ХІК Гельсінкі 3 - 1 АК Оулу
2021-05-22 СІК 0 - 2 ХІК Гельсінкі
2021-05-17 ХІК Гельсінкі 2 - 0 Лахті
2021-05-11 Ільвес 0 - 3 ХІК Гельсінкі
2021-05-08 ХІК Гельсінкі 0 - 0 КуПС
2021-05-02 КуПС 0 - 0 ХІК Гельсінкі
2021-04-24 ХІК Гельсінкі 4 - 2 Хонка
2021-04-17 ХІК Гельсінкі 1 - 2 Лахті
2021-04-10 ХІК Гельсінкі 4 - 0 Інтер Турку
2021-04-03 ХІФК Гельсінкі 0 - 3 ХІК Гельсінкі
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
9 2 1 9 7 3
75% 17% 8% 75% 58% 25%

Ільвес останні 12 матчі

2021-06-14 СІК 1 - 0 Ільвес
2021-06-10 Лахті 3 - 1 Ільвес
2021-05-28 Ільвес 2 - 0 КТП Котка
2021-05-22 Ільвес 3 - 2 КуПС
2021-05-15 ХІФК Гельсінкі 1 - 1 Ільвес
2021-05-11 Ільвес 0 - 3 ХІК Гельсінкі
2021-05-03 АК Оулу 0 - 2 Ільвес
2021-04-24 Ільвес 2 - 0 Марієгамн
2021-03-27 Ільвес 1 - 4 ПК-35
2021-03-13 ХІК Гельсінкі 2 - 1 Ільвес
2021-02-20 СІК 3 - 0 Ільвес
2021-02-13 Ільвес 1 - 2 АК Оулу
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 11 7 3
33% 8% 58% 92% 58% 25%
Реклама

Таблиця Вейккаусліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 ХІК Гельсінкі 8 7 1 0 17 4 +13 22
2 Інтер Турку 8 6 0 2 15 7 +8 18
3 ХІФК Гельсінкі 7 4 2 1 10 7 +3 14
4 Лахті 7 4 1 2 12 9 +3 13
5 КуПС 8 4 1 3 11 8 +3 13
6 СІК 7 3 2 2 6 5 +1 11
7 Ільвес 7 3 1 3 9 10 -1 10
8 Хака 7 2 1 4 8 11 -3 7
9 Хонка 8 2 0 6 8 12 -4 6
10 Марієгамн 7 2 0 5 5 13 -8 6
11 КТП Котка 7 1 1 5 7 13 -6 4
12 АК Оулу 7 1 0 6 6 15 -9 3

Хронологія матчів у лізі

ХІК Гельсінкі         
Ільвес        
Вдома         
В гостях        

Матчі вдома/в гостях

М Команда ХІК Гельсінкі Ільвес
1 ХІК Гельсінкі -  
2 Інтер Турку    
3 ХІФК Гельсінкі   1 - 1
4 Лахті 2 - 0 3 - 1
5 КуПС    
6 СІК   1 - 0
7 Ільвес   -
8 Хака    
9 Хонка 4 - 2  
10 Марієгамн    
11 КТП Котка    
12 АК Оулу 3 - 1 0 - 2

Позиція в лізі

  ХІК Гельсінкі Ільвес
Позиція 1 7
Очки 22 10
  Вдома В гостях
Позиція 2 10
Очки 9 4

Форма в лізі

  ХІК Гельсінкі Ільвес
Перемоги
Нічиї
Поразки
7        
1  
0  
3    
1  
3    
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
0  
0  
1  
1  
2   

Голи в лізі

  ХІК Гельсінкі Ільвес
Забиті голи
Пропущені голи
17                  
4     
9          
10           
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
9          
3    
4     
5      

Загальна статистика для Вейккаусліга

Матчі   (44)
Перемоги вдома 41%
Нічиї 11%
Перемоги в гостях 48%
Зіграні матчі 100%
Голи   (114)
Голи за матч 2.59
Голи вдома за матч 1.16
Голи в гостях за матч 1.43
Домашня команда забила в 68%
Команда гостей забила в 75%
Обидві Команди Заб'ють 45%
Більше 1.5 80%
Більше 2.5 48%
Більше 3.5 20%

ХІК Гельсінкі наступні 6 матчі

2021-06-24 ХІК Гельсінкі - КТП Котка
2021-06-30 ХІФК Гельсінкі - ХІК Гельсінкі
2021-07-06 ХІК Гельсінкі - Будучност
2021-07-13 Будучност - ХІК Гельсінкі
2021-07-17 АК Оулу - ХІК Гельсінкі
2021-07-21 Мальме - ХІК Гельсінкі

Ільвес наступні 6 матчі

2021-06-23 Ільвес - Інтер Турку
2021-06-30 КТП Котка - Ільвес
2021-07-05 Ільвес - Хака
2021-07-16 Ільвес - СІК
2021-07-25 КуПС - Ільвес
2021-07-30 Ільвес - АК Оулу

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.44 4.50 6.50
Ймовірність 70% 13% 17%
1 @ 1.44
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.11 2.62
Ймовірність 80% 20%
1X @ 1.11
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.22 4.00
Ймовірність   80% 20%
Більше 1.5 @ 1.22
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.72 2.07
Ймовірність   46% 54%
Менше 2.5 @ 2.07
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.75 1.40
Ймовірність   24% 76%
Менше 3.5 @ 1.40
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.95 1.80
Ймовірність   41% 59%
Ні @ 1.80

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-06-18 12:00. На даний момент можливі зміни!