Перша ліга - Хорватія

субота, 03.10.2020
18:05
Горіца

Горіца

Хайдук Спліт

Хайдук Спліт

2 - 1
(0 - 1,  2 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Велика Гориця
В гостях: Спліт
Відстань: 247.3 км
Час початку
Година: 18:05 (19:05 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.90 3.60 2.10 1X 1.61 1.36
42% 24% 34% 1.61 55% 45%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.75 2.05 3.00 1.36
89% 11% 72% 28% 32% 68%

Останні 9 прямі зустрічі

2020-06-30 Горіца 3 - 1 Хайдук Спліт
2020-02-22 Хайдук Спліт 6 - 0 Горіца
2019-11-02 Горіца 2 - 1 Хайдук Спліт
2019-10-30 Горіца 2 - 1 Хайдук Спліт
2019-08-18 Хайдук Спліт 3 - 0 Горіца
2019-04-27 Горіца 3 - 0 Хайдук Спліт
2019-02-23 Хайдук Спліт 0 - 0 Горіца
2018-11-04 Горіца 1 - 1 Хайдук Спліт
2018-08-19 Хайдук Спліт 0 - 2 Горіца
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 2 2 8 6 2
56% 22% 22% 89% 67% 22%

Горіца останні 12 матчі

2020-09-26 Осієк 2 - 1 Горіца
2020-09-19 Горіца 2 - 2 Істра 1961
2020-09-13 Лок. Загреб 1 - 2 Горіца
2020-08-28 Горіца 3 - 2 Шибеник
2020-08-22 Белупо 1 - 2 Горіца
2020-08-14 Вараждин 1 - 5 Горіца
2020-07-24 Горіца 0 - 0 Белупо
2020-07-19 Лок. Загреб 1 - 1 Горіца
2020-07-10 Горіца 0 - 1 Вараждин
2020-07-04 Істра 1961 2 - 2 Горіца
2020-06-30 Горіца 3 - 1 Хайдук Спліт
2020-06-26 Рієка 1 - 2 Горіца
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 10 9 5
50% 33% 17% 83% 75% 42%

Хайдук Спліт останні 12 матчі

2020-09-27 Хайдук Спліт 2 - 0 Вараждин
2020-09-24 Галатасарай 2 - 0 Хайдук Спліт
2020-09-17 Ренова 0 - 1 Хайдук Спліт
2020-09-12 Хайдук Спліт 1 - 2 Динамо Загреб
2020-08-29 Хайдук Спліт 2 - 2 Белупо
2020-08-23 Осієк 1 - 2 Хайдук Спліт
2020-08-16 Хайдук Спліт 2 - 0 Істра 1961
2020-07-25 Запрешич 1 - 4 Хайдук Спліт
2020-07-19 Хайдук Спліт 2 - 3 Рієка
2020-07-12 Динамо Загреб 2 - 3 Хайдук Спліт
2020-07-05 Хайдук Спліт 0 - 1 Осієк
2020-06-30 Горіца 3 - 1 Хайдук Спліт
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 10 7 5
50% 8% 42% 83% 58% 42%
Реклама

Таблиця Перша ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Динамо Загреб 5 4 1 0 16 5 +11 13
2 Горіца 6 4 1 1 15 9 +6 13
3 Хайдук Спліт 5 3 1 1 9 5 +4 10
4 Осієк 6 3 1 2 8 7 +1 10
5 Вараждин 6 2 1 3 4 9 -5 7
6 Рієка 4 2 0 2 4 6 -2 6
7 Істра 1961 7 1 2 4 4 8 -4 5
8 Лок. Загреб 6 1 2 3 5 12 -7 5
9 Белупо 5 0 4 1 6 7 -1 4
10 Шибеник 6 1 1 4 6 9 -3 4

Хронологія матчів у лізі

Горіца       
Хайдук Спліт      
Вдома       
В гостях      

Матчі вдома/в гостях

М Команда Горіца Хайдук Спліт
1 Динамо Загреб    
2 Горіца -  
3 Хайдук Спліт   -
4 Осієк   1 - 2
5 Вараждин    
6 Рієка    
7 Істра 1961 2 - 2  
8 Лок. Загреб    
9 Белупо    
10 Шибеник 3 - 2  

Позиція в лізі

  Горіца Хайдук Спліт
Позиція 2 3
Очки 13 10
  Вдома В гостях
Позиція 5 4
Очки 4 3

Форма в лізі

  Горіца Хайдук Спліт
Перемоги
Нічиї
Поразки
4     
1  
1  
3    
1  
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
1  
0  
1  
0  
0  

Голи в лізі

  Горіца Хайдук Спліт
Забиті голи
Пропущені голи
15                
9          
9          
5      
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
5      
4     
2   
1   

Загальна статистика для Перша ліга

Матчі   (28)
Перемоги вдома 43%
Нічиї 25%
Перемоги в гостях 32%
Зіграні матчі 100%
Голи   (77)
Голи за матч 2.75
Голи вдома за матч 1.57
Голи в гостях за матч 1.18
Домашня команда забила в 75%
Команда гостей забила в 68%
Обидві Команди Заб'ють 54%
Більше 1.5 68%
Більше 2.5 57%
Більше 3.5 29%

Горіца наступні 6 матчі

2020-10-17 Динамо Загреб - Горіца
2020-10-25 Горіца - Рієка
2020-11-20 Шибеник - Горіца
2020-11-23 Горіца - Вараждин
2020-11-28 Горіца - Лок. Загреб
2020-12-02 Горіца - Белупо

Хайдук Спліт наступні 6 матчі

2020-10-18 Хайдук Спліт - Шибеник
2020-10-24 Лок. Загреб - Хайдук Спліт
2020-10-31 Істра 1961 - Хайдук Спліт
2020-11-07 Хайдук Спліт - Осієк
2020-11-21 Белупо - Хайдук Спліт
2020-11-24 Лок. Загреб - Хайдук Спліт

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.90 3.60 2.10
Ймовірність 42% 24% 34%
1X @ 1.61
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.61 1.36
Ймовірність 55% 45%
1X @ 1.61
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.25 3.75
Ймовірність   89% 11%
Більше 1.5 @ 1.25
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.75 2.05
Ймовірність   72% 28%
Більше 2.5 @ 1.75
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.00 1.36
Ймовірність   32% 68%
Менше 3.5 @ 1.36
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.66 2.10
Ймовірність   71% 29%
Так @ 1.66

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-10-03 16:01. На даний момент можливі зміни!