Національна ліга - Гондурас
неділя, 20.10.2019
02:15
02:15

Гондурас Прогресо

Реал Сосьєдад Т.
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ель Прогресо |
| В гостях: | Тока |
| Відстань: | 195.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Humberto Micheletti |
| Вміщує: | 5 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 02:15 (19:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.40 | 3.30 | 1 | 1.28 | 1.72 | |||
| 52% | 22% | 26% | 1.95 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.30 | 1.95 | 1.75 | 3.40 | 1.28 | ||||||
| 72% | 28% | 53% | 47% | 29% | 71% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-08-25 | Реал Сосьєдад Т. | 0 - 1 | Гондурас Прогресо |
| 2018-03-11 | Гондурас Прогресо | 1 - 0 | Реал Сосьєдад Т. |
| 2018-01-28 | Реал Сосьєдад Т. | 0 - 1 | Гондурас Прогресо |
| 2017-10-14 | Гондурас Прогресо | 2 - 2 | Реал Сосьєдад Т. |
| 2017-08-13 | Реал Сосьєдад Т. | 0 - 1 | Гондурас Прогресо |
| 2017-04-01 | Гондурас Прогресо | 0 - 0 | Реал Сосьєдад Т. |
| 2017-02-05 | Реал Сосьєдад Т. | 1 - 2 | Гондурас Прогресо |
| 2016-10-09 | Реал Сосьєдад Т. | 3 - 0 | Гондурас Прогресо |
| 2016-08-11 | Гондурас Прогресо | 4 - 1 | Реал Сосьєдад Т. |
| 2016-04-24 | Реал Сосьєдад Т. | 3 - 0 | Гондурас Прогресо |
| 2016-02-21 | Гондурас Прогресо | 1 - 1 | Реал Сосьєдад Т. |
| 2015-10-11 | Гондурас Прогресо | 2 - 1 | Реал Сосьєдад Т. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 6 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 50% | 17% |
Гондурас Прогресо останні 12 матчі
| 2019-10-17 | Олімпія Тег. | 4 - 0 | Гондурас Прогресо |
| 2019-10-05 | Гондурас Прогресо | 1 - 2 | Платенсе |
| 2019-09-29 | УПНФМ | 3 - 2 | Гондурас Прогресо |
| 2019-09-22 | Гондурас Прогресо | 2 - 3 | Віда |
| 2019-09-19 | Мотагуа | 2 - 1 | Гондурас Прогресо |
| 2019-09-15 | Віда | 3 - 0 | Гондурас Прогресо |
| 2019-09-13 | Гондурас Прогресо | 0 - 1 | Мотагуа |
| 2019-09-01 | Гондурас Прогресо | 0 - 1 | УПНФМ |
| 2019-08-25 | Реал Сосьєдад Т. | 0 - 1 | Гондурас Прогресо |
| 2019-08-18 | Платенсе | 0 - 1 | Гондурас Прогресо |
| 2019-08-14 | Маратон | 4 - 1 | Гондурас Прогресо |
| 2019-08-11 | Гондурас Прогресо | 1 - 1 | Реал Еспанья |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 8 | 7 | 4 | |
| 17% | 8% | 75% | 67% | 58% | 33% |
Реал Сосьєдад Т. останні 12 матчі
| 2019-10-18 | Реал Еспанья | 3 - 0 | Реал Сосьєдад Т. |
| 2019-10-06 | Реал Сосьєдад Т. | 1 - 3 | Віда |
| 2019-09-29 | Реал Сосьєдад Т. | 3 - 1 | Платенсе |
| 2019-09-22 | Реал Сосьєдад Т. | 0 - 2 | Реал Мінас |
| 2019-09-18 | Маратон | 0 - 0 | Реал Сосьєдад Т. |
| 2019-09-14 | Реал Мінас | 2 - 1 | Реал Сосьєдад Т. |
| 2019-09-12 | Реал Сосьєдад Т. | 2 - 5 | Маратон |
| 2019-09-01 | Платенсе | 1 - 1 | Реал Сосьєдад Т. |
| 2019-08-25 | Реал Сосьєдад Т. | 0 - 1 | Гондурас Прогресо |
| 2019-08-18 | Віда | 2 - 1 | Реал Сосьєдад Т. |
| 2019-08-14 | Реал Сосьєдад Т. | 0 - 2 | УПНФМ |
| 2019-08-11 | Мотагуа | 2 - 1 | Реал Сосьєдад Т. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 10 | 7 | 3 | |
| 8% | 17% | 75% | 83% | 58% | 25% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Маратон | 14 | +19 | 33 |
| 2 | Олімпія Тег. | 13 | +19 | 29 |
| 3 | Мотагуа | 13 | +8 | 28 |
| 4 | Віда | 14 | +1 | 21 |
| 5 | УПНФМ | 14 | 0 | 20 |
| 6 | Реал Еспанья | 14 | +2 | 18 |
| 7 | Реал Мінас | 14 | -8 | 16 |
| 8 | Платенсе | 14 | -6 | 15 |
| 9 | Гондурас Прогресо | 14 | -19 | 7 |
| 10 | Реал Сосьєдад Т. | 14 | -16 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Гондурас Прогресо | |
| Реал Сосьєдад Т. | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гондурас Прогресо | Реал Сосьєдад Т. |
|---|---|---|---|
| 1 | Маратон | 0 - 0 | |
| 2 | Олімпія Тег. | 0 - 4 | 2 - 0 |
| 3 | Мотагуа | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Віда | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 5 | УПНФМ | 0 - 1 | |
| 6 | Реал Еспанья | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 7 | Реал Мінас | 2 - 1 | |
| 8 | Платенсе | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Гондурас Прогресо | - | |
| 10 | Реал Сосьєдад Т. | - |
Позиція в лізі
| Гондурас Прогресо | Реал Сосьєдад Т. | |
| Позиція | 9 | 10 |
| Очки | 7 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 10 |
| Очки | 1 | 2 |
Форма в лізі
| Гондурас Прогресо | Реал Сосьєдад Т. | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 11 |
1
3 10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 5 |
0
2 5 |
Голи в лізі
| Гондурас Прогресо | Реал Сосьєдад Т. | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
29 |
10
26 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
12 |
4
12 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (69) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 20% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (196) | |
| Голи за матч | 2.84 |
| Голи вдома за матч | 1.52 |
| Голи в гостях за матч | 1.32 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 77% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 30% |
Гондурас Прогресо наступні 6 матчі
| 2019-10-26 | Гондурас Прогресо | - | Реал Мінас |
| 2019-11-03 | Реал Еспанья | - | Гондурас Прогресо |
| 2019-11-21 | Гондурас Прогресо | - | Маратон |
| 2020-01-11 | Гондурас Прогресо | - | Віда |
| 2020-01-19 | УПНФМ | - | Гондурас Прогресо |
| 2020-01-26 | Реал Мінас | - | Гондурас Прогресо |
Реал Сосьєдад Т. наступні 6 матчі
| 2019-10-27 | Реал Сосьєдад Т. | - | Олімпія Тег. |
| 2019-11-10 | Реал Сосьєдад Т. | - | Мотагуа |
| 2019-11-21 | УПНФМ | - | Реал Сосьєдад Т. |
| 2020-01-12 | Реал Сосьєдад Т. | - | Реал Еспанья |
| 2020-01-19 | Мотагуа | - | Реал Сосьєдад Т. |
| 2020-01-26 | Платенсе | - | Реал Сосьєдад Т. |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.40 | 3.30 |
| Ймовірність | 52% | 22% | 26% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.72 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.30 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.75 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.28 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.85 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 1.85 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-20 00:01. На даний момент можливі зміни!