Перша ліга - Чехія
субота, 15.10.2022
15:00
15:00

Градец-Кралове

Брно
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Градец Кралове |
| В гостях: | Брно |
| Відстань: | 125.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Malsovicka arena |
| Вміщує: | 9 300 |
| Розміри: | 118 x 81 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.50 | 3.50 | 1 | 1.30 | 1.66 | |||
| 48% | 20% | 32% | 1.90 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.83 | 2.02 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 79% | 21% | 68% | 32% | 37% | 63% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2020-06-18 | Градец-Кралове | 1 - 1 | Брно |
| 2019-09-28 | Брно | 2 - 1 | Градец-Кралове |
| 2019-05-07 | Брно | 2 - 0 | Градец-Кралове |
| 2018-10-27 | Градец-Кралове | 0 - 1 | Брно |
| 2017-03-19 | Градец-Кралове | 0 - 0 | Брно |
| 2016-09-17 | Брно | 1 - 1 | Градец-Кралове |
| 2014-11-29 | Градец-Кралове | 2 - 1 | Брно |
| 2014-08-02 | Брно | 3 - 0 | Градец-Кралове |
| 2013-03-31 | Брно | 1 - 3 | Градец-Кралове |
| 2012-09-16 | Градец-Кралове | 2 - 0 | Брно |
| 2012-07-14 | Градец-Кралове | 1 - 1 | Брно |
| 2011-04-24 | Градец-Кралове | 1 - 0 | Брно |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 4 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 33% | 8% |
Градец-Кралове останні 12 матчі
| 2022-10-08 | Градец-Кралове | 4 - 1 | Тепліце |
| 2022-10-01 | Спарта Прага | 2 - 1 | Градец-Кралове |
| 2022-09-21 | Caslav | 0 - 11 | Градец-Кралове |
| 2022-09-18 | Градец-Кралове | 0 - 0 | Злін |
| 2022-09-11 | Яблонец | 3 - 0 | Градец-Кралове |
| 2022-09-04 | Градец-Кралове | 0 - 0 | Острава |
| 2022-08-31 | Млада Болеслав | 1 - 2 | Градец-Кралове |
| 2022-08-28 | Градец-Кралове | 1 - 0 | Сігма Оломоуц |
| 2022-08-22 | Богеміанс 1905 | 1 - 2 | Градец-Кралове |
| 2022-08-13 | Градец-Кралове | 1 - 2 | Вікторія Пльзень |
| 2022-08-07 | Словацко | 1 - 0 | Градец-Кралове |
| 2022-07-31 | Градец-Кралове | 1 - 0 | Славія Прага |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 7 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 58% | 17% |
Брно останні 12 матчі
| 2022-10-08 | Брно | 0 - 4 | Спарта Прага |
| 2022-10-02 | Яблонец | 3 - 1 | Брно |
| 2022-09-17 | Брно | 2 - 2 | Тепліце |
| 2022-09-10 | Злін | 2 - 3 | Брно |
| 2022-09-04 | Брно | 1 - 2 | Богеміанс 1905 |
| 2022-08-31 | Острава | 1 - 2 | Брно |
| 2022-08-28 | Брно | 0 - 4 | Славія Прага |
| 2022-08-13 | Брно | 3 - 1 | Млада Болеслав |
| 2022-08-06 | Сігма Оломоуц | 0 - 2 | Брно |
| 2022-07-30 | Брно | 2 - 2 | Словацко |
| 2022-07-23 | Брно | 0 - 0 | Їглава |
| 2022-07-09 | Штурм Грац | 0 - 0 | Брно |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 9 | 7 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 75% | 58% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вікторія Пльзень | 10 | +13 | 26 |
| 2 | Славія Прага | 11 | +23 | 22 |
| 3 | Спарта Прага | 11 | +10 | 20 |
| 4 | Богеміанс 1905 | 11 | +4 | 18 |
| 5 | Градец-Кралове | 11 | +1 | 17 |
| 6 | Ліберец | 11 | +1 | 15 |
| 7 | Сігма Оломоуц | 11 | +3 | 14 |
| 8 | Брно | 10 | -5 | 14 |
| 9 | Яблонец | 11 | +1 | 13 |
| 10 | Млада Болеслав | 11 | 0 | 13 |
| 11 | Словацко | 11 | -4 | 13 |
| 12 | Тепліце | 11 | -8 | 13 |
| 13 | Чеське Будейовіце | 11 | -9 | 12 |
| 14 | Острава | 11 | -1 | 11 |
| 15 | Злін | 11 | -7 | 9 |
| 16 | ФК Пардубіце | 11 | -22 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Градец-Кралове | |
| Брно | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Градец-Кралове | Брно |
|---|---|---|---|
| 1 | Вікторія Пльзень | 1 - 2 | |
| 2 | Славія Прага | 1 - 0 | |
| 3 | Спарта Прага | ||
| 4 | Богеміанс 1905 | ||
| 5 | Градец-Кралове | - | |
| 6 | Ліберец | ||
| 7 | Сігма Оломоуц | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Брно | - | |
| 9 | Яблонец | 3 - 1 | |
| 10 | Млада Болеслав | ||
| 11 | Словацко | ||
| 12 | Тепліце | 4 - 1 | |
| 13 | Чеське Будейовіце | ||
| 14 | Острава | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Злін | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 16 | ФК Пардубіце |
Позиція в лізі
| Градец-Кралове | Брно | |
| Позиція | 5 | 8 |
| Очки | 17 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 8 |
| Очки | 11 | 9 |
Форма в лізі
| Градец-Кралове | Брно | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 4 |
4
2 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 1 |
3
0 1 |
Голи в лізі
| Градец-Кралове | Брно | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
11 |
16
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
3 |
8
6 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (87) | |
| Перемоги вдома | 31% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 40% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (256) | |
| Голи за матч | 2.94 |
| Голи вдома за матч | 1.52 |
| Голи в гостях за матч | 1.43 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 77% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 60% |
| Більше 3.5 | 32% |
Градец-Кралове наступні 6 матчі
| 2022-10-23 | Чеське Будейовіце | - | Градец-Кралове |
| 2022-10-29 | Градец-Кралове | - | ФК Пардубіце |
| 2022-11-06 | Ліберец | - | Градец-Кралове |
| 2022-11-13 | Градец-Кралове | - | Словацко |
| 2022-11-19 | Чеське Будейовіце | - | Градец-Кралове |
| 2022-11-25 | Градец-Кралове | - | Млада Болеслав |
Брно наступні 6 матчі
| 2022-10-19 | Таборско | - | Брно |
| 2022-10-22 | ФК Пардубіце | - | Брно |
| 2022-10-30 | Брно | - | Ліберец |
| 2022-11-05 | Чеське Будейовіце | - | Брно |
| 2022-11-09 | Вікторія Пльзень | - | Брно |
| 2022-11-13 | Брно | - | Сігма Оломоуц |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 3.50 | 3.50 |
| Ймовірність | 48% | 20% | 32% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.66 |
| Ймовірність | 59% | 41% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 2.02 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 2.5 @ 1.83 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Так @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-15 12:05. На даний момент можливі зміни!