Чемпіонат Європи Кваліфікація - Група E
понеділок, 09.09.2019
19:45
19:45
Угорщина
Словаччина
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.20 | 3.00 | 12 | 1.36 | 1.53 | |||
| 36% | 32% | 32% | 1.36 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 65% | 35% | 40% | 60% | 21% | 79% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2019-03-21 | Словаччина | 2 - 0 | Угорщина |
| 2008-02-07 | Угорщина | 1 - 1 | Словаччина |
| 2004-11-30 | Угорщина | 0 - 1 | Словаччина |
Угорщина останні 12 матчі
| 2019-09-05 | Чорногорія | 2 - 1 | Угорщина |
| 2019-06-11 | Угорщина | 1 - 0 | Уельс |
| 2019-06-08 | Азербайджан | 1 - 3 | Угорщина |
| 2019-03-24 | Угорщина | 2 - 1 | Хорватія |
| 2019-03-21 | Словаччина | 2 - 0 | Угорщина |
| 2018-11-18 | Угорщина | 2 - 0 | Фінляндія |
| 2018-11-15 | Угорщина | 2 - 0 | Естонія |
| 2018-10-15 | Естонія | 3 - 3 | Угорщина |
| 2018-10-12 | Греція | 1 - 0 | Угорщина |
| 2018-09-11 | Угорщина | 2 - 1 | Греція |
| 2018-09-08 | Фінляндія | 1 - 0 | Угорщина |
| 2018-06-09 | Угорщина | 1 - 2 | Австралія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 6 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 50% | 17% |
Словаччина останні 12 матчі
| 2019-09-06 | Словаччина | 0 - 4 | Хорватія |
| 2019-06-11 | Азербайджан | 1 - 5 | Словаччина |
| 2019-06-07 | Словаччина | 5 - 1 | Йорданія |
| 2019-03-24 | Уельс | 1 - 0 | Словаччина |
| 2019-03-21 | Словаччина | 2 - 0 | Угорщина |
| 2018-11-19 | Чехія | 1 - 0 | Словаччина |
| 2018-11-16 | Словаччина | 4 - 1 | Україна |
| 2018-10-16 | Швеція | 1 - 1 | Словаччина |
| 2018-10-13 | Словаччина | 1 - 2 | Чехія |
| 2018-09-09 | Україна | 1 - 0 | Словаччина |
| 2018-09-05 | Словаччина | 3 - 0 | Данія |
| 2018-06-04 | Марокко | 2 - 1 | Словаччина |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 7 | 4 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 58% | 33% |
Таблиця Чемпіонат Європи Кваліфікація - Група E
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хорватія | 4 | +5 | 9 |
| 2 | Угорщина | 4 | +2 | 9 |
| 3 | Словаччина | 4 | +1 | 6 |
| 4 | Уельс | 4 | 0 | 6 |
| 5 | Азербайджан | 4 | -8 | 0 |
Хронологія матчів у групі
| Угорщина | |
| Словаччина | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Угорщина | Словаччина |
|---|---|---|---|
| 1 | Хорватія | 2 - 1 | |
| 2 | Угорщина | - | |
| 3 | Словаччина | - | |
| 4 | Уельс | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Азербайджан | 1 - 5 |
Позиція в групі
| Угорщина | Словаччина | |
| Позиція | 2 | 3 |
| Очки | 9 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 1 |
| Очки | 6 | 3 |
Форма в групі
| Угорщина | Словаччина | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 1 |
2
0 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 0 |
1
0 1 |
Голи в групі
| Угорщина | Словаччина | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
4 |
7
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
1 |
5
2 |
Угорщина наступні 6 матчі
| 2019-10-10 | Хорватія | - | Угорщина |
| 2019-10-13 | Угорщина | - | Азербайджан |
| 2019-11-15 | Угорщина | - | Уругвай |
| 2019-11-19 | Уельс | - | Угорщина |
| 2020-09-03 | Туреччина | - | Угорщина |
| 2020-09-06 | Угорщина | - | Росія |
Словаччина наступні 6 матчі
| 2019-10-10 | Словаччина | - | Уельс |
| 2019-10-13 | Словаччина | - | Парагвай |
| 2019-11-16 | Хорватія | - | Словаччина |
| 2019-11-19 | Словаччина | - | Азербайджан |
| 2020-09-04 | Словаччина | - | Чехія |
| 2020-09-07 | Ізраїль | - | Словаччина |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 3.20 | 3.00 |
| Ймовірність | 36% | 32% | 32% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.53 |
| Ймовірність | 55% | 45% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.60 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.20 | |
| Ймовірність | 21% | 79% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-09 16:01. На даний момент можливі зміни!