Ботола - Марокко
неділя, 09.04.2023
23:00
23:00

Хассанія Агадір

ФАР Рабат
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Агадір |
| В гостях: | Рабат |
| Відстань: | 476.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 23:00 (22:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.40 | 1.85 | 2 | 1.80 | 1.29 | |||
| 17% | 32% | 51% | 1.85 | 25% | 75% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.62 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 61% | 39% | 34% | 66% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-27 | ФАР Рабат | 2 - 1 | Хассанія Агадір |
| 2022-06-16 | ФАР Рабат | 2 - 1 | Хассанія Агадір |
| 2021-11-07 | Хассанія Агадір | 1 - 2 | ФАР Рабат |
| 2021-07-17 | Хассанія Агадір | 0 - 1 | ФАР Рабат |
| 2021-04-23 | ФАР Рабат | 0 - 2 | Хассанія Агадір |
| 2020-03-12 | ФАР Рабат | 1 - 1 | Хассанія Агадір |
| 2019-11-06 | Хассанія Агадір | 2 - 1 | ФАР Рабат |
| 2019-02-18 | Хассанія Агадір | 1 - 2 | ФАР Рабат |
| 2018-09-24 | ФАР Рабат | 0 - 1 | Хассанія Агадір |
| 2018-03-31 | ФАР Рабат | 0 - 0 | Хассанія Агадір |
| 2017-11-19 | Хассанія Агадір | 2 - 2 | ФАР Рабат |
| 2017-02-03 | ФАР Рабат | 2 - 0 | Хассанія Агадір |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 6 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 8% |
Хассанія Агадір останні 12 матчі
| 2023-04-02 | Юньйон Туарга | 1 - 0 | Хассанія Агадір |
| 2023-03-12 | Хассанія Агадір | 2 - 1 | Раджа Касабланка |
| 2023-03-04 | Мулудія Ужда | 2 - 0 | Хассанія Агадір |
| 2023-02-25 | Хассанія Агадір | 1 - 0 | ІР Танжер |
| 2023-02-18 | Олімпік Хурібга | 2 - 0 | Хассанія Агадір |
| 2023-02-10 | ЖСС Суалем | 1 - 2 | Хассанія Агадір |
| 2023-01-29 | Хассанія Агадір | 0 - 1 | Беркан |
| 2023-01-26 | Хассанія Агадір | 0 - 1 | ФУС Рабат |
| 2023-01-21 | Магриб Фес | 1 - 1 | Хассанія Агадір |
| 2023-01-18 | Хассанія Агадір | 1 - 1 | ЖСС Суалем |
| 2023-01-13 | Відад Касабланка | 1 - 0 | Хассанія Агадір |
| 2023-01-07 | Хассанія Агадір | 0 - 1 | Олімпік Сафі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 6 | 2 | 0 | |
| 25% | 17% | 58% | 50% | 17% | 0% |
ФАР Рабат останні 12 матчі
| 2023-04-06 | ФАР Рабат | 1 - 0 | Шабаб Мохамеддія |
| 2023-03-19 | ФАР Рабат | 1 - 0 | Пайрамідс |
| 2023-03-12 | Олімпік Сафі | 0 - 0 | ФАР Рабат |
| 2023-03-08 | Модерн Спорт | 2 - 0 | ФАР Рабат |
| 2023-03-04 | Діфаа Ель-Джадіді | 0 - 1 | ФАР Рабат |
| 2023-03-01 | ФАР Рабат | 3 - 0 | Юньйон Туарга |
| 2023-02-26 | ФАР Рабат | 2 - 0 | Модерн Спорт |
| 2023-02-22 | Беркан | 1 - 4 | ФАР Рабат |
| 2023-02-16 | Юньйон Туарга | 1 - 1 | ФАР Рабат |
| 2023-02-12 | Пайрамідс | 2 - 2 | ФАР Рабат |
| 2023-01-28 | ФАР Рабат | 3 - 2 | Мулудія Ужда |
| 2023-01-25 | ФАР Рабат | 4 - 0 | ІР Танжер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 5 | 4 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 42% | 33% |
Таблиця Ботола
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФАР Рабат | 21 | +25 | 47 |
| 2 | Відад Касабланка | 21 | +14 | 43 |
| 3 | ФУС Рабат | 21 | +12 | 38 |
| 4 | Олімпік Сафі | 22 | +5 | 36 |
| 5 | Раджа Касабланка | 21 | +8 | 34 |
| 6 | ЖСС Суалем | 22 | 0 | 31 |
| 7 | Беркан | 22 | -2 | 30 |
| 8 | Юньйон Туарга | 22 | -3 | 30 |
| 9 | Магриб Фес | 22 | +3 | 29 |
| 10 | Шабаб Мохамеддія | 21 | -5 | 24 |
| 11 | Могреб Тетуан | 21 | -6 | 23 |
| 12 | Діфаа Ель-Джадіді | 22 | -11 | 22 |
| 13 | Мулудія Ужда | 21 | -4 | 20 |
| 14 | Хассанія Агадір | 21 | -7 | 20 |
| 15 | Олімпік Хурібга | 22 | -8 | 17 |
| 16 | ІР Танжер | 22 | -21 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Хассанія Агадір | |
| ФАР Рабат | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Хассанія Агадір | ФАР Рабат |
|---|---|---|---|
| 1 | ФАР Рабат | - | |
| 2 | Відад Касабланка | ||
| 3 | ФУС Рабат | 0 - 1 | |
| 4 | Олімпік Сафі | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Раджа Касабланка | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | ЖСС Суалем | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Беркан | 0 - 1 | 1 - 4 |
| 8 | Юньйон Туарга | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 9 | Магриб Фес | ||
| 10 | Шабаб Мохамеддія | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Могреб Тетуан | 0 - 2 | |
| 12 | Діфаа Ель-Джадіді | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | Мулудія Ужда | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Хассанія Агадір | - | |
| 15 | Олімпік Хурібга | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | ІР Танжер | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Хассанія Агадір | ФАР Рабат | |
| Позиція | 14 | 1 |
| Очки | 20 | 47 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 1 |
| Очки | 13 | 21 |
Форма в лізі
| Хассанія Агадір | ФАР Рабат | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
5 11 |
14
5 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 4 |
6
3 1 |
Голи в лізі
| Хассанія Агадір | ФАР Рабат | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
23 |
37
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
11 |
13
4 |
Загальна статистика для Ботола
| Матчі (172) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 34% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (351) | |
| Голи за матч | 2.04 |
| Голи вдома за матч | 1.11 |
| Голи в гостях за матч | 0.93 |
| Домашня команда забила в | 67% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 59% |
| Більше 2.5 | 36% |
| Більше 3.5 | 13% |
Хассанія Агадір наступні 6 матчі
| 2023-04-12 | Хассанія Агадір | - | Раджа Касабланка |
| 2023-04-16 | Шабаб Мохамеддія | - | Хассанія Агадір |
| 2023-04-20 | Хассанія Агадір | - | Могреб Тетуан |
| 2023-05-04 | Діфаа Ель-Джадіді | - | Хассанія Агадір |
| 2023-05-20 | Олімпік Сафі | - | Хассанія Агадір |
| 2023-06-14 | Хассанія Агадір | - | Відад Касабланка |
ФАР Рабат наступні 6 матчі
| 2023-04-16 | ФАР Рабат | - | Могреб Тетуан |
| 2023-04-23 | ЮСМ Алжир | - | ФАР Рабат |
| 2023-04-30 | ФАР Рабат | - | ЮСМ Алжир |
| 2023-05-03 | Відад Касабланка | - | ФАР Рабат |
| 2023-05-06 | ФАР Рабат | - | ЖСС Суалем |
| 2023-05-13 | ФАР Рабат | - | ФУС Рабат |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 3.40 | 1.85 |
| Ймовірність | 17% | 32% | 51% |
| 2 @ 1.85 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.29 |
| Ймовірність | 25% | 75% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.62 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.20 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.67 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Ні @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-09 20:04. На даний момент можливі зміни!