Ботола - Марокко
неділя, 12.03.2023
19:30
19:30

Хассанія Агадір

Раджа Касабланка
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Агадір |
| В гостях: | Касабланка |
| Відстань: | 399.0 км |
| Час початку | |
| Година: | 19:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.20 | 2.80 | 2.00 | X2 | 1.67 | 1.20 | |||
| 18% | 35% | 47% | 1.20 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 2.25 | 2.88 | 1.40 | 6.00 | 1.13 | ||||||
| 55% | 45% | 32% | 68% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-19 | Раджа Касабланка | 1 - 0 | Хассанія Агадір |
| 2022-06-25 | Хассанія Агадір | 2 - 3 | Раджа Касабланка |
| 2021-12-17 | Раджа Касабланка | 1 - 0 | Хассанія Агадір |
| 2021-07-06 | Хассанія Агадір | 0 - 0 | Раджа Касабланка |
| 2021-04-07 | Раджа Касабланка | 0 - 1 | Хассанія Агадір |
| 2020-08-11 | Хассанія Агадір | 0 - 2 | Раджа Касабланка |
| 2019-12-18 | Раджа Касабланка | 2 - 1 | Хассанія Агадір |
| 2019-04-24 | Раджа Касабланка | 2 - 1 | Хассанія Агадір |
| 2019-03-10 | Раджа Касабланка | 0 - 0 | Хассанія Агадір |
| 2019-02-03 | Хассанія Агадір | 1 - 1 | Раджа Касабланка |
| 2018-11-17 | Хассанія Агадір | 0 - 0 | Раджа Касабланка |
| 2018-03-10 | Хассанія Агадір | 1 - 0 | Раджа Касабланка |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 5 | 3 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 42% | 25% | 8% |
Хассанія Агадір останні 12 матчі
| 2023-03-04 | Мулудія Ужда | 2 - 0 | Хассанія Агадір |
| 2023-02-25 | Хассанія Агадір | 1 - 0 | ІР Танжер |
| 2023-02-18 | Олімпік Хурібга | 2 - 0 | Хассанія Агадір |
| 2023-02-10 | ЖСС Суалем | 1 - 2 | Хассанія Агадір |
| 2023-01-29 | Хассанія Агадір | 0 - 1 | Беркан |
| 2023-01-26 | Хассанія Агадір | 0 - 1 | ФУС Рабат |
| 2023-01-21 | Магриб Фес | 1 - 1 | Хассанія Агадір |
| 2023-01-18 | Хассанія Агадір | 1 - 1 | ЖСС Суалем |
| 2023-01-13 | Відад Касабланка | 1 - 0 | Хассанія Агадір |
| 2023-01-07 | Хассанія Агадір | 0 - 1 | Олімпік Сафі |
| 2023-01-03 | Хассанія Агадір | 2 - 2 | Діфаа Ель-Джадіді |
| 2022-12-28 | Могреб Тетуан | 2 - 1 | Хассанія Агадір |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 3 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 25% | 8% |
Раджа Касабланка останні 12 матчі
| 2023-03-04 | Раджа Касабланка | 1 - 0 | Шабаб Мохамеддія |
| 2023-02-28 | Могреб Тетуан | 1 - 0 | Раджа Касабланка |
| 2023-02-22 | Раджа Касабланка | 2 - 1 | Юньйон Туарга |
| 2023-01-28 | Олімпік Сафі | 3 - 1 | Раджа Касабланка |
| 2023-01-24 | Діфаа Ель-Джадіді | 0 - 0 | Раджа Касабланка |
| 2023-01-21 | Раджа Касабланка | 1 - 0 | ФАР Рабат |
| 2023-01-17 | Раджа Касабланка | 2 - 1 | Мулудія Ужда |
| 2023-01-14 | Беркан | 0 - 2 | Раджа Касабланка |
| 2023-01-06 | Раджа Касабланка | 3 - 0 | ІР Танжер |
| 2023-01-03 | Олімпік Хурібга | 0 - 0 | Раджа Касабланка |
| 2022-12-27 | Раджа Касабланка | 0 - 0 | Магриб Фес |
| 2022-11-05 | ЖСС Суалем | 1 - 4 | Раджа Касабланка |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 6 | 5 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 50% | 42% | 17% |
Таблиця Ботола
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФАР Рабат | 19 | +24 | 43 |
| 2 | Відад Касабланка | 19 | +11 | 39 |
| 3 | ФУС Рабат | 20 | +13 | 38 |
| 4 | Раджа Касабланка | 19 | +9 | 33 |
| 5 | Олімпік Сафі | 19 | +3 | 29 |
| 6 | Беркан | 20 | -1 | 29 |
| 7 | Юньйон Туарга | 19 | -3 | 26 |
| 8 | ЖСС Суалем | 20 | -2 | 25 |
| 9 | Магриб Фес | 19 | +2 | 25 |
| 10 | Шабаб Мохамеддія | 19 | -4 | 23 |
| 11 | Могреб Тетуан | 20 | -6 | 22 |
| 12 | Діфаа Ель-Джадіді | 19 | -8 | 21 |
| 13 | Мулудія Ужда | 20 | -3 | 20 |
| 14 | Хассанія Агадір | 19 | -7 | 17 |
| 15 | Олімпік Хурібга | 20 | -8 | 15 |
| 16 | ІР Танжер | 19 | -20 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Хассанія Агадір | |
| Раджа Касабланка | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Хассанія Агадір | Раджа Касабланка |
|---|---|---|---|
| 1 | ФАР Рабат | ||
| 2 | Відад Касабланка | 2 - 1 | |
| 3 | ФУС Рабат | 0 - 1 | |
| 4 | Раджа Касабланка | - | |
| 5 | Олімпік Сафі | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Беркан | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 7 | Юньйон Туарга | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | ЖСС Суалем | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 9 | Магриб Фес | ||
| 10 | Шабаб Мохамеддія | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Могреб Тетуан | 1 - 0 | |
| 12 | Діфаа Ель-Джадіді | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 13 | Мулудія Ужда | 1 - 1 | |
| 14 | Хассанія Агадір | - | |
| 15 | Олімпік Хурібга | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | ІР Танжер | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Хассанія Агадір | Раджа Касабланка | |
| Позиція | 14 | 4 |
| Очки | 17 | 33 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 10 |
| Очки | 10 | 9 |
Форма в лізі
| Хассанія Агадір | Раджа Касабланка | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
5 10 |
9
6 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
4 4 |
2
3 4 |
Голи в лізі
| Хассанія Агадір | Раджа Касабланка | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
21 |
22
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
10 |
8
8 |
Загальна статистика для Ботола
| Матчі (155) | |
| Перемоги вдома | 38% |
| Нічиї | 34% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (315) | |
| Голи за матч | 2.03 |
| Голи вдома за матч | 1.09 |
| Голи в гостях за матч | 0.94 |
| Домашня команда забила в | 67% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 60% |
| Більше 2.5 | 35% |
| Більше 3.5 | 12% |
Хассанія Агадір наступні 6 матчі
| 2023-04-02 | Юньйон Туарга | - | Хассанія Агадір |
| 2023-04-09 | Хассанія Агадір | - | ФАР Рабат |
| 2023-04-12 | Хассанія Агадір | - | Раджа Касабланка |
| 2023-04-16 | Шабаб Мохамеддія | - | Хассанія Агадір |
| 2023-04-20 | Хассанія Агадір | - | Могреб Тетуан |
| 2023-05-04 | Діфаа Ель-Джадіді | - | Хассанія Агадір |
Раджа Касабланка наступні 6 матчі
| 2023-03-15 | Юссуфія Беррешид | - | Раджа Касабланка |
| 2023-04-05 | Раджа Касабланка | - | Відад Касабланка |
| 2023-04-08 | ФУС Рабат | - | Раджа Касабланка |
| 2023-04-12 | Хассанія Агадір | - | Раджа Касабланка |
| 2023-04-15 | Раджа Касабланка | - | ЖСС Суалем |
| 2023-04-22 | Аль-Ахлі | - | Раджа Касабланка |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.20 | 2.80 | 2.00 |
| Ймовірність | 18% | 35% | 47% |
| X2 @ 1.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 1.20 |
| Ймовірність | 27% | 73% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 1.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.88 | 1.40 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 2.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 6.00 | 1.13 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.13 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-12 16:06. На даний момент можливі зміни!