Прем'єр-ліга - Боснія і Герц.
субота, 25.02.2023
12:00
12:00

Ігман Коніц

Железнічар
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Konjic |
| В гостях: | Сараєво |
| Відстань: | 38.4 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (13:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.00 | 1.95 | 2 | 1.75 | 1.25 | |||
| 26% | 25% | 49% | 1.95 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 2.60 | 2.25 | 1.55 | 4.20 | 1.19 | ||||||
| 65% | 35% | 44% | 56% | 29% | 71% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-09-05 | Железнічар | 1 - 0 | Ігман Коніц |
Ігман Коніц останні 12 матчі
| 2023-02-11 | Широкі Брієг | 0 - 0 | Ігман Коніц |
| 2023-01-28 | Ігман Коніц | 1 - 0 | Вележ Мостар |
| 2023-01-24 | Ігман Коніц | 3 - 1 | Посуше |
| 2022-11-20 | Слобода | 5 - 1 | Ігман Коніц |
| 2022-11-13 | Слога | 3 - 2 | Ігман Коніц |
| 2022-11-06 | Ігман Коніц | 0 - 0 | Посуше |
| 2022-10-30 | ФК Сараєво | 3 - 1 | Ігман Коніц |
| 2022-10-22 | Ігман Коніц | 0 - 0 | Борац Баня-Лука |
| 2022-10-19 | FK Laktasi | 3 - 1 | Ігман Коніц |
| 2022-10-15 | Тузла Сіті | 2 - 3 | Ігман Коніц |
| 2022-10-07 | Ігман Коніц | 0 - 1 | Вележ Мостар |
| 2022-10-01 | Широкі Брієг | 3 - 2 | Ігман Коніц |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 7 | 7 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 58% | 58% |
Железнічар останні 12 матчі
| 2023-02-18 | Железнічар | 2 - 1 | Леотар |
| 2023-02-06 | Железнічар | 1 - 0 | Широкі Брієг |
| 2023-01-25 | Железнічар | 1 - 0 | Buducnost Banovici |
| 2022-11-29 | Железнічар | 1 - 2 | Коньяспор |
| 2022-11-23 | Вардар | 2 - 0 | Железнічар |
| 2022-11-19 | Железнічар | 1 - 1 | Посуше |
| 2022-11-06 | Железнічар | 1 - 2 | Борац Баня-Лука |
| 2022-10-31 | Тузла Сіті | 1 - 2 | Железнічар |
| 2022-10-22 | Железнічар | 2 - 0 | Вележ Мостар |
| 2022-10-19 | Buducnost Banovici | 1 - 2 | Железнічар |
| 2022-10-15 | Широкі Брієг | 1 - 0 | Железнічар |
| 2022-10-08 | Железнічар | 0 - 1 | Зріньскі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 5 | 0 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 42% | 0% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Зріньскі | 18 | +20 | 39 |
| 2 | Широкі Брієг | 20 | +8 | 36 |
| 3 | Борац Баня-Лука | 20 | +4 | 36 |
| 4 | Железнічар | 18 | +4 | 29 |
| 5 | ФК Сараєво | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Вележ Мостар | 18 | +2 | 24 |
| 7 | Посуше | 19 | -3 | 23 |
| 8 | Тузла Сіті | 19 | -2 | 21 |
| 9 | Слога | 19 | -8 | 21 |
| 10 | Леотар | 19 | -8 | 21 |
| 11 | Слобода | 19 | -2 | 19 |
| 12 | Ігман Коніц | 19 | -12 | 17 |
Хронологія матчів у лізі
| Ігман Коніц | |
| Железнічар | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ігман Коніц | Железнічар |
|---|---|---|---|
| 1 | Зріньскі | 1 - 2 | |
| 2 | Широкі Брієг | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Борац Баня-Лука | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Железнічар | - | |
| 5 | ФК Сараєво | 2 - 0 | |
| 6 | Вележ Мостар | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Посуше | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Тузла Сіті | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Слога | 0 - 2 | |
| 10 | Леотар | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Слобода | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Ігман Коніц | - |
Позиція в лізі
| Ігман Коніц | Железнічар | |
| Позиція | 12 | 4 |
| Очки | 17 | 29 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 3 |
| Очки | 12 | 13 |
Форма в лізі
| Ігман Коніц | Железнічар | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
5 10 |
8
5 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 3 |
4
1 3 |
Голи в лізі
| Ігман Коніц | Железнічар | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
32 |
24
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
7 |
10
10 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (113) | |
| Перемоги вдома | 53% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 22% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (272) | |
| Голи за матч | 2.41 |
| Голи вдома за матч | 1.55 |
| Голи в гостях за матч | 0.86 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 57% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 61% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 26% |
Ігман Коніц наступні 6 матчі
| 2023-03-04 | Леотар | - | Ігман Коніц |
| 2023-03-11 | Ігман Коніц | - | Зріньскі |
| 2023-03-18 | Зріньскі | - | Ігман Коніц |
| 2023-04-01 | Ігман Коніц | - | Посуше |
| 2023-04-10 | Широкі Брієг | - | Ігман Коніц |
| 2023-04-15 | Ігман Коніц | - | Слобода |
Железнічар наступні 6 матчі
| 2023-02-28 | Железнічар | - | Zvijezda Gradacac |
| 2023-03-04 | Железнічар | - | Слобода |
| 2023-03-08 | ФК Сараєво | - | Железнічар |
| 2023-03-12 | Слога | - | Железнічар |
| 2023-03-16 | Zvijezda Gradacac | - | Железнічар |
| 2023-03-19 | Железнічар | - | Слога |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.60 | 3.00 | 1.95 |
| Ймовірність | 26% | 25% | 49% |
| 2 @ 1.95 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 1.25 |
| Ймовірність | 34% | 66% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.43 | 2.60 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.43 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.55 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.55 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.20 | 1.19 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.19 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.68 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 2.05 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-25 08:05. На даний момент можливі зміни!