Професійна ліга - Аргентина

неділя, 26.09.2021
22:00
Індепендьєнте

Індепендьєнте

Годой Крус

Годой Крус

1 - 4
(0 - 2,  1 - 2)
Інформація
Місто
Вдома: Авелланеда
В гостях: Мендоса
Відстань: 986.7 км
Стадіон
Стадіон: Libertadores de America
Вміщує: 40 000
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 22:00 (18:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.80 3.40 4.20 1 1.22 1.90
49% 21% 30% 1.80 61% 39%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.37 2.97 2.10 1.70 3.81 1.24
68% 32% 42% 58% 14% 86%

Останні 12 прямі зустрічі

2019-11-09 Годой Крус 1 - 2 Індепендьєнте
2018-12-09 Годой Крус 1 - 1 Індепендьєнте
2017-09-24 Годой Крус 1 - 0 Індепендьєнте
2016-09-11 Індепендьєнте 2 - 0 Годой Крус
2016-02-13 Годой Крус 1 - 1 Індепендьєнте
2015-03-28 Годой Крус 2 - 2 Індепендьєнте
2014-10-07 Годой Крус 2 - 2 Індепендьєнте
2013-03-09 Індепендьєнте 0 - 1 Годой Крус
2012-09-02 Годой Крус 2 - 1 Індепендьєнте
2012-04-22 Годой Крус 0 - 0 Індепендьєнте
2011-10-15 Індепендьєнте 2 - 1 Годой Крус
2011-04-09 Індепендьєнте 3 - 0 Годой Крус
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 9 6 2
33% 42% 25% 75% 50% 17%

Індепендьєнте останні 12 матчі

2021-09-19 Уракан 0 - 1 Індепендьєнте
2021-09-13 Індепендьєнте 0 - 1 Ланус
2021-09-06 Рівер Плейт 1 - 1 Індепендьєнте
2021-08-29 Індепендьєнте 3 - 0 Колон Санта-Фе
2021-08-24 Атлетіко Тукуман 2 - 0 Індепендьєнте
2021-08-21 Індепендьєнте 0 - 0 Дефенса і Хуст.
2021-08-15 Росаріо Сентраль 1 - 2 Індепендьєнте
2021-08-09 Індепендьєнте 1 - 0 Расінг Клуб
2021-08-04 Тігре 2 - 1 Індепендьєнте
2021-08-01 Платенсе 1 - 1 Індепендьєнте
2021-07-28 Індепендьєнте 2 - 0 Патронато
2021-07-26 Естудіантес ЛП 0 - 1 Індепендьєнте
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 7 3 0
50% 25% 25% 58% 25% 0%

Годой Крус останні 12 матчі

2021-09-22 Годой Крус 3 - 3 Расінг Клуб
2021-09-18 Годой Крус 1 - 1 Сармьєнто Хунін
2021-09-13 Альдосіві 1 - 4 Годой Крус
2021-09-05 Годой Крус 4 - 0 Хімнасія Л.-П.
2021-08-29 Велес Сарсфілд 3 - 0 Годой Крус
2021-08-26 Годой Крус 1 - 2 Уніон Санта-Фе
2021-08-21 Годой Крус 1 - 1 Уракан
2021-08-17 Ланус 3 - 1 Годой Крус
2021-08-08 Годой Крус 2 - 1 Рівер Плейт
2021-07-31 Колон Санта-Фе 1 - 0 Годой Крус
2021-07-28 Годой Крус 1 - 2 Атлетіко Тукуман
2021-07-25 Дефенса і Хуст. 1 - 2 Годой Крус
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 11 9 4
33% 25% 42% 92% 75% 33%
Реклама

Таблиця Професійна ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Тальєрес Кордоба 13 9 2 2 22 10 +12 29
2 Рівер Плейт 12 7 3 2 23 9 +14 24
3 Естудіантес ЛП 13 7 3 3 21 12 +9 24
4 Ланус 13 7 2 4 22 19 +3 23
5 Індепендьєнте 12 6 4 2 12 6 +6 22
6 Велес Сарсфілд 13 5 5 3 17 8 +9 20
7 Колон Санта-Фе 12 5 4 3 10 14 -4 19
8 Расінг Клуб 12 4 6 2 10 4 +6 18
9 Бока Хуніорс 12 4 6 2 10 8 +2 18
10 Годой Крус 12 5 2 5 19 17 +2 17
11 Хімнасія Л.-П. 13 4 5 4 11 14 -3 17
12 Росаріо Сентраль 13 5 1 7 18 18 0 16
13 Дефенса і Хуст. 12 3 6 3 12 10 +2 15
14 Архентинос Хун. 12 3 6 3 9 8 +1 15
15 Ньюелз Олд Бойз 12 4 3 5 14 18 -4 15
16 Атлетіко Тукуман 12 4 3 5 12 16 -4 15
17 Патронато 12 3 5 4 10 12 -2 14
18 Уракан 12 2 7 3 8 8 0 13
19 Сан-Лоренсо 12 3 4 5 10 14 -4 13
20 Сармьєнто Хунін 13 3 4 6 11 16 -5 13
21 Альдосіві 13 4 1 8 15 24 -9 13
22 Платенсе 13 2 6 5 15 18 -3 12
23 Уніон Санта-Фе 12 3 3 6 10 17 -7 12
24 Сентраль Кордоба 12 2 5 5 12 15 -3 11
25 Арсенал Саранді 13 2 5 6 6 19 -13 11
26 Банфілд 12 1 7 4 8 13 -5 10

Хронологія матчів у лізі

Індепендьєнте             
Годой Крус             
Вдома             
В гостях             

Матчі вдома/в гостях

М Команда Індепендьєнте Годой Крус
1 Тальєрес Кордоба    
2 Рівер Плейт    
3 Естудіантес ЛП    
4 Ланус 0 - 1 3 - 1
5 Індепендьєнте -  
6 Велес Сарсфілд   3 - 0
7 Колон Санта-Фе 3 - 0 1 - 0
8 Расінг Клуб 1 - 0  
9 Бока Хуніорс    
10 Годой Крус   -
11 Хімнасія Л.-П.    
12 Росаріо Сентраль    
13 Дефенса і Хуст. 0 - 0 1 - 2
14 Архентинос Хун. 0 - 0  
15 Ньюелз Олд Бойз    
16 Атлетіко Тукуман    
17 Патронато 2 - 0  
18 Уракан    
19 Сан-Лоренсо    
20 Сармьєнто Хунін    
21 Альдосіві   1 - 4
22 Платенсе    
23 Уніон Санта-Фе    
24 Сентраль Кордоба    
25 Арсенал Саранді    
26 Банфілд    

Позиція в лізі

  Індепендьєнте Годой Крус
Позиція 5 10
Очки 22 17
  Вдома В гостях
Позиція 5 9
Очки 11 6

Форма в лізі

  Індепендьєнте Годой Крус
Перемоги
Нічиї
Поразки
6       
4     
2   
5      
2   
5      
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
2   
1  
2   
0  
3    

Голи в лізі

  Індепендьєнте Годой Крус
Забиті голи
Пропущені голи
12             
6       
19                    
17                  
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
6       
1   
7        
9          

Загальна статистика для Професійна ліга

Матчі   (161)
Перемоги вдома 40%
Нічиї 34%
Перемоги в гостях 26%
Зіграні матчі 100%
Голи   (347)
Голи за матч 2.16
Голи вдома за матч 1.25
Голи в гостях за матч 0.91
Домашня команда забила в 75%
Команда гостей забила в 55%
Обидві Команди Заб'ють 44%
Більше 1.5 65%
Більше 2.5 36%
Більше 3.5 17%

Індепендьєнте наступні 6 матчі

2021-10-03 Велес Сарсфілд - Індепендьєнте
2021-10-11 Індепендьєнте - Хімнасія Л.-П.
2021-10-17 Альдосіві - Індепендьєнте
2021-10-21 Індепендьєнте - Сармьєнто Хунін
2021-10-26 Індепендьєнте - Уніон Санта-Фе
2021-10-31 Ньюелз Олд Бойз - Індепендьєнте

Годой Крус наступні 6 матчі

2021-10-02 Годой Крус - Ньюелз Олд Бойз
2021-10-07 Годой Крус - Тігре
2021-10-11 Арсенал Саранді - Годой Крус
2021-10-15 Годой Крус - Сентраль Кордоба
2021-10-21 Бока Хуніорс - Годой Крус
2021-10-24 Годой Крус - Банфілд

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.80 3.40 4.20
Ймовірність 49% 21% 30%
1 @ 1.80
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.22 1.90
Ймовірність 61% 39%
1X @ 1.22
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.37 2.97
Ймовірність   68% 32%
Більше 1.5 @ 1.37
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.10 1.70
Ймовірність   42% 58%
Менше 2.5 @ 1.70
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.81 1.24
Ймовірність   14% 86%
Менше 3.5 @ 1.24
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.00 1.72
Ймовірність   48% 52%
Ні @ 1.72

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-09-26 20:03. На даний момент можливі зміни!