Ліга 1 - Мавританія
субота, 14.03.2026
22:00
22:00

Інтер Нуакшот

Нуакшот Кінгз
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Нуакшот |
| В гостях: | Нуакшот |
| Час початку | |
| Година: | 22:00 (22:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.81 | 2.97 | 2.19 | X2 | 1.48 | 1.30 | |||
| 30% | 37% | 33% | 1.30 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 2.88 | 1.95 | 1.58 | 3.53 | 1.22 | ||||||
| 76% | 24% | 36% | 64% | 24% | 76% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2025-11-30 | Нуакшот Кінгз | 1 - 1 | Інтер Нуакшот |
| 2025-03-11 | Нуакшот Кінгз | 2 - 1 | Інтер Нуакшот |
| 2024-11-03 | Інтер Нуакшот | 1 - 2 | Нуакшот Кінгз |
| 2024-05-10 | Нуакшот Кінгз | 1 - 1 | Інтер Нуакшот |
| 2023-12-17 | Інтер Нуакшот | 0 - 1 | Нуакшот Кінгз |
| 2023-04-04 | Нуакшот Кінгз | 0 - 1 | Інтер Нуакшот |
| 2022-11-19 | Інтер Нуакшот | 0 - 1 | Нуакшот Кінгз |
| 2021-03-09 | Інтер Нуакшот | 3 - 0 | Нуакшот Кінгз |
| 2020-12-03 | Нуакшот Кінгз | 2 - 0 | Інтер Нуакшот |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 5 | 6 | 3 | 0 | |
| 22% | 22% | 56% | 67% | 33% | 0% |
Інтер Нуакшот останні 12 матчі
| 2026-03-08 | Поліс | 0 - 0 | Інтер Нуакшот |
| 2026-02-28 | Інтер Нуакшот | 2 - 3 | Дуан |
| 2026-02-14 | Ксар | 3 - 2 | Інтер Нуакшот |
| 2026-02-09 | Інтер Нуакшот | 2 - 0 | Нзейдан |
| 2026-02-01 | Гендрім | 0 - 0 | Інтер Нуакшот |
| 2026-01-24 | Інтер Нуакшот | 1 - 1 | Каеді |
| 2026-01-10 | Інтер Нуакшот | 0 - 2 | Нуадібу |
| 2026-01-03 | Шемаль | 3 - 1 | Інтер Нуакшот |
| 2025-12-26 | Інтер Нуакшот | 0 - 2 | Nouakchott Acad. |
| 2025-12-21 | СНІМ | 3 - 2 | Інтер Нуакшот |
| 2025-12-12 | Інтер Нуакшот | 1 - 2 | Помп'є |
| 2025-12-08 | Інтер Нуакшот | 0 - 0 | Тевраг-Зейна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 9 | 5 | 4 | |
| 8% | 33% | 58% | 75% | 42% | 33% |
Нуакшот Кінгз останні 12 матчі
| 2026-03-08 | Тевраг-Зейна | 2 - 2 | Нуакшот Кінгз |
| 2026-03-01 | Нуакшот Кінгз | 0 - 2 | Поліс |
| 2026-02-14 | Дуан | 1 - 0 | Нуакшот Кінгз |
| 2026-02-06 | Нуакшот Кінгз | 2 - 2 | Ксар |
| 2026-02-01 | Нзейдан | 2 - 6 | Нуакшот Кінгз |
| 2026-01-25 | Нуакшот Кінгз | 2 - 0 | Гендрім |
| 2026-01-10 | Каеді | 0 - 0 | Нуакшот Кінгз |
| 2026-01-06 | Нуадібу | 1 - 1 | Нуакшот Кінгз |
| 2025-12-30 | Нуакшот Кінгз | 1 - 1 | Шемаль |
| 2025-12-20 | Nouakchott Acad. | 2 - 0 | Нуакшот Кінгз |
| 2025-12-16 | Нуакшот Кінгз | 2 - 3 | СНІМ |
| 2025-12-05 | Помп'є | 2 - 0 | Нуакшот Кінгз |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 4 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 33% | 33% |
Таблиця Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нуадібу | 18 | +24 | 42 |
| 2 | Дуан | 19 | +15 | 40 |
| 3 | Помп'є | 19 | +4 | 32 |
| 4 | Нзейдан | 17 | +1 | 30 |
| 5 | Гендрім | 19 | -1 | 26 |
| 6 | Поліс | 19 | +5 | 25 |
| 7 | СНІМ | 18 | +3 | 25 |
| 8 | Nouakchott Acad. | 18 | +4 | 23 |
| 9 | Шемаль | 19 | -5 | 23 |
| 10 | Тевраг-Зейна | 19 | -1 | 21 |
| 11 | Нуакшот Кінгз | 19 | -4 | 18 |
| 12 | Каеді | 18 | -12 | 15 |
| 13 | Інтер Нуакшот | 19 | -15 | 12 |
| 14 | Ксар | 19 | -18 | 11 |
Хронологія матчів у лізі
| Інтер Нуакшот | |
| Нуакшот Кінгз | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Інтер Нуакшот | Нуакшот Кінгз |
|---|---|---|---|
| 1 | Нуадібу | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Дуан | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 3 | Помп'є | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Нзейдан | 2 - 0 | 2 - 6 |
| 5 | Гендрім | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Поліс | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | СНІМ | ||
| 8 | Nouakchott Acad. | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 9 | Шемаль | ||
| 10 | Тевраг-Зейна | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Нуакшот Кінгз | - | |
| 12 | Каеді | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 13 | Інтер Нуакшот | - | |
| 14 | Ксар | 3 - 0 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Інтер Нуакшот | Нуакшот Кінгз | |
| Позиція | 13 | 11 |
| Очки | 12 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 10 |
| Очки | 9 | 10 |
Форма в лізі
| Інтер Нуакшот | Нуакшот Кінгз | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
6 11 |
3
9 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 5 |
2
4 4 |
Голи в лізі
| Інтер Нуакшот | Нуакшот Кінгз | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
33 |
22
26 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
12 |
11
13 |
Загальна статистика для Ліга 1
| Матчі (130) | |
| Перемоги вдома | 33% |
| Нічиї | 36% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (312) | |
| Голи за матч | 2.40 |
| Голи вдома за матч | 1.23 |
| Голи в гостях за матч | 1.17 |
| Домашня команда забила в | 70% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 21% |
Інтер Нуакшот наступні 6 матчі
| 2026-04-05 | Тевраг-Зейна | - | Інтер Нуакшот |
| 2026-04-09 | Помп'є | - | Інтер Нуакшот |
| 2026-05-06 | Інтер Нуакшот | - | СНІМ |
| 2026-05-11 | Nouakchott Acad. | - | Інтер Нуакшот |
| 2026-05-16 | Інтер Нуакшот | - | Шемаль |
| 2026-05-23 | Нуадібу | - | Інтер Нуакшот |
Нуакшот Кінгз наступні 6 матчі
| 2026-04-03 | Нуакшот Кінгз | - | Помп'є |
| 2026-04-11 | СНІМ | - | Нуакшот Кінгз |
| 2026-05-07 | Нуакшот Кінгз | - | Nouakchott Acad. |
| 2026-05-12 | Шемаль | - | Нуакшот Кінгз |
| 2026-05-17 | Нуакшот Кінгз | - | Нуадібу |
| 2026-05-23 | Нуакшот Кінгз | - | Каеді |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.81 | 2.97 | 2.19 |
| Ймовірність | 30% | 37% | 33% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.48 | 1.30 |
| Ймовірність | 47% | 53% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.32 | 2.88 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.32 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.58 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 2.5 @ 1.58 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.53 | 1.22 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 1.80 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-03-14 20:05. На даний момент можливі зміни!