Прімера Дивізіон - Сальвадор
субота, 17.10.2026
02:00
Inter Santa Tecla
Мун. Ліменьйо
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Санта-Текла |
| В гостях: |
Санта-Роза-де-Ліма |
| Відстань: |
149.9 км |
| Час початку |
| Година: |
02:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.94 |
3.30 |
3.35 |
1X |
|
|
|
1.25 |
1.70 |
| 44% |
36% |
20% |
1.25 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.50 |
|
|
|
1.86 |
1.82 |
|
|
|
3.15 |
1.30 |
| 79% |
21% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
33% |
67% |
Останні 7 прямі зустрічі
|
2026-08-15 |
Мун. Ліменьйо
|
0 - 1 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-05-11 |
Inter Santa Tecla
|
2 - 1 |
Мун. Ліменьйо
|
|
2026-05-08 |
Мун. Ліменьйо
|
2 - 0 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-04-26 |
Inter Santa Tecla
|
2 - 1 |
Мун. Ліменьйо
|
|
2026-03-01 |
Мун. Ліменьйо
|
2 - 1 |
Inter Santa Tecla
|
|
2025-11-09 |
Inter Santa Tecla
|
1 - 1 |
Мун. Ліменьйо
|
|
2025-09-07 |
Мун. Ліменьйо
|
1 - 0 |
Inter Santa Tecla
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
3 |
|
5 |
3 |
0 |
| 43% |
14% |
43% |
|
71% |
43% |
0% |
Inter Santa Tecla останні 12 матчі
|
2026-10-12 |
Альянса
|
2 - 2 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-10-05 |
Inter Santa Tecla
|
1 - 1 |
Фуерте СФ
|
|
2026-09-30 |
Агіла
|
2 - 1 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-09-27 |
Inter Santa Tecla
|
1 - 1 |
Atletico Balboa
|
|
2026-09-20 |
Inter Santa Tecla
|
0 - 0 |
Метапан
|
|
2026-09-17 |
Inter Santa Tecla
|
2 - 2 |
ФАС
|
|
2026-09-13 |
Какауатіке
|
0 - 2 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-09-07 |
Луїс Анхель Фірпо
|
3 - 0 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-08-29 |
Платенсе Мун.
|
0 - 3 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-08-22 |
Inter Santa Tecla
|
4 - 1 |
INCA-Aruba
|
|
2026-08-15 |
Мун. Ліменьйо
|
0 - 1 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-08-09 |
Inter Santa Tecla
|
2 - 0 |
Альянса
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
10 |
6 |
3 |
| 42% |
42% |
17% |
|
83% |
50% |
25% |
Мун. Ліменьйо останні 12 матчі
|
2026-10-11 |
Мун. Ліменьйо
|
2 - 3 |
Луїс Анхель Фірпо
|
|
2026-10-04 |
Платенсе Мун.
|
2 - 1 |
Мун. Ліменьйо
|
|
2026-10-02 |
INCA-Aruba
|
2 - 1 |
Мун. Ліменьйо
|
|
2026-09-28 |
Мун. Ліменьйо
|
1 - 3 |
ФАС
|
|
2026-09-20 |
Альянса
|
3 - 2 |
Мун. Ліменьйо
|
|
2026-09-13 |
Фуерте СФ
|
0 - 2 |
Мун. Ліменьйо
|
|
2026-09-10 |
Мун. Ліменьйо
|
0 - 0 |
Агіла
|
|
2026-09-06 |
Atletico Balboa
|
0 - 2 |
Мун. Ліменьйо
|
|
2026-08-28 |
Мун. Ліменьйо
|
3 - 1 |
Метапан
|
|
2026-08-22 |
Какауатіке
|
1 - 3 |
Мун. Ліменьйо
|
|
2026-08-15 |
Мун. Ліменьйо
|
0 - 1 |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-08-09 |
Луїс Анхель Фірпо
|
2 - 0 |
Мун. Ліменьйо
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
10 |
7 |
5 |
| 33% |
8% |
58% |
|
83% |
58% |
42% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
ФАС |
14 |
9 |
3 |
2 |
25 |
12 |
+13 |
30 |
| 2 |
Луїс Анхель Фірпо |
14 |
8 |
4 |
2 |
26 |
11 |
+15 |
28 |
| 3 |
Метапан |
14 |
8 |
2 |
4 |
20 |
15 |
+5 |
26 |
| 4 |
Агіла |
15 |
6 |
5 |
4 |
25 |
18 |
+7 |
23 |
| 5 |
Inter Santa Tecla |
15 |
5 |
8 |
2 |
21 |
14 |
+7 |
23 |
| 6 |
Альянса |
14 |
4 |
7 |
3 |
22 |
21 |
+1 |
19 |
| 7 |
Платенсе Мун. |
15 |
5 |
4 |
6 |
19 |
20 |
-1 |
19 |
| 8 |
Мун. Ліменьйо |
15 |
5 |
2 |
8 |
21 |
22 |
-1 |
17 |
| 9 |
INCA-Aruba |
15 |
4 |
4 |
7 |
13 |
27 |
-14 |
16 |
| 10 |
Atletico Balboa |
15 |
3 |
4 |
8 |
15 |
23 |
-8 |
13 |
| 11 |
Фуерте СФ |
15 |
2 |
6 |
7 |
11 |
24 |
-13 |
12 |
| 12 |
Какауатіке |
15 |
2 |
5 |
8 |
15 |
26 |
-11 |
11 |
Хронологія матчів у лізі
| Inter Santa Tecla |
|
| Мун. Ліменьйо |
|
| Вдома |
|
| В гостях |
|
Матчі вдома/в гостях
| М |
Команда |
Inter Santa Tecla |
Мун. Ліменьйо |
| 1 |
ФАС |
2 - 2 |
3 - 1 |
| 2 |
Луїс Анхель Фірпо |
|
2 - 0 |
| 3 |
Метапан |
0 - 0 |
|
| 4 |
Агіла |
0 - 0 |
|
| 5 |
Inter Santa Tecla |
- |
|
| 6 |
Альянса |
2 - 0 |
3 - 2 |
| 7 |
Платенсе Мун. |
|
2 - 1 |
| 8 |
Мун. Ліменьйо |
|
- |
| 9 |
INCA-Aruba |
4 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Atletico Balboa |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 11 |
Фуерте СФ |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 12 |
Какауатіке |
|
1 - 3 |
Статистика команд на чемпіонаті
| |
Inter Santa Tecla |
Мун. Ліменьйо |
| Перемоги |
5 |
5 |
| Нічиї |
8 |
2 |
| Поразки |
2 |
8 |
| Забиті м'ячі |
21 |
21 |
| Пропущені м'ячі |
14 |
22 |
| Середні забиті голи |
1.40 |
1.40 |
| Середні пропущені голи |
0.93 |
1.47 |
| Матчі забиті голи |
73% |
80% |
| Матчі пропущені голи |
53% |
73% |
| Обидві Команди Заб'ють |
47% |
60% |
| Більше 1.5 |
73% |
87% |
| Більше 2.5 |
47% |
53% |
| Більше 3.5 |
27% |
40% |
| |
Вдома |
В гостях |
| Перемоги |
2 |
3 |
| Нічиї |
5 |
0 |
| Поразки |
0 |
5 |
| Забиті м'ячі |
10 |
12 |
| Пропущені м'ячі |
5 |
13 |
| Середні забиті голи |
1.43 |
1.50 |
| Середні пропущені голи |
0.71 |
1.62 |
| Матчі забиті голи |
71% |
88% |
| Матчі пропущені голи |
57% |
75% |
| Обидві Команди Заб'ють |
57% |
62% |
| Більше 1.5 |
71% |
100% |
| Більше 2.5 |
29% |
62% |
| Більше 3.5 |
29% |
38% |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (88) |
| Перемоги вдома |
43% |
| Нічиї |
31% |
| Перемоги в гостях |
26% |
| Зіграні матчі |
67% |
| Голи (233) |
| Голи за матч |
2.65 |
| Голи вдома за матч |
1.47 |
| Голи в гостях за матч |
1.18 |
| Домашня команда забила в |
74% |
| Команда гостей забила в |
69% |
| Обидві Команди Заб'ють |
55% |
| Більше 1.5 |
77% |
| Більше 2.5 |
51% |
| Більше 3.5 |
33% |
Inter Santa Tecla наступні 6 матчі
|
2026-10-24 |
INCA-Aruba
|
- |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-10-31 |
Inter Santa Tecla
|
- |
Платенсе Мун.
|
|
2026-11-07 |
Inter Santa Tecla
|
- |
Луїс Анхель Фірпо
|
|
2026-11-12 |
ФАС
|
- |
Inter Santa Tecla
|
|
2026-11-14 |
Inter Santa Tecla
|
- |
Какауатіке
|
|
2026-11-21 |
Метапан
|
- |
Inter Santa Tecla
|
Мун. Ліменьйо наступні 6 матчі
|
2026-10-25 |
Мун. Ліменьйо
|
- |
Какауатіке
|
|
2026-11-01 |
Метапан
|
- |
Мун. Ліменьйо
|
|
2026-11-08 |
Мун. Ліменьйо
|
- |
Atletico Balboa
|
|
2026-11-12 |
Агіла
|
- |
Мун. Ліменьйо
|
|
2026-11-16 |
Мун. Ліменьйо
|
- |
Фуерте СФ
|
|
2026-11-21 |
Мун. Ліменьйо
|
- |
Альянса
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.94 |
3.30 |
3.35 |
| Ймовірність |
44% |
36% |
20% |
|
1X @ 1.25 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.25 |
1.70 |
| Ймовірність |
68% |
32% |
|
1X @ 1.25 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.25 |
3.50 |
| Ймовірність |
|
79% |
21% |
|
Більше 1.5 @ 1.25 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.86 |
1.82 |
| Ймовірність |
|
50% |
50% |
|
Менше 2.5 @ 1.82 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.15 |
1.30 |
| Ймовірність |
|
33% |
67% |
|
Менше 3.5 @ 1.30 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.72 |
1.96 |
| Ймовірність |
|
53% |
47% |
|
Так @ 1.72 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-10-14 16:03. На даний момент можливі зміни!