Вейккаусліга - Фінляндія

субота, 21.08.2021
13:00
Інтер Турку

Інтер Турку

Ільвес

Ільвес

2 - 0
(0 - 0,  2 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Турку
В гостях: Тампере
Відстань: 142.4 км
Стадіон
Стадіон: Veritas Stadion
Вміщує: 9 372
Розміри: 107 x 67 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 13:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.65 3.80 5.00 1 1.16 2.20
49% 23% 28% 1.65 63% 37%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.50 1.95 1.85 3.25 1.33
70% 30% 43% 57% 16% 84%

Останні 12 прямі зустрічі

2021-06-23 Ільвес 2 - 1 Інтер Турку
2020-10-18 Ільвес 0 - 2 Інтер Турку
2020-07-11 Інтер Турку 5 - 1 Ільвес
2019-09-22 Ільвес 1 - 0 Інтер Турку
2019-08-31 Ільвес 0 - 1 Інтер Турку
2019-05-31 Інтер Турку 2 - 3 Ільвес
2018-09-22 Ільвес 1 - 0 Інтер Турку
2018-06-30 Ільвес 1 - 1 Інтер Турку
2018-05-03 Інтер Турку 0 - 1 Ільвес
2018-03-29 Інтер Турку 2 - 0 Ільвес
2017-09-07 Інтер Турку 2 - 2 Ільвес
2017-07-22 Інтер Турку 1 - 1 Ільвес
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 8 4 3
33% 25% 42% 67% 33% 25%

Інтер Турку останні 12 матчі

2021-08-14 АК Оулу 2 - 0 Інтер Турку
2021-08-08 Хака 1 - 0 Інтер Турку
2021-08-02 Інтер Турку 2 - 2 Хонка
2021-07-25 Марієгамн 0 - 2 Інтер Турку
2021-07-19 Інтер Турку 0 - 1 ХІФК Гельсінкі
2021-07-15 Пушкаш Академі 2 - 0 Інтер Турку
2021-07-08 Інтер Турку 1 - 1 Пушкаш Академі
2021-06-30 Інтер Турку 1 - 1 Лахті
2021-06-23 Ільвес 2 - 1 Інтер Турку
2021-06-18 Інтер Турку 2 - 0 СІК
2021-06-14 КуПС 1 - 0 Інтер Турку
2021-06-10 Інтер Турку 3 - 0 Марієгамн
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 9 3 1
25% 25% 50% 75% 25% 8%

Ільвес останні 12 матчі

2021-08-08 Хонка 4 - 1 Ільвес
2021-07-30 Ільвес 1 - 0 АК Оулу
2021-07-25 КуПС 1 - 0 Ільвес
2021-07-16 Ільвес 0 - 1 СІК
2021-07-05 Ільвес 1 - 0 Хака
2021-06-30 КТП Котка 1 - 1 Ільвес
2021-06-23 Ільвес 2 - 1 Інтер Турку
2021-06-18 ХІК Гельсінкі 2 - 1 Ільвес
2021-06-14 СІК 1 - 0 Ільвес
2021-06-10 Лахті 3 - 1 Ільвес
2021-05-28 Ільвес 2 - 0 КТП Котка
2021-05-22 Ільвес 3 - 2 КуПС
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 7 5 3
42% 8% 50% 58% 42% 25%
Реклама

Таблиця Вейккаусліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 ХІК Гельсінкі 16 13 2 1 27 7 +20 41
2 КуПС 15 10 2 3 25 11 +14 32
3 Лахті 16 7 6 3 23 17 +6 27
4 СІК 15 8 3 4 18 13 +5 27
5 Інтер Турку 16 8 2 6 23 16 +7 26
6 ХІФК Гельсінкі 13 5 5 3 13 11 +2 20
7 Ільвес 15 6 2 7 16 20 -4 20
8 Хонка 16 5 3 8 22 23 -1 18
9 АК Оулу 17 5 1 11 15 26 -11 16
10 Хака 16 4 3 9 13 19 -6 15
11 Марієгамн 15 3 2 10 9 23 -14 11
12 КТП Котка 16 1 5 10 12 30 -18 8

Хронологія матчів у лізі

Інтер Турку                 
Ільвес                
Вдома                 
В гостях                

Матчі вдома/в гостях

М Команда Інтер Турку Ільвес
1 ХІК Гельсінкі   2 - 1
2 КуПС 1 - 0 1 - 0
3 Лахті 1 - 1 3 - 1
4 СІК 2 - 0 1 - 0
5 Інтер Турку -  
6 ХІФК Гельсінкі 0 - 1 1 - 1
7 Ільвес   -
8 Хонка 2 - 2 4 - 1
9 АК Оулу   0 - 2
10 Хака 2 - 1  
11 Марієгамн 3 - 0  
12 КТП Котка 2 - 1 1 - 1

Позиція в лізі

  Інтер Турку Ільвес
Позиція 5 7
Очки 26 20
  Вдома В гостях
Позиція 3 12
Очки 17 5

Форма в лізі

  Інтер Турку Ільвес
Перемоги
Нічиї
Поразки
8         
2   
6       
6       
2   
7        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
2   
1  
1  
2   
5      

Голи в лізі

  Інтер Турку Ільвес
Забиті голи
Пропущені голи
23                        
16                 
16                 
20                     
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
13              
6       
7        
13              

Загальна статистика для Вейккаусліга

Матчі   (93)
Перемоги вдома 45%
Нічиї 19%
Перемоги в гостях 35%
Зіграні матчі 100%
Голи   (216)
Голи за матч 2.32
Голи вдома за матч 1.22
Голи в гостях за матч 1.11
Домашня команда забила в 69%
Команда гостей забила в 68%
Обидві Команди Заб'ють 42%
Більше 1.5 70%
Більше 2.5 40%
Більше 3.5 18%

Інтер Турку наступні 6 матчі

2021-08-31 КТП Котка - Інтер Турку
2021-09-11 Інтер Турку - ХІК Гельсінкі
2021-09-18 СІК - Інтер Турку
2021-09-22 Інтер Турку - АК Оулу
2021-09-26 ХІК Гельсінкі - Інтер Турку
2021-10-03 Інтер Турку - ХІФК Гельсінкі

Ільвес наступні 6 матчі

2021-08-29 Марієгамн - Ільвес
2021-09-11 Ільвес - Лахті
2021-09-14 Ільвес - ХІФК Гельсінкі
2021-09-18 Хака - Ільвес
2021-09-22 Ільвес - Марієгамн
2021-09-26 Ільвес - Хонка

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.65 3.80 5.00
Ймовірність 49% 23% 28%
1 @ 1.65
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.16 2.20
Ймовірність 63% 37%
1X @ 1.16
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.28 3.50
Ймовірність   70% 30%
Більше 1.5 @ 1.28
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.95 1.85
Ймовірність   43% 57%
Менше 2.5 @ 1.85
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.25 1.33
Ймовірність   16% 84%
Менше 3.5 @ 1.33
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.90 1.90
Ймовірність   46% 54%
Ні @ 1.90

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-08-21 12:02. На даний момент можливі зміни!