Кубок виклику - Шотландія
субота, 12.10.2019
15:00
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Інверсія |
| В гостях: |
Аллоа |
| Відстань: |
153.9 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Caledonian Stadium
|
| Вміщує: |
7 918 |
| Розміри: |
102 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.53 |
4.00 |
5.25 |
1 |
|
|
|
1.16 |
2.37 |
| 43% |
32% |
25% |
1.53 |
|
|
|
79% |
21% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.61 |
2.25 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 79% |
21% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
38% |
62% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2019-04-27 |
Аллоа Атлетік
|
1 - 2 |
Інвернесс
|
|
2019-03-26 |
Інвернесс
|
3 - 2 |
Аллоа Атлетік
|
|
2018-10-27 |
Аллоа Атлетік
|
0 - 0 |
Інвернесс
|
|
2018-08-25 |
Інвернесс
|
2 - 2 |
Аллоа Атлетік
|
|
2016-08-09 |
Аллоа Атлетік
|
1 - 0 |
Інвернесс
|
|
2005-08-24 |
Інвернесс
|
6 - 1 |
Аллоа Атлетік
|
|
2003-04-26 |
Аллоа Атлетік
|
1 - 5 |
Інвернесс
|
|
2002-12-21 |
Інвернесс
|
1 - 1 |
Аллоа Атлетік
|
|
2002-10-19 |
Аллоа Атлетік
|
0 - 6 |
Інвернесс
|
|
2002-08-03 |
Інвернесс
|
0 - 0 |
Аллоа Атлетік
|
|
2001-03-16 |
Інвернесс
|
2 - 0 |
Аллоа Атлетік
|
|
2001-01-05 |
Аллоа Атлетік
|
1 - 1 |
Інвернесс
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
9 |
6 |
5 |
| 50% |
42% |
8% |
|
75% |
50% |
42% |
Інвернесс останні 12 матчі
|
2019-10-05 |
Ейр Юнайтед
|
0 - 2 |
Інвернесс
|
|
2019-09-28 |
Інвернесс
|
1 - 3 |
Партік Тісл
|
|
2019-09-21 |
Інвернесс
|
2 - 0 |
Квін оф Саут
|
|
2019-09-14 |
Данфермлін
|
0 - 1 |
Інвернесс
|
|
2019-09-07 |
Інвернесс
|
3 - 1 |
Мортон
|
|
2019-08-30 |
Інвернесс
|
5 - 0 |
Мортон
|
|
2019-08-24 |
ФК Данді
|
0 - 0 |
Інвернесс
|
|
2019-08-10 |
Інвернесс
|
2 - 1 |
Арброт
|
|
2019-08-03 |
Данді Юнайтед
|
4 - 1 |
Інвернесс
|
|
2019-07-28 |
ФК Данді
|
1 - 0 |
Інвернесс
|
|
2019-07-23 |
Інвернесс
|
3 - 2 |
Коув Рейнджерс
|
|
2019-07-20 |
Інвернесс
|
4 - 1 |
Рейт Роверз
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
9 |
7 |
6 |
| 67% |
8% |
25% |
|
75% |
58% |
50% |
Аллоа Атлетік останні 12 матчі
|
2019-10-04 |
Аллоа Атлетік
|
1 - 0 |
Данді Юнайтед
|
|
2019-09-28 |
Данфермлін
|
1 - 1 |
Аллоа Атлетік
|
|
2019-09-21 |
Аллоа Атлетік
|
1 - 4 |
Ейр Юнайтед
|
|
2019-09-14 |
ФК Данді
|
2 - 1 |
Аллоа Атлетік
|
|
2019-09-07 |
Данфермлін
|
1 - 2 |
Аллоа Атлетік
|
|
2019-08-31 |
Квін оф Саут
|
0 - 1 |
Аллоа Атлетік
|
|
2019-08-24 |
Аллоа Атлетік
|
0 - 1 |
Арброт
|
|
2019-08-10 |
Мортон
|
4 - 1 |
Аллоа Атлетік
|
|
2019-08-03 |
Аллоа Атлетік
|
1 - 1 |
Партік Тісл
|
|
2019-07-27 |
Арброт
|
2 - 3 |
Аллоа Атлетік
|
|
2019-07-23 |
Аллоа Атлетік
|
2 - 1 |
Стерлінг
|
|
2019-07-20 |
Хіберніан
|
2 - 0 |
Аллоа Атлетік
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
6 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
50% |
25% |
Таблиця Чемпіоншип
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Данді Юнайтед |
8 |
6 |
0 |
2 |
22 |
8 |
+14 |
18 |
| 2 |
Ейр Юнайтед |
8 |
6 |
0 |
2 |
17 |
8 |
+9 |
18 |
| 3 |
Інвернесс |
8 |
5 |
1 |
2 |
14 |
8 |
+6 |
16 |
| 4 |
ФК Данді |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 5 |
Мортон |
8 |
3 |
1 |
4 |
11 |
20 |
-9 |
10 |
| 6 |
Квін оф Саут |
8 |
2 |
3 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
9 |
| 7 |
Арброт |
8 |
2 |
2 |
4 |
5 |
10 |
-5 |
8 |
| 8 |
Аллоа Атлетік |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
13 |
-6 |
8 |
| 9 |
Данфермлін |
8 |
1 |
4 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
7 |
| 10 |
Партік Тісл |
8 |
1 |
2 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
5 |
Таблиця Перша ліга
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Рейт Роверз |
9 |
6 |
1 |
2 |
22 |
12 |
+10 |
19 |
| 2 |
Іст Файф |
9 |
4 |
5 |
0 |
18 |
10 |
+8 |
17 |
| 3 |
Фолкерк |
9 |
4 |
4 |
1 |
16 |
4 |
+12 |
16 |
| 4 |
Ейрдріоніанс |
9 |
4 |
2 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
14 |
| 5 |
Дамбартон |
9 |
4 |
1 |
4 |
14 |
17 |
-3 |
13 |
| 6 |
Клайд |
9 |
3 |
3 |
3 |
14 |
14 |
0 |
12 |
| 7 |
Форфар Атлетік |
9 |
3 |
1 |
5 |
8 |
11 |
-3 |
10 |
| 8 |
Пітерхед |
9 |
2 |
3 |
4 |
11 |
16 |
-5 |
9 |
| 9 |
Монтроз |
9 |
2 |
1 |
6 |
11 |
18 |
-7 |
7 |
| 10 |
Странрар |
9 |
1 |
3 |
5 |
11 |
22 |
-11 |
6 |
Інвернесс наступні 6 матчі
|
2019-10-19 |
Інвернесс
|
- |
Аллоа Атлетік
|
|
2019-10-26 |
Мортон
|
- |
Інвернесс
|
|
2019-10-29 |
Квін оф Саут
|
- |
Інвернесс
|
|
2019-11-02 |
Інвернесс
|
- |
Данді Юнайтед
|
|
2019-11-09 |
Арброт
|
- |
Інвернесс
|
|
2019-11-16 |
Інвернесс
|
- |
Клайд
|
Аллоа Атлетік наступні 6 матчі
|
2019-10-19 |
Інвернесс
|
- |
Аллоа Атлетік
|
|
2019-10-26 |
Аллоа Атлетік
|
- |
Квін оф Саут
|
|
2019-10-29 |
Аллоа Атлетік
|
- |
ФК Данді
|
|
2019-11-02 |
Арброт
|
- |
Аллоа Атлетік
|
|
2019-11-09 |
Аллоа Атлетік
|
- |
Данфермлін
|
|
2019-11-23 |
Елгін Сіті
|
- |
Аллоа Атлетік
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.53 |
4.00 |
5.25 |
| Ймовірність |
43% |
32% |
25% |
|
1 @ 1.53 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.16 |
2.37 |
| Ймовірність |
79% |
21% |
|
1X @ 1.16 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.18 |
4.50 |
| Ймовірність |
|
79% |
21% |
|
Більше 1.5 @ 1.18 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.61 |
2.25 |
| Ймовірність |
|
59% |
41% |
|
Більше 2.5 @ 1.61 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.50 |
1.50 |
| Ймовірність |
|
38% |
62% |
|
Менше 3.5 @ 1.50 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.66 |
2.10 |
| Ймовірність |
|
54% |
46% |
|
Так @ 1.66 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-12 12:05. На даний момент можливі зміни!