Перша ліга - Англія
субота, 14.09.2019
15:00
15:00

Іпсвіч

Донкастер
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Іпсвіч |
| В гостях: | Донкастер |
| Відстань: | 224.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Портмен Роуд |
| Вміщує: | 30 311 |
| Розміри: | 102 x 75 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Gary O'Neil (Анг) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.80 | 4.20 | 1X | 1.22 | 1.80 | |||
| 24% | 57% | 19% | 1.22 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 88% | 12% | 60% | 40% | 28% | 72% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2015-08-25 | Донкастер | 1 - 1 | Іпсвіч |
| 2014-04-12 | Іпсвіч | 2 - 1 | Донкастер |
| 2013-12-26 | Донкастер | 0 - 3 | Іпсвіч |
| 2012-04-28 | Донкастер | 2 - 3 | Іпсвіч |
| 2011-11-05 | Іпсвіч | 2 - 3 | Донкастер |
| 2011-02-15 | Донкастер | 0 - 6 | Іпсвіч |
| 2011-01-22 | Іпсвіч | 3 - 2 | Донкастер |
| 2010-04-17 | Іпсвіч | 1 - 1 | Донкастер |
| 2009-09-19 | Донкастер | 3 - 3 | Іпсвіч |
| 2009-04-11 | Іпсвіч | 1 - 3 | Донкастер |
| 2008-11-15 | Донкастер | 1 - 0 | Іпсвіч |
| 2004-09-21 | Донкастер | 2 - 0 | Іпсвіч |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 8 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 67% | 50% |
Іпсвіч останні 12 матчі
| 2019-08-31 | Іпсвіч | 3 - 0 | Шрусбері |
| 2019-08-24 | Болтон | 0 - 5 | Іпсвіч |
| 2019-08-20 | Іпсвіч | 2 - 1 | Вімблдон |
| 2019-08-17 | Пітерборо | 2 - 2 | Іпсвіч |
| 2019-08-13 | Лутон | 3 - 1 | Іпсвіч |
| 2019-08-10 | Іпсвіч | 1 - 1 | Сандерленд |
| 2019-08-03 | Бертон | 0 - 1 | Іпсвіч |
| 2019-07-27 | Кембридж Юн. | 0 - 0 | Іпсвіч |
| 2019-07-23 | Ноттс Каунті | 1 - 1 | Іпсвіч |
| 2019-07-19 | Колчестер | 0 - 5 | Іпсвіч |
| 2019-07-14 | Ф. Дюссельдорф | 4 - 1 | Іпсвіч |
| 2019-07-06 | Падерборн | 3 - 2 | Іпсвіч |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 8 | 6 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 67% | 50% |
Донкастер останні 12 матчі
| 2019-09-07 | Донкастер | 2 - 1 | Ротергем |
| 2019-09-03 | Донкастер | 3 - 1 | Лінкольн |
| 2019-08-24 | Донкастер | 2 - 1 | Лінкольн |
| 2019-08-17 | Донкастер | 3 - 2 | Флітвуд Таун |
| 2019-08-13 | Грімсбі Таун | 1 - 0 | Донкастер |
| 2019-08-10 | Рочдейл | 1 - 1 | Донкастер |
| 2019-08-03 | Донкастер | 1 - 1 | Гіллінгем |
| 2019-07-27 | Халл Сіті | 2 - 2 | Донкастер |
| 2019-07-24 | Донкастер | 0 - 2 | Хаддерсфілд |
| 2019-07-20 | Грімсбі Таун | 1 - 0 | Донкастер |
| 2019-07-16 | Галіфакс | 1 - 1 | Донкастер |
| 2019-05-17 | Чарльтон | 1 - 2 | Донкастер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 6 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 50% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Віком | 7 | +6 | 15 |
| 2 | Ковентрі | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Іпсвіч | 6 | +10 | 14 |
| 4 | Флітвуд Таун | 7 | +3 | 13 |
| 5 | Лінкольн | 7 | +6 | 12 |
| 6 | Блекпул | 7 | +4 | 12 |
| 7 | Донкастер | 5 | +3 | 11 |
| 8 | Сандерленд | 6 | +1 | 11 |
| 9 | Пітерборо | 6 | +6 | 10 |
| 10 | Бертон | 6 | +3 | 10 |
| 11 | Рочдейл | 6 | +3 | 9 |
| 12 | Мілтон Кінз Донз | 6 | -3 | 9 |
| 13 | Бристоль Роверс | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Шрусбері | 6 | -2 | 8 |
| 15 | Ротергем | 5 | -1 | 7 |
| 16 | Гіллінгем | 6 | +3 | 6 |
| 17 | Транмер | 6 | 0 | 5 |
| 18 | Портсмут | 5 | 0 | 5 |
| 19 | Аккрингтон | 6 | -4 | 5 |
| 20 | Оксфорд Юнайтед | 7 | -5 | 5 |
| 21 | Вімблдон | 7 | -6 | 2 |
| 22 | Саутенд | 6 | -13 | 0 |
| 23 | Болтон | 5 | -17 | -11 |
| 24 | Бері | 0 | 0 | -12 |
Хронологія матчів у лізі
| Іпсвіч | |
| Донкастер | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Іпсвіч | Донкастер |
|---|---|---|---|
| 1 | Віком | ||
| 2 | Ковентрі | ||
| 3 | Іпсвіч | - | |
| 4 | Флітвуд Таун | ||
| 5 | Лінкольн | ||
| 6 | Блекпул | ||
| 7 | Донкастер | - | |
| 8 | Сандерленд | 1 - 1 | |
| 9 | Пітерборо | ||
| 10 | Бертон | ||
| 11 | Рочдейл | 1 - 1 | |
| 12 | Мілтон Кінз Донз | ||
| 13 | Бристоль Роверс | ||
| 14 | Шрусбері | 3 - 0 | |
| 15 | Ротергем | ||
| 16 | Гіллінгем | ||
| 17 | Транмер | ||
| 18 | Портсмут | ||
| 19 | Аккрингтон | ||
| 20 | Оксфорд Юнайтед | ||
| 21 | Вімблдон | 2 - 1 | |
| 22 | Саутенд | ||
| 23 | Болтон | ||
| 24 | Бері |
Позиція в лізі
| Іпсвіч | Донкастер | |
| Позиція | 3 | 7 |
| Очки | 14 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 15 |
| Очки | 7 | 1 |
Форма в лізі
| Іпсвіч | Донкастер | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 0 |
3
2 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 0 |
0
1 0 |
Голи в лізі
| Іпсвіч | Донкастер | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
4 |
9
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
2 |
1
1 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (71) | |
| Перемоги вдома | 51% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 21% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (204) | |
| Голи за матч | 2.87 |
| Голи вдома за матч | 1.68 |
| Голи в гостях за матч | 1.20 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 55% |
| Більше 3.5 | 32% |
Іпсвіч наступні 6 матчі
| 2019-09-17 | Мілтон Кінз Донз | - | Іпсвіч |
| 2019-09-21 | Гіллінгем | - | Іпсвіч |
| 2019-09-28 | Іпсвіч | - | Транмер |
| 2019-10-05 | Флітвуд Таун | - | Іпсвіч |
| 2019-10-08 | Іпсвіч | - | Гіллінгем |
| 2019-10-20 | Аккрингтон | - | Іпсвіч |
Донкастер наступні 6 матчі
| 2019-09-17 | Донкастер | - | Блекпул |
| 2019-09-21 | Донкастер | - | Пітерборо |
| 2019-09-28 | Ковентрі | - | Донкастер |
| 2019-10-05 | Донкастер | - | Портсмут |
| 2019-10-08 | Ротергем | - | Донкастер |
| 2019-10-12 | Оксфорд Юнайтед | - | Донкастер |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 3.80 | 4.20 |
| Ймовірність | 24% | 57% | 19% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.80 |
| Ймовірність | 56% | 44% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 88% | 12% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.95 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.95 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-14 12:03. На даний момент можливі зміни!