Чемпіоншип - Англія

субота, 16.02.2019
15:00
Іпсвіч

Іпсвіч

Сток Сіті

Сток Сіті

1 - 1
(0 - 1,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Іпсвіч
В гостях: Сток-он-Трент
Відстань: 249.2 км
Стадіон
Стадіон: Портмен Роуд
Вміщує: 30 311
Розміри: 102 x 75 м
Фотографії: Google maps (карта)
Головний тренер
Вдома: Gary O'Neil (Анг)
Час початку
Година: 15:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
4.20 3.30 2.05 X2 1.80 1.25
16% 47% 37% 1.25 30% 70%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.44 2.75 2.37 1.57 4.50 1.20
75% 25% 42% 58% 25% 75%

Останні 12 прямі зустрічі

2018-12-08 Сток Сіті 2 - 0 Іпсвіч
2008-02-23 Сток Сіті 1 - 0 Іпсвіч
2008-01-12 Іпсвіч 1 - 1 Сток Сіті
2007-01-30 Сток Сіті 0 - 0 Іпсвіч
2006-12-23 Іпсвіч 0 - 1 Сток Сіті
2006-04-08 Іпсвіч 1 - 4 Сток Сіті
2006-01-02 Сток Сіті 2 - 2 Іпсвіч
2004-12-28 Іпсвіч 1 - 0 Сток Сіті
2004-09-14 Сток Сіті 3 - 2 Іпсвіч
2004-03-02 Сток Сіті 2 - 0 Іпсвіч
2003-10-18 Іпсвіч 1 - 0 Сток Сіті
2003-03-08 Іпсвіч 0 - 0 Сток Сіті
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 6 3 3
17% 33% 50% 50% 25% 25%

Іпсвіч останні 12 матчі

2019-02-13 Іпсвіч 1 - 1 Дербі
2019-02-10 Норвіч 3 - 0 Іпсвіч
2019-02-02 Іпсвіч 0 - 1 Шеффілд Венсдей
2019-01-26 Астон Вілла 2 - 1 Іпсвіч
2019-01-19 Блекберн 2 - 0 Іпсвіч
2019-01-12 Іпсвіч 1 - 0 Ротергем
2019-01-05 Аккрингтон 1 - 0 Іпсвіч
2019-01-01 Іпсвіч 2 - 3 Міллволл
2018-12-29 Мідлсбро 2 - 0 Іпсвіч
2018-12-26 КПР 3 - 0 Іпсвіч
2018-12-22 Іпсвіч 1 - 1 Шеффілд Юнайтед
2018-12-15 Іпсвіч 1 - 0 Віган
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 8 4 1
17% 17% 67% 67% 33% 8%

Сток Сіті останні 12 матчі

2019-02-13 Віган 0 - 0 Сток Сіті
2019-02-09 Сток Сіті 0 - 1 Вест Бромвіч
2019-02-02 Халл Сіті 2 - 0 Сток Сіті
2019-01-26 Сток Сіті 0 - 2 Престон
2019-01-19 Сток Сіті 2 - 1 Лідс
2019-01-15 Сток Сіті 2 - 3 Шрусбері
2019-01-12 Брентфорд 3 - 1 Сток Сіті
2019-01-05 Шрусбері 1 - 1 Сток Сіті
2019-01-01 Сток Сіті 0 - 2 Бристоль Сіті
2018-12-29 Болтон 0 - 0 Сток Сіті
2018-12-26 Бірмінгем 2 - 0 Сток Сіті
2018-12-22 Сток Сіті 1 - 0 Міллволл
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 3 7 8 3 2
17% 25% 58% 67% 25% 17%
Реклама

Таблиця Чемпіоншип

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Лідс 32 18 7 7 53 36 +17 61
2 Норвіч 32 17 9 6 61 42 +19 60
3 Шеффілд Юнайтед 32 17 7 8 54 34 +20 58
4 Вест Бромвіч 31 15 9 7 62 40 +22 54
5 Бристоль Сіті 31 15 8 8 40 30 +10 53
6 Мідлсбро 31 13 12 6 35 24 +11 51
7 Дербі 31 14 9 8 43 36 +7 51
8 Ноттінгем 32 11 13 8 46 38 +8 46
9 Астон Вілла 32 10 14 8 56 50 +6 44
10 Халл Сіті 32 12 8 12 45 42 +3 44
11 Свонсі 32 12 8 12 42 39 +3 44
12 Престон 32 11 10 11 50 47 +3 43
13 Блекберн 32 11 10 11 43 49 -6 43
14 Брентфорд 31 10 10 11 50 43 +7 40
15 Шеффілд Венсдей 31 10 10 11 34 45 -11 40
16 Сток Сіті 32 9 12 11 33 40 -7 39
17 КПР 31 11 6 14 39 47 -8 39
18 Бірмінгем 32 11 13 8 49 40 +9 37
19 Віган 32 9 7 16 32 46 -14 34
20 Міллволл 31 7 10 14 34 45 -11 31
21 Редінг 32 6 11 15 34 45 -11 29
22 Ротергем 32 5 13 14 31 51 -20 28
23 Болтон 32 6 8 18 21 47 -26 26
24 Іпсвіч 32 3 10 19 24 55 -31 19

Хронологія матчів у лізі

Іпсвіч                                 
Сток Сіті                                 
Вдома                                 
В гостях                                 

Матчі вдома/в гостях

М Команда Іпсвіч Сток Сіті
1 Лідс   3 - 1
2 Норвіч 1 - 1 0 - 1
3 Шеффілд Юнайтед 1 - 1 1 - 1
4 Вест Бромвіч 1 - 2 2 - 1
5 Бристоль Сіті 2 - 3 0 - 1
6 Мідлсбро 0 - 2  
7 Дербі 1 - 1  
8 Ноттінгем   0 - 0
9 Астон Вілла 1 - 1 2 - 2
10 Халл Сіті   2 - 0
11 Свонсі    
12 Престон 1 - 1 2 - 2
13 Блекберн 2 - 2  
14 Брентфорд 1 - 1 3 - 1
15 Шеффілд Венсдей 0 - 1 2 - 2
16 Сток Сіті   -
17 КПР 0 - 2  
18 Бірмінгем   2 - 0
19 Віган 1 - 0 0 - 0
20 Міллволл 2 - 3  
21 Редінг   2 - 2
22 Ротергем 1 - 0 2 - 2
23 Болтон 0 - 0 0 - 0
24 Іпсвіч -  

Позиція в лізі

  Іпсвіч Сток Сіті
Позиція 24 16
Очки 19 39
  Вдома В гостях
Позиція 23 17
Очки 14 15

Форма в лізі

  Іпсвіч Сток Сіті
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
10           
19                    
9          
12             
11            
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
8         
6       
2   
9          
5      

Голи в лізі

  Іпсвіч Сток Сіті
Забиті голи
Пропущені голи
24                         
55                                                     
33                                  
40                                         
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
15                
21                      
16                 
23                        

Загальна статистика для Чемпіоншип

Матчі   (380)
Перемоги вдома 43%
Нічиї 31%
Перемоги в гостях 27%
Зіграні матчі 100%
Голи   (1011)
Голи за матч 2.66
Голи вдома за матч 1.48
Голи в гостях за матч 1.18
Домашня команда забила в 79%
Команда гостей забила в 69%
Обидві Команди Заб'ють 55%
Більше 1.5 74%
Більше 2.5 49%
Більше 3.5 28%

Іпсвіч наступні 6 матчі

2019-02-23 Віган - Іпсвіч
2019-03-02 Іпсвіч - Редінг
2019-03-09 Вест Бромвіч - Іпсвіч
2019-03-12 Бристоль Сіті - Іпсвіч
2019-03-16 Іпсвіч - Ноттінгем
2019-03-30 Іпсвіч - Халл Сіті

Сток Сіті наступні 6 матчі

2019-02-23 Сток Сіті - Астон Вілла
2019-03-02 Сток Сіті - Ноттінгем
2019-03-09 КПР - Сток Сіті
2019-03-13 Дербі - Сток Сіті
2019-03-16 Сток Сіті - Редінг
2019-03-30 Сток Сіті - Шеффілд Венсдей

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 4.20 3.30 2.05
Ймовірність 16% 47% 37%
X2 @ 1.25
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.80 1.25
Ймовірність 30% 70%
X2 @ 1.25
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.44 2.75
Ймовірність   75% 25%
Більше 1.5 @ 1.44
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.37 1.57
Ймовірність   42% 58%
Менше 2.5 @ 1.57
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.50 1.20
Ймовірність   25% 75%
Менше 3.5 @ 1.20
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.00 1.72
Ймовірність   48% 52%
Ні @ 1.72

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-02-16 12:03. На даний момент можливі зміни!