Прем'єр-ліга - Ізраїль
субота, 14.01.2023
15:30
15:30

Шмона

Хапоель Хадера
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кірьят Шмона |
| В гостях: | Гадера |
| Відстань: | 105.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Муніципальний стадіон Кір'ят-Шмона |
| Вміщує: | 5 300 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.25 | 2.80 | X2 | 1.36 | 1.53 | |||
| 19% | 50% | 31% | 1.53 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 81% | 19% | 40% | 60% | 24% | 76% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-18 | Хапоель Хадера | 1 - 1 | Шмона |
| 2022-07-31 | Хапоель Хадера | 1 - 0 | Шмона |
| 2022-04-03 | Хапоель Хадера | 1 - 4 | Шмона |
| 2022-01-22 | Хапоель Хадера | 2 - 0 | Шмона |
| 2021-10-17 | Шмона | 0 - 1 | Хапоель Хадера |
| 2021-08-10 | Шмона | 0 - 0 | Хапоель Хадера |
| 2021-01-28 | Хапоель Хадера | 0 - 1 | Шмона |
| 2020-10-31 | Шмона | 1 - 1 | Хапоель Хадера |
| 2020-06-24 | Шмона | 0 - 3 | Хапоель Хадера |
| 2020-05-21 | Хапоель Хадера | 0 - 2 | Шмона |
| 2020-01-11 | Шмона | 0 - 1 | Хапоель Хадера |
| 2019-09-28 | Хапоель Хадера | 2 - 2 | Шмона |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 3 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 25% | 17% |
Шмона останні 12 матчі
| 2023-01-08 | М. Бней-Райна | 0 - 1 | Шмона |
| 2022-12-31 | Шмона | 1 - 1 | М. Тель-Авів |
| 2022-12-24 | Хапоель Єрусалим | 1 - 1 | Шмона |
| 2022-12-19 | Шмона | 3 - 3 | Нес-Ціона |
| 2022-12-11 | Шмона | 1 - 1 | Маккабі Нетанія |
| 2022-12-07 | Бейтар Єрусалим | 1 - 3 | Шмона |
| 2022-11-13 | Шмона | 0 - 2 | Х. Беер-Шева |
| 2022-11-08 | Маккабі Нетанія | 1 - 0 | Шмона |
| 2022-11-05 | Шмона | 1 - 1 | Бней Сахнін |
| 2022-10-30 | Х. Тель-Авів | 2 - 1 | Шмона |
| 2022-10-22 | Шмона | 2 - 3 | Маккабі Хайфа |
| 2022-10-15 | Бейтар Єрусалим | 2 - 0 | Шмона |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 4 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 33% | 25% |
Хапоель Хадера останні 12 матчі
| 2023-01-07 | Хапоель Хайфа | 3 - 0 | Хапоель Хадера |
| 2023-01-01 | Хапоель Хадера | 2 - 2 | М. Бней-Райна |
| 2022-12-24 | М. Тель-Авів | 5 - 0 | Хапоель Хадера |
| 2022-12-17 | Хапоель Хадера | 0 - 0 | Хапоель Єрусалим |
| 2022-12-11 | Хапоель Хадера | 1 - 3 | Х. Кфар-Саба |
| 2022-12-07 | Маккабі Нетанія | 0 - 0 | Хапоель Хадера |
| 2022-11-12 | Хапоель Хадера | 0 - 0 | Нес-Ціона |
| 2022-11-09 | Х. Беер-Шева | 3 - 0 | Хапоель Хадера |
| 2022-11-05 | Хапоель Хадера | 3 - 1 | Маккабі Нетанія |
| 2022-10-29 | Бней Сахнін | 1 - 4 | Хапоель Хадера |
| 2022-10-23 | Хапоель Хадера | 0 - 0 | Х. Тель-Авів |
| 2022-10-17 | Маккабі Хайфа | 1 - 0 | Хапоель Хадера |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 7 | 5 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 58% | 42% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Маккабі Хайфа | 17 | +24 | 45 |
| 2 | М. Тель-Авів | 17 | +34 | 39 |
| 3 | Х. Беер-Шева | 17 | +25 | 38 |
| 4 | Хапоель Єрусалим | 17 | +7 | 27 |
| 5 | Хапоель Хайфа | 17 | -1 | 20 |
| 6 | Бейтар Єрусалим | 17 | -8 | 20 |
| 7 | Хапоель Хадера | 17 | -11 | 20 |
| 8 | МС Ашдод | 17 | -7 | 18 |
| 9 | Бней Сахнін | 17 | -6 | 17 |
| 10 | Маккабі Нетанія | 17 | -12 | 17 |
| 11 | Х. Тель-Авів | 17 | -15 | 16 |
| 12 | Шмона | 17 | -6 | 15 |
| 13 | Нес-Ціона | 17 | -11 | 15 |
| 14 | М. Бней-Райна | 17 | -13 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Шмона | |
| Хапоель Хадера | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Шмона | Хапоель Хадера |
|---|---|---|---|
| 1 | Маккабі Хайфа | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | М. Тель-Авів | 1 - 1 | 5 - 0 |
| 3 | Х. Беер-Шева | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Хапоель Єрусалим | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Хапоель Хайфа | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 6 | Бейтар Єрусалим | ||
| 7 | Хапоель Хадера | - | |
| 8 | МС Ашдод | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Бней Сахнін | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 10 | Маккабі Нетанія | ||
| 11 | Х. Тель-Авів | ||
| 12 | Шмона | - | |
| 13 | Нес-Ціона | 3 - 3 | |
| 14 | М. Бней-Райна | 1 - 1 | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| Шмона | Хапоель Хадера | |
| Позиція | 12 | 7 |
| Очки | 15 | 20 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 8 |
| Очки | 7 | 8 |
Форма в лізі
| Шмона | Хапоель Хадера | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
9 6 |
4
8 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
7 2 |
2
2 4 |
Голи в лізі
| Шмона | Хапоель Хадера | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
24 |
17
28 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
14 |
8
16 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (119) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (326) | |
| Голи за матч | 2.74 |
| Голи вдома за матч | 1.50 |
| Голи в гостях за матч | 1.24 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 27% |
Шмона наступні 6 матчі
| 2023-01-21 | Хапоель Хайфа | - | Шмона |
| 2023-01-28 | МС Ашдод | - | Шмона |
| 2023-02-04 | Шмона | - | Бейтар Єрусалим |
| 2023-02-11 | Маккабі Хайфа | - | Шмона |
| 2023-02-18 | Шмона | - | Х. Тель-Авів |
| 2023-02-25 | Бней Сахнін | - | Шмона |
Хапоель Хадера наступні 6 матчі
| 2023-01-21 | Хапоель Хадера | - | МС Ашдод |
| 2023-01-28 | Бейтар Єрусалим | - | Хапоель Хадера |
| 2023-02-08 | Хапоель Хадера | - | Маккабі Хайфа |
| 2023-02-12 | Х. Тель-Авів | - | Хапоель Хадера |
| 2023-02-18 | Хапоель Хадера | - | Бней Сахнін |
| 2023-02-25 | Маккабі Нетанія | - | Хапоель Хадера |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 3.25 | 2.80 |
| Ймовірність | 19% | 50% | 31% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.53 |
| Ймовірність | 38% | 62% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 81% | 19% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.85 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 2.00 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Так @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-14 12:05. На даний момент можливі зміни!