Ліга Леуміт - Ізраїль
пʼятниця, 10.02.2023
13:00
13:00

Іроні Тверія

Х. Умм-ель-Фахм
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Тверія |
| В гостях: | Умм аль-Фам |
| Відстань: | 46.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Муніципальний стадіон Тиверіада |
| Вміщує: | 4 500 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 2.75 | 2.80 | X | 1.38 | 1.47 | |||
| 36% | 32% | 32% | 2.75 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.40 | 2.50 | 1.47 | 4.75 | 1.16 | ||||||
| 71% | 29% | 32% | 68% | 19% | 81% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-10-14 | Х. Умм-ель-Фахм | 1 - 1 | Іроні Тверія |
Іроні Тверія останні 12 матчі
| 2023-01-27 | Іроні Тверія | 0 - 1 | Х. Петах-Тіква |
| 2023-01-23 | Х. Рамат Ган | 2 - 2 | Іроні Тверія |
| 2023-01-17 | Іроні Тверія | 1 - 0 | Х. Іроні Рішон |
| 2023-01-13 | Рамат Хашарон | 1 - 3 | Іроні Тверія |
| 2023-01-09 | Іроні Тверія | 1 - 0 | М. Назарет |
| 2023-01-03 | Бейтар Єрусалим | 1 - 1 | Іроні Тверія |
| 2022-12-30 | Х. Назарет | 1 - 1 | Іроні Тверія |
| 2022-12-23 | Іроні Тверія | 1 - 0 | Хапоель Акко |
| 2022-12-16 | М. Петах-Тіква | 0 - 3 | Іроні Тверія |
| 2022-12-11 | Хапоель Ашдод | 1 - 2 | Іроні Тверія |
| 2022-12-07 | Іроні Тверія | 4 - 1 | Хапоель Ашдод |
| 2022-11-11 | Бней Єгуда | 2 - 3 | Іроні Тверія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 6 | 4 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 50% | 33% |
Х. Умм-ель-Фахм останні 12 матчі
| 2023-01-30 | Хапоель Ашдод | 1 - 1 | Х. Умм-ель-Фахм |
| 2023-01-20 | Х. Умм-ель-Фахм | 0 - 1 | Бней Єгуда |
| 2023-01-17 | Х. Кфар-Саба | 0 - 3 | Х. Умм-ель-Фахм |
| 2023-01-13 | Х. Умм-ель-Фахм | 1 - 0 | Маккабі Яффа |
| 2023-01-06 | Кафр-Касем | 1 - 1 | Х. Умм-ель-Фахм |
| 2023-01-02 | Хапоель Акко | 0 - 1 | Х. Умм-ель-Фахм |
| 2022-12-26 | Х. Умм-ель-Фахм | 1 - 1 | Хапоель Афула |
| 2022-12-16 | Х. Умм-ель-Фахм | 0 - 2 | Х. Петах-Тіква |
| 2022-12-11 | Х. Умм-ель-Фахм | 2 - 3 | М. Тель-Авів |
| 2022-12-07 | Х. Рамат Ган | 1 - 4 | Х. Умм-ель-Фахм |
| 2022-11-14 | Х. Умм-ель-Фахм | 1 - 0 | Х. Іроні Рішон |
| 2022-11-07 | Рамат Хашарон | 0 - 0 | Х. Умм-ель-Фахм |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 3 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 25% | 17% |
Таблиця Ліга Леуміт
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | М. Петах-Тіква | 22 | +13 | 41 |
| 2 | Х. Петах-Тіква | 22 | +11 | 41 |
| 3 | Іроні Тверія | 22 | +15 | 40 |
| 4 | Х. Умм-ель-Фахм | 22 | +11 | 35 |
| 5 | Хапоель Акко | 23 | +3 | 34 |
| 6 | Маккабі Яффа | 23 | -1 | 34 |
| 7 | Х. Кфар-Саба | 23 | -3 | 34 |
| 8 | Бней Єгуда | 23 | +4 | 33 |
| 9 | М. Назарет | 23 | +2 | 32 |
| 10 | Х. Іроні Рішон | 23 | -1 | 31 |
| 11 | Рамат Хашарон | 23 | +1 | 29 |
| 12 | Хапоель Афула | 22 | 0 | 29 |
| 13 | Кафр-Касем | 23 | -7 | 23 |
| 14 | Х. Рамат Ган | 23 | -10 | 23 |
| 15 | Х. Назарет | 22 | -15 | 18 |
| 16 | Хапоель Ашдод | 23 | -23 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Іроні Тверія | |
| Х. Умм-ель-Фахм | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Іроні Тверія | Х. Умм-ель-Фахм |
|---|---|---|---|
| 1 | М. Петах-Тіква | 1 - 0 | |
| 2 | Х. Петах-Тіква | 0 - 1 | |
| 3 | Іроні Тверія | - | |
| 4 | Х. Умм-ель-Фахм | - | |
| 5 | Хапоель Акко | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Маккабі Яффа | 2 - 1 | |
| 7 | Х. Кфар-Саба | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 8 | Бней Єгуда | 1 - 1 | |
| 9 | М. Назарет | 1 - 0 | |
| 10 | Х. Іроні Рішон | 1 - 0 | |
| 11 | Рамат Хашарон | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Хапоель Афула | 5 - 1 | 2 - 0 |
| 13 | Кафр-Касем | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Х. Рамат Ган | 2 - 0 | 1 - 4 |
| 15 | Х. Назарет | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 16 | Хапоель Ашдод | 4 - 1 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Іроні Тверія | Х. Умм-ель-Фахм | |
| Позиція | 3 | 4 |
| Очки | 40 | 35 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 4 |
| Очки | 24 | 16 |
Форма в лізі
| Іроні Тверія | Х. Умм-ель-Фахм | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
7 4 |
9
8 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
3 1 |
4
4 3 |
Голи в лізі
| Іроні Тверія | Х. Умм-ель-Фахм | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
35
20 |
28
17 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
5 |
14
9 |
Загальна статистика для Ліга Леуміт
| Матчі (181) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (429) | |
| Голи за матч | 2.37 |
| Голи вдома за матч | 1.28 |
| Голи в гостях за матч | 1.09 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 22% |
Іроні Тверія наступні 6 матчі
| 2023-02-14 | Кафр-Касем | - | Іроні Тверія |
| 2023-02-17 | Іроні Тверія | - | Маккабі Яффа |
| 2023-02-21 | Хапоель Афула | - | Іроні Тверія |
| 2023-02-24 | Х. Кфар-Саба | - | Іроні Тверія |
| 2023-03-03 | Іроні Тверія | - | Бней Єгуда |
| 2023-03-10 | Хапоель Ашдод | - | Іроні Тверія |
Х. Умм-ель-Фахм наступні 6 матчі
| 2023-02-14 | Х. Умм-ель-Фахм | - | Х. Назарет |
| 2023-02-20 | М. Назарет | - | Х. Умм-ель-Фахм |
| 2023-02-27 | Х. Умм-ель-Фахм | - | Рамат Хашарон |
| 2023-03-03 | Х. Іроні Рішон | - | Х. Умм-ель-Фахм |
| 2023-03-09 | Х. Умм-ель-Фахм | - | М. Петах-Тіква |
| 2023-03-13 | Х. Умм-ель-Фахм | - | Х. Рамат Ган |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.45 | 2.75 | 2.80 |
| Ймовірність | 36% | 32% | 32% |
| X @ 2.75 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.38 | 1.47 |
| Ймовірність | 52% | 48% |
| 1X @ 1.38 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.40 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.47 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 2.5 @ 1.47 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.75 | 1.16 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.16 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.65 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 1.65 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-10 12:06. На даний момент можливі зміни!