Ліга 1 - Кот-д'Івуар

неділя, 09.02.2020
15:30
Іссія Вазі

Іссія Вазі

Академі де ФАД

Академі де ФАД

1 - 6
Інформація
Місто
Вдома: Issia
В гостях: Abidjan
Відстань: 311.1 км
Час початку
Година: 15:30 (15:30 місцевий час)
Реклама

Останні 1 прямі зустрічі

2019-09-01 Академі де ФАД 3 - 1 Іссія Вазі

Іссія Вазі останні 12 матчі

2020-02-01 Старс Олімпік 1 - 0 Іссія Вазі
2020-01-25 Танда 2 - 1 Іссія Вазі
2019-12-28 Іссія Вазі 1 - 1 Расінг Абіджан
2019-12-22 Сан Педро 1 - 2 Іссія Вазі
2019-12-14 Спортінг Ґаньоа 0 - 0 Іссія Вазі
2019-12-08 Іссія Вазі 1 - 1 Вільямсвілл АК
2019-12-05 Іссія Вазі 1 - 1 АСІ д'Абенгуру
2019-12-02 Африка Спортс 1 - 1 Іссія Вазі
2019-11-24 Буаке 0 - 3 Іссія Вазі
2019-11-10 Іссія Вазі 0 - 2 АСЕК Мімосас
2019-11-02 Іссія Вазі 0 - 1 СО Арме
2019-10-27 Бассам 2 - 1 Іссія Вазі
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 9 4 0
17% 42% 42% 75% 33% 0%

Академі де ФАД останні 12 матчі

2020-02-06 Сан Педро 0 - 1 Академі де ФАД
2020-01-31 Академі де ФАД 1 - 3 АСЕК Мімосас
2019-12-28 Академі де ФАД 1 - 1 Спортінг Ґаньоа
2019-12-21 Академі де ФАД 0 - 2 Танда
2019-12-13 Старс Олімпік 1 - 2 Академі де ФАД
2019-12-07 СО Арме 0 - 1 Академі де ФАД
2019-12-04 Бассам 1 - 1 Академі де ФАД
2019-11-29 Академі де ФАД 2 - 2 Буаке
2019-11-22 Вільямсвілл АК 1 - 2 Академі де ФАД
2019-11-10 Академі де ФАД 1 - 2 Расінг Абіджан
2019-11-02 АСІ д'Абенгуру 0 - 2 Академі де ФАД
2019-10-26 Академі де ФАД 1 - 0 Африка Спортс
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 9 5 2
50% 25% 25% 75% 42% 17%
Реклама

Таблиця Ліга 1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Расінг Абіджан 16 10 3 3 25 16 +9 33
2 АСЕК Мімосас 16 8 3 5 21 12 +9 27
3 Академі де ФАД 15 8 3 4 19 15 +4 27
4 СО Арме 15 6 6 3 17 12 +5 24
5 Бассам 15 5 8 2 17 13 +4 23
6 АСІ д'Абенгуру 15 5 7 3 14 12 +2 22
7 Старс Олімпік 16 5 5 6 14 15 -1 20
8 Африка Спортс 15 4 8 3 16 18 -2 20
9 Сан Педро 14 6 2 6 9 12 -3 20
10 Танда 16 5 3 8 16 23 -7 18
11 Буаке 15 4 5 6 17 17 0 17
12 Спортінг Ґаньоа 15 2 8 5 13 15 -2 14
13 Іссія Вазі 15 2 5 8 13 20 -7 11
14 Вільямсвілл АК 16 1 6 9 14 25 -11 9

Хронологія матчів у лізі

Іссія Вазі                
Академі де ФАД                
Вдома                
В гостях                

Матчі вдома/в гостях

М Команда Іссія Вазі Академі де ФАД
1 Расінг Абіджан 1 - 1  
2 АСЕК Мімосас 0 - 2 1 - 0
3 Академі де ФАД   -
4 СО Арме 0 - 1 0 - 1
5 Бассам   1 - 1
6 АСІ д'Абенгуру 1 - 1 0 - 2
7 Старс Олімпік 1 - 2 1 - 2
8 Африка Спортс    
9 Сан Педро   0 - 1
10 Танда 0 - 2  
11 Буаке    
12 Спортінг Ґаньоа    
13 Іссія Вазі -  
14 Вільямсвілл АК 1 - 1 1 - 2

Позиція в лізі

  Іссія Вазі Академі де ФАД
Позиція 13 3
Очки 11 27
  Вдома В гостях
Позиція 14 3
Очки 3 16

Форма в лізі

  Іссія Вазі Академі де ФАД
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
5      
8         
8         
3    
4     
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
3    
4     
5      
1  
1  

Голи в лізі

  Іссія Вазі Академі де ФАД
Забиті голи
Пропущені голи
13              
20                     
19                    
15                
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
4     
10           
9          
4     

Загальна статистика для Ліга 1

Матчі   (107)
Перемоги вдома 33%
Нічиї 34%
Перемоги в гостях 34%
Зіграні матчі 100%
Голи   (225)
Голи за матч 2.10
Голи вдома за матч 1.04
Голи в гостях за матч 1.07
Домашня команда забила в 71%
Команда гостей забила в 70%
Обидві Команди Заб'ють 50%
Більше 1.5 66%
Більше 2.5 36%
Більше 3.5 14%

Іссія Вазі наступні 4 матчі

2020-02-15 Іссія Вазі - Бассам
2020-02-23 СО Арме - Іссія Вазі
2020-03-03 АСЕК Мімосас - Іссія Вазі
2020-03-07 Іссія Вазі - Буаке

Академі де ФАД наступні 4 матчі

2020-02-15 Африка Спортс - Академі де ФАД
2020-02-22 Академі де ФАД - АСІ д'Абенгуру
2020-03-02 Расінг Абіджан - Академі де ФАД
2020-03-07 Академі де ФАД - Вільямсвілл АК
2021-03-27 Академі де ФАД - ЕС Бафінг
2021-04-04 Академі де ФАД - Бассам

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-02-09 12:05. На даний момент можливі зміни!