Перша ліга - Туреччина
субота, 09.11.2019
13:30
13:30

Істанбулспор

Менеменспор
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Стамбул |
| В гостях: | Менемен |
| Відстань: | 312.9 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:30 (16:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.60 | 3.75 | X2 | 1.22 | 1.90 | |||
| 26% | 40% | 34% | 1.90 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.90 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 77% | 23% | 53% | 47% | 26% | 74% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Істанбулспор останні 12 матчі
| 2019-11-03 | Алтинорду | 1 - 1 | Істанбулспор |
| 2019-10-26 | Істанбулспор | 1 - 2 | Бурсаспор |
| 2019-10-20 | Аданаспор | 2 - 2 | Істанбулспор |
| 2019-10-05 | Істанбулспор | 1 - 1 | Кечіоренгюджю |
| 2019-09-28 | Болуспор | 1 - 2 | Істанбулспор |
| 2019-09-20 | Істанбулспор | 2 - 2 | Баликесірспор |
| 2019-09-15 | Істанбулспор | 2 - 1 | Гіресунспор |
| 2019-09-08 | Істанбулспор | 0 - 1 | Башакшехір |
| 2019-08-31 | Умранієспор | 2 - 1 | Істанбулспор |
| 2019-08-26 | Істанбулспор | 2 - 2 | Алтай |
| 2019-08-18 | Ерзурумспор | 2 - 2 | Істанбулспор |
| 2019-08-05 | Аданаспор | 2 - 1 | Істанбулспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 11 | 9 | 4 | |
| 17% | 50% | 33% | 92% | 75% | 33% |
Менеменспор останні 12 матчі
| 2019-11-02 | Менеменспор | 3 - 0 | Умранієспор |
| 2019-10-26 | Алтай | 0 - 2 | Менеменспор |
| 2019-10-19 | Менеменспор | 0 - 0 | Ерзурумспор |
| 2019-10-12 | Гезтепе | 3 - 2 | Менеменспор |
| 2019-10-06 | Аданадемірспор | 0 - 1 | Менеменспор |
| 2019-09-29 | Менеменспор | 1 - 2 | Анкараспор |
| 2019-09-22 | Ескішехірспор | 3 - 0 | Менеменспор |
| 2019-09-15 | Менеменспор | 0 - 1 | Акхісарспор |
| 2019-09-01 | Карагюмрюк | 1 - 1 | Менеменспор |
| 2019-08-25 | Менеменспор | 0 - 4 | Хатайспор |
| 2019-08-16 | Гіресунспор | 0 - 2 | Менеменспор |
| 2019-08-09 | Менеменспор | 3 - 0 | Алтинорду |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 17% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хатайспор | 10 | +5 | 20 |
| 2 | Умранієспор | 10 | +5 | 17 |
| 3 | Баликесірспор | 10 | +5 | 17 |
| 4 | Акхісарспор | 10 | +3 | 17 |
| 5 | Ерзурумспор | 10 | +3 | 17 |
| 6 | Карагюмрюк | 10 | +5 | 16 |
| 7 | Бурсаспор | 10 | +2 | 16 |
| 8 | Алтай | 10 | +2 | 15 |
| 9 | Кечіоренгюджю | 10 | +1 | 15 |
| 10 | Менеменспор | 10 | -1 | 14 |
| 11 | Аданадемірспор | 11 | +2 | 12 |
| 12 | Істанбулспор | 10 | 0 | 12 |
| 13 | Анкараспор | 10 | -3 | 10 |
| 14 | Болуспор | 10 | -2 | 9 |
| 15 | Гіресунспор | 10 | -7 | 9 |
| 16 | Аданаспор | 10 | -5 | 8 |
| 17 | Алтинорду | 10 | -8 | 6 |
| 18 | Ескішехірспор | 11 | -7 | -5 |
Хронологія матчів у лізі
| Істанбулспор | |
| Менеменспор | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Істанбулспор | Менеменспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Хатайспор | ||
| 2 | Умранієспор | ||
| 3 | Баликесірспор | 2 - 2 | |
| 4 | Акхісарспор | ||
| 5 | Ерзурумспор | ||
| 6 | Карагюмрюк | 1 - 1 | |
| 7 | Бурсаспор | 1 - 2 | |
| 8 | Алтай | 2 - 2 | 0 - 2 |
| 9 | Кечіоренгюджю | 1 - 1 | |
| 10 | Менеменспор | - | |
| 11 | Аданадемірспор | 0 - 1 | |
| 12 | Істанбулспор | - | |
| 13 | Анкараспор | ||
| 14 | Болуспор | ||
| 15 | Гіресунспор | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | Аданаспор | ||
| 17 | Алтинорду | ||
| 18 | Ескішехірспор | 3 - 0 |
Позиція в лізі
| Істанбулспор | Менеменспор | |
| Позиція | 12 | 10 |
| Очки | 12 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 1 |
| Очки | 6 | 10 |
Форма в лізі
| Істанбулспор | Менеменспор | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
6 2 |
4
2 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 1 |
3
1 1 |
Голи в лізі
| Істанбулспор | Менеменспор | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
16 |
10
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
8 |
6
4 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (91) | |
| Перемоги вдома | 51% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 20% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (233) | |
| Голи за матч | 2.56 |
| Голи вдома за матч | 1.52 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 30% |
Істанбулспор наступні 6 матчі
| 2019-11-24 | Хатайспор | - | Істанбулспор |
| 2019-11-29 | Істанбулспор | - | Карагюмрюк |
| 2019-12-03 | Фенербахче | - | Істанбулспор |
| 2019-12-07 | Акхісарспор | - | Істанбулспор |
| 2019-12-14 | Істанбулспор | - | Ескішехірспор |
| 2019-12-18 | Істанбулспор | - | Фенербахче |
Менеменспор наступні 6 матчі
| 2019-11-24 | Менеменспор | - | Баликесірспор |
| 2019-12-01 | Болуспор | - | Менеменспор |
| 2019-12-09 | Менеменспор | - | Кечіоренгюджю |
| 2019-12-14 | Аданаспор | - | Менеменспор |
| 2019-12-22 | Менеменспор | - | Бурсаспор |
| 2019-12-28 | Алтинорду | - | Менеменспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 3.60 | 3.75 |
| Ймовірність | 26% | 40% | 34% |
| X2 @ 1.90 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.90 |
| Ймовірність | 42% | 58% |
| X2 @ 1.90 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.90 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-09 12:03. На даний момент можливі зміни!