Перша ліга - Чехія
неділя, 26.02.2023
14:00
14:00

Яблонец

Тепліце
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Яблонець над Нісоу |
| В гостях: | Теплиця |
| Відстань: | 95.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Chance Arena |
| Вміщує: | 6 280 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.75 | 6.00 | 1X | 1.13 | 2.30 | |||
| 43% | 23% | 34% | 1.13 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 90% | 10% | 70% | 30% | 37% | 63% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-03 | Тепліце | 3 - 2 | Яблонец |
| 2022-05-07 | Тепліце | 0 - 1 | Яблонец |
| 2021-12-12 | Яблонец | 0 - 2 | Тепліце |
| 2021-08-15 | Тепліце | 1 - 0 | Яблонец |
| 2021-05-07 | Яблонец | 4 - 1 | Тепліце |
| 2021-01-15 | Тепліце | 0 - 5 | Яблонец |
| 2020-06-07 | Тепліце | 1 - 2 | Яблонец |
| 2019-10-25 | Яблонец | 4 - 1 | Тепліце |
| 2019-03-08 | Яблонец | 2 - 1 | Тепліце |
| 2018-09-30 | Тепліце | 1 - 2 | Яблонец |
| 2018-02-17 | Яблонец | 2 - 1 | Тепліце |
| 2017-08-13 | Тепліце | 1 - 1 | Яблонец |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 10 | 8 | 4 | |
| 67% | 8% | 25% | 83% | 67% | 33% |
Яблонец останні 12 матчі
| 2023-02-19 | Спарта Прага | 3 - 0 | Яблонец |
| 2023-02-11 | Острава | 1 - 2 | Яблонец |
| 2023-02-04 | Яблонец | 2 - 2 | Злін |
| 2023-01-29 | Славія Прага | 5 - 1 | Яблонец |
| 2023-01-19 | Яблонец | 1 - 0 | Пушкаш Академі |
| 2023-01-16 | Яблонец | 1 - 0 | ДВТК |
| 2023-01-13 | Яблонец | 0 - 1 | Сьон |
| 2022-12-15 | Легніца | 2 - 0 | Яблонец |
| 2022-11-12 | Яблонец | 1 - 2 | Млада Болеслав |
| 2022-11-05 | Сігма Оломоуц | 3 - 0 | Яблонец |
| 2022-10-29 | Яблонец | 3 - 0 | Чеське Будейовіце |
| 2022-10-22 | Ліберец | 2 - 0 | Яблонец |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 7 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 58% | 17% |
Тепліце останні 12 матчі
| 2023-02-18 | Тепліце | 1 - 1 | Славія Прага |
| 2023-02-11 | Злін | 2 - 1 | Тепліце |
| 2023-02-04 | Тепліце | 0 - 5 | Острава |
| 2023-01-28 | Богеміанс 1905 | 2 - 0 | Тепліце |
| 2023-01-20 | Тепліце | 1 - 3 | Рапід Відень |
| 2023-01-16 | Тепліце | 2 - 1 | Габала |
| 2023-01-13 | Тепліце | 2 - 3 | Кечкемет |
| 2022-11-29 | Тепліце | 1 - 1 | ФК Пардубіце |
| 2022-11-25 | Влашим | 1 - 4 | Тепліце |
| 2022-11-22 | Спарта Прага Б | 4 - 1 | Тепліце |
| 2022-11-17 | Тепліце | 2 - 2 | Брно |
| 2022-11-12 | Тепліце | 2 - 1 | Ліберец |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 12 | 9 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 100% | 75% | 50% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вікторія Пльзень | 21 | +25 | 48 |
| 2 | Славія Прага | 20 | +45 | 47 |
| 3 | Спарта Прага | 21 | +26 | 45 |
| 4 | Словацко | 20 | -3 | 32 |
| 5 | Богеміанс 1905 | 21 | -3 | 29 |
| 6 | Сігма Оломоуц | 20 | +7 | 28 |
| 7 | Градец-Кралове | 20 | -2 | 27 |
| 8 | Млада Болеслав | 21 | -1 | 27 |
| 9 | Ліберец | 21 | 0 | 26 |
| 10 | Брно | 21 | -10 | 25 |
| 11 | Острава | 20 | +5 | 24 |
| 12 | Чеське Будейовіце | 21 | -16 | 22 |
| 13 | Яблонец | 20 | -11 | 20 |
| 14 | Тепліце | 20 | -20 | 20 |
| 15 | Злін | 21 | -16 | 17 |
| 16 | ФК Пардубіце | 20 | -26 | 17 |
Хронологія матчів у лізі
| Яблонец | |
| Тепліце | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Яблонец | Тепліце |
|---|---|---|---|
| 1 | Вікторія Пльзень | 0 - 3 | |
| 2 | Славія Прага | 2 - 3 | 6 - 0 |
| 3 | Спарта Прага | 1 - 1 | |
| 4 | Словацко | 2 - 1 | |
| 5 | Богеміанс 1905 | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 6 | Сігма Оломоуц | ||
| 7 | Градец-Кралове | 3 - 0 | 4 - 1 |
| 8 | Млада Болеслав | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 9 | Ліберец | 5 - 1 | |
| 10 | Брно | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 11 | Острава | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Чеське Будейовіце | 3 - 0 | |
| 13 | Яблонец | - | |
| 14 | Тепліце | - | |
| 15 | Злін | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 16 | ФК Пардубіце |
Позиція в лізі
| Яблонец | Тепліце | |
| Позиція | 13 | 14 |
| Очки | 20 | 20 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 16 |
| Очки | 12 | 4 |
Форма в лізі
| Яблонец | Тепліце | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
5 10 |
5
5 10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 4 |
1
1 7 |
Голи в лізі
| Яблонец | Тепліце | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
27
38 |
25
45 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
16 |
8
27 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (164) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (496) | |
| Голи за матч | 3.02 |
| Голи вдома за матч | 1.62 |
| Голи в гостях за матч | 1.40 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 85% |
| Більше 2.5 | 63% |
| Більше 3.5 | 34% |
Яблонец наступні 6 матчі
| 2023-03-04 | Градец-Кралове | - | Яблонец |
| 2023-03-12 | Яблонец | - | Словацко |
| 2023-03-19 | Брно | - | Яблонец |
| 2023-04-02 | Яблонец | - | ФК Пардубіце |
| 2023-04-05 | Яблонец | - | Словацко |
| 2023-04-08 | Вікторія Пльзень | - | Яблонец |
Тепліце наступні 6 матчі
| 2023-03-04 | Спарта Прага | - | Тепліце |
| 2023-03-12 | Тепліце | - | Брно |
| 2023-03-19 | ФК Пардубіце | - | Тепліце |
| 2023-04-02 | Тепліце | - | Градец-Кралове |
| 2023-04-09 | Чеське Будейовіце | - | Тепліце |
| 2023-04-15 | Тепліце | - | Словацко |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 3.75 | 6.00 |
| Ймовірність | 43% | 23% | 34% |
| 1X @ 1.13 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.13 | 2.30 |
| Ймовірність | 55% | 45% |
| 1X @ 1.13 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 90% | 10% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.95 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 2.5 @ 1.90 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.80 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Так @ 1.95 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-26 12:04. На даний момент можливі зміни!