Перша ліга - Чехія
неділя, 16.10.2022
15:00
15:00

Яблонец

Вікторія Пльзень
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Яблонець над Нісоу |
| В гостях: | Плзень |
| Відстань: | 167.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Chance Arena |
| Вміщує: | 6 280 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.25 | 2.05 | 2 | 1.72 | 1.30 | |||
| 25% | 33% | 42% | 2.05 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 2.00 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 85% | 15% | 60% | 40% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-03-19 | Яблонец | 0 - 0 | Вікторія Пльзень |
| 2021-10-24 | Вікторія Пльзень | 5 - 0 | Яблонец |
| 2021-04-17 | Вікторія Пльзень | 1 - 1 | Яблонец |
| 2020-12-12 | Яблонец | 3 - 2 | Вікторія Пльзень |
| 2020-06-21 | Вікторія Пльзень | 2 - 0 | Яблонец |
| 2020-02-29 | Яблонец | 1 - 2 | Вікторія Пльзень |
| 2019-09-16 | Вікторія Пльзень | 3 - 2 | Яблонец |
| 2019-05-05 | Вікторія Пльзень | 2 - 1 | Яблонец |
| 2019-03-02 | Вікторія Пльзень | 1 - 0 | Яблонец |
| 2018-09-24 | Яблонец | 3 - 0 | Вікторія Пльзень |
| 2017-12-02 | Вікторія Пльзень | 2 - 0 | Яблонец |
| 2017-08-06 | Яблонец | 0 - 1 | Вікторія Пльзень |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 50% | 25% |
Яблонец останні 12 матчі
| 2022-10-11 | Яблонец | 0 - 1 | Вишков |
| 2022-10-08 | ФК Пардубіце | 1 - 0 | Яблонец |
| 2022-10-02 | Яблонец | 3 - 1 | Брно |
| 2022-09-18 | Словацко | 0 - 2 | Яблонец |
| 2022-09-11 | Яблонец | 3 - 0 | Градец-Кралове |
| 2022-09-03 | Тепліце | 3 - 2 | Яблонец |
| 2022-08-30 | Яблонец | 1 - 1 | Спарта Прага |
| 2022-08-27 | Яблонец | 1 - 1 | Острава |
| 2022-08-21 | Злін | 2 - 2 | Яблонец |
| 2022-08-14 | Яблонец | 2 - 3 | Славія Прага |
| 2022-08-07 | Млада Болеслав | 2 - 2 | Яблонец |
| 2022-07-31 | Яблонец | 0 - 3 | Богеміанс 1905 |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 42% |
Вікторія Пльзень останні 12 матчі
| 2022-10-12 | Вікторія Пльзень | 2 - 4 | Баварія Мюнхен |
| 2022-10-08 | Вікторія Пльзень | 2 - 0 | Млада Болеслав |
| 2022-10-04 | Баварія Мюнхен | 5 - 0 | Вікторія Пльзень |
| 2022-10-01 | Богеміанс 1905 | 1 - 1 | Вікторія Пльзень |
| 2022-09-18 | Вікторія Пльзень | 3 - 0 | Славія Прага |
| 2022-09-13 | Вікторія Пльзень | 0 - 2 | Інтер |
| 2022-09-10 | Сігма Оломоуц | 2 - 3 | Вікторія Пльзень |
| 2022-09-07 | Барселона | 5 - 1 | Вікторія Пльзень |
| 2022-09-03 | Ліберец | 0 - 1 | Вікторія Пльзень |
| 2022-08-31 | Вікторія Пльзень | 3 - 0 | Словацко |
| 2022-08-27 | Чеське Будейовіце | 0 - 1 | Вікторія Пльзень |
| 2022-08-23 | Вікторія Пльзень | 2 - 1 | Карабах |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 58% | 33% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вікторія Пльзень | 10 | +13 | 26 |
| 2 | Спарта Прага | 12 | +13 | 23 |
| 3 | Славія Прага | 11 | +23 | 22 |
| 4 | Градец-Кралове | 12 | +2 | 20 |
| 5 | Богеміанс 1905 | 12 | +4 | 19 |
| 6 | Сігма Оломоуц | 12 | +3 | 15 |
| 7 | Ліберец | 11 | +1 | 15 |
| 8 | Чеське Будейовіце | 12 | -7 | 15 |
| 9 | Брно | 11 | -6 | 14 |
| 10 | Яблонец | 11 | +1 | 13 |
| 11 | Млада Болеслав | 11 | 0 | 13 |
| 12 | Словацко | 11 | -4 | 13 |
| 13 | Тепліце | 12 | -10 | 13 |
| 14 | Острава | 11 | -1 | 11 |
| 15 | Злін | 11 | -7 | 9 |
| 16 | ФК Пардубіце | 12 | -25 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Яблонец | |
| Вікторія Пльзень | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Яблонец | Вікторія Пльзень |
|---|---|---|---|
| 1 | Вікторія Пльзень | - | |
| 2 | Спарта Прага | 1 - 1 | |
| 3 | Славія Прага | 2 - 3 | |
| 4 | Градец-Кралове | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 5 | Богеміанс 1905 | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 6 | Сігма Оломоуц | 2 - 3 | |
| 7 | Ліберец | 0 - 1 | |
| 8 | Чеське Будейовіце | 0 - 1 | |
| 9 | Брно | 3 - 1 | |
| 10 | Яблонец | - | |
| 11 | Млада Болеслав | ||
| 12 | Словацко | ||
| 13 | Тепліце | 2 - 2 | |
| 14 | Острава | 1 - 1 | |
| 15 | Злін | ||
| 16 | ФК Пардубіце |
Позиція в лізі
| Яблонец | Вікторія Пльзень | |
| Позиція | 10 | 1 |
| Очки | 13 | 26 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 2 |
| Очки | 8 | 14 |
Форма в лізі
| Яблонец | Вікторія Пльзень | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 4 |
8
2 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 2 |
4
2 0 |
Голи в лізі
| Яблонец | Вікторія Пльзень | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
17 |
20
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
9 |
10
6 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (91) | |
| Перемоги вдома | 32% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 40% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (270) | |
| Голи за матч | 2.97 |
| Голи вдома за матч | 1.54 |
| Голи в гостях за матч | 1.43 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 85% |
| Більше 2.5 | 59% |
| Більше 3.5 | 32% |
Яблонец наступні 6 матчі
| 2022-10-22 | Ліберец | - | Яблонец |
| 2022-10-29 | Яблонец | - | Чеське Будейовіце |
| 2022-11-05 | Сігма Оломоуц | - | Яблонец |
| 2022-11-12 | Яблонец | - | Млада Болеслав |
| 2022-12-15 | Легніца | - | Яблонец |
| 2023-01-13 | Яблонец | - | Сьон |
Вікторія Пльзень наступні 6 матчі
| 2022-10-19 | Hlucin | - | Вікторія Пльзень |
| 2022-10-22 | Вікторія Пльзень | - | Острава |
| 2022-10-26 | Інтер | - | Вікторія Пльзень |
| 2022-10-29 | Злін | - | Вікторія Пльзень |
| 2022-11-01 | Вікторія Пльзень | - | Барселона |
| 2022-11-05 | Вікторія Пльзень | - | Спарта Прага |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 3.25 | 2.05 |
| Ймовірність | 25% | 33% | 42% |
| 2 @ 2.05 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.30 |
| Ймовірність | 37% | 63% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 85% | 15% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.85 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.95 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-16 12:02. На даний момент можливі зміни!