Група вибування Д1 - Фінляндія
субота, 16.09.2023
14:00
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Ярвенпаа |
| В гостях: |
Гельсінкі |
| Відстань: |
35.0 км |
| Час початку |
| Година: |
14:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.95 |
3.80 |
3.10 |
12 |
|
|
|
1.33 |
1.73 |
| 38% |
29% |
33% |
1.22 |
|
|
|
58% |
42% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
8.00 |
|
|
|
1.33 |
3.40 |
|
|
|
1.80 |
1.91 |
| 84% |
16% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
48% |
52% |
Останні 10 прямі зустрічі
|
2023-09-02 |
ЯПс
|
4 - 4 |
КаПа
|
|
2023-06-17 |
КаПа
|
3 - 1 |
ЯПс
|
|
2023-03-25 |
КаПа
|
3 - 2 |
ЯПс
|
|
2021-08-27 |
ЯПс
|
5 - 2 |
КаПа
|
|
2021-06-13 |
КаПа
|
1 - 2 |
ЯПс
|
|
2016-09-11 |
КаПа
|
1 - 0 |
ЯПс
|
|
2016-06-29 |
ЯПс
|
5 - 1 |
КаПа
|
|
2015-09-12 |
КаПа
|
4 - 2 |
ЯПс
|
|
2015-07-19 |
ЯПс
|
2 - 2 |
КаПа
|
|
2015-05-22 |
ЯПс
|
2 - 1 |
КаПа
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
4 |
|
9 |
9 |
7 |
| 40% |
20% |
40% |
|
90% |
90% |
70% |
ЯПс останні 12 матчі
|
2023-09-02 |
ЯПс
|
4 - 4 |
КаПа
|
|
2023-08-29 |
Ювяскюля
|
1 - 2 |
ЯПс
|
|
2023-08-19 |
СІК Акатемія
|
2 - 0 |
ЯПс
|
|
2023-08-11 |
ЯПс
|
1 - 2 |
Гністан
|
|
2023-08-06 |
Яро
|
1 - 1 |
ЯПс
|
|
2023-07-29 |
ЯПс
|
2 - 3 |
ХІФК Гельсінкі
|
|
2023-07-22 |
ЯПс
|
0 - 3 |
КПВ Коккола
|
|
2023-07-14 |
Міккелі
|
0 - 2 |
ЯПс
|
|
2023-07-09 |
Екенас
|
2 - 2 |
ЯПс
|
|
2023-07-02 |
ЯПс
|
1 - 2 |
ТПС Турку
|
|
2023-06-28 |
ЯПс
|
0 - 0 |
СалПа
|
|
2023-06-17 |
КаПа
|
3 - 1 |
ЯПс
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
11 |
8 |
4 |
| 17% |
33% |
50% |
|
92% |
67% |
33% |
КаПа останні 12 матчі
|
2023-09-02 |
ЯПс
|
4 - 4 |
КаПа
|
|
2023-08-26 |
КаПа
|
1 - 1 |
КПВ Коккола
|
|
2023-08-19 |
КаПа
|
2 - 0 |
ТПС Турку
|
|
2023-08-12 |
Екенас
|
2 - 1 |
КаПа
|
|
2023-08-04 |
ХІФК Гельсінкі
|
1 - 0 |
КаПа
|
|
2023-07-31 |
КаПа
|
4 - 0 |
Ювяскюля
|
|
2023-07-21 |
СалПа
|
2 - 0 |
КаПа
|
|
2023-07-15 |
КаПа
|
4 - 4 |
СІК Акатемія
|
|
2023-07-09 |
КаПа
|
2 - 3 |
Яро
|
|
2023-07-02 |
Гністан
|
1 - 0 |
КаПа
|
|
2023-06-28 |
Міккелі
|
6 - 2 |
КаПа
|
|
2023-06-17 |
КаПа
|
3 - 1 |
ЯПс
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
7 |
6 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
58% |
50% |
ЯПс наступні 6 матчі
|
2023-09-23 |
Ювяскюля
|
- |
ЯПс
|
|
2023-09-27 |
ЯПс
|
- |
Яро
|
|
2023-10-01 |
ЯПс
|
- |
КПВ Коккола
|
|
2023-10-07 |
СалПа
|
- |
ЯПс
|
|
2023-12-16 |
Гністан
|
- |
ЯПс
|
|
2023-12-21 |
Лахті
|
- |
ЯПс
|
КаПа наступні 6 матчі
|
2023-09-23 |
КПВ Коккола
|
- |
КаПа
|
|
2023-09-27 |
КаПа
|
- |
Ювяскюля
|
|
2023-10-01 |
КаПа
|
- |
СалПа
|
|
2023-10-07 |
Яро
|
- |
КаПа
|
|
2024-01-27 |
Яро
|
- |
КаПа
|
|
2024-02-04 |
КаПа
|
- |
СІК Акатемія
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.95 |
3.80 |
3.10 |
| Ймовірність |
38% |
29% |
33% |
|
12 @ 1.22 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.33 |
1.73 |
| Ймовірність |
58% |
42% |
|
1X @ 1.33 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.08 |
8.00 |
| Ймовірність |
|
84% |
16% |
|
Більше 1.5 @ 1.08 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.33 |
3.40 |
| Ймовірність |
|
67% |
33% |
|
Більше 2.5 @ 1.33 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.80 |
1.91 |
| Ймовірність |
|
48% |
52% |
|
Менше 3.5 @ 1.91 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.33 |
3.25 |
| Ймовірність |
|
69% |
31% |
|
Так @ 1.33 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-09-16 12:04. На даний момент можливі зміни!