Перша ліга - Чорногорія
неділя, 09.04.2023
15:00
15:00

Єдінство

Арсенал Тиват
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Біло Поле |
| В гостях: | Tivat |
| Відстань: | 109.3 км |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 2.87 | 2.87 | X2 | 1.36 | 1.52 | |||
| 29% | 31% | 40% | 1.52 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.55 | 2.30 | 1.53 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 66% | 34% | 48% | 52% | 22% | 78% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2023-02-18 | Арсенал Тиват | 1 - 0 | Єдінство |
| 2022-10-26 | Арсенал Тиват | 0 - 0 | Єдінство |
| 2022-10-09 | Єдінство | 2 - 2 | Арсенал Тиват |
| 2022-07-31 | Арсенал Тиват | 1 - 0 | Єдінство |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | |
| 0% | 50% | 50% | 25% | 25% | 25% |
Єдінство останні 12 матчі
| 2023-04-05 | Сутьєска | 3 - 4 | Єдінство |
| 2023-04-01 | Рудар | 1 - 2 | Єдінство |
| 2023-03-18 | Єдінство | 0 - 0 | Дечич Тузі |
| 2023-03-12 | Будучност | 4 - 0 | Єдінство |
| 2023-03-08 | Єдінство | 2 - 1 | Іскра |
| 2023-03-04 | Морнар Бар | 1 - 0 | Єдінство |
| 2023-02-23 | Єдінство | 2 - 1 | Петровац |
| 2023-02-18 | Арсенал Тиват | 1 - 0 | Єдінство |
| 2022-12-07 | Єдінство | 0 - 4 | Сутьєска |
| 2022-12-03 | Єдінство | 0 - 0 | Рудар |
| 2022-11-26 | Дечич Тузі | 0 - 1 | Єдінство |
| 2022-11-12 | Єдінство | 0 - 1 | Будучност |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 6 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 50% | 25% |
Арсенал Тиват останні 12 матчі
| 2023-04-05 | Петровац | 0 - 3 | Арсенал Тиват |
| 2023-04-01 | Сутьєска | 2 - 2 | Арсенал Тиват |
| 2023-03-18 | Арсенал Тиват | 0 - 1 | Рудар |
| 2023-03-12 | Дечич Тузі | 0 - 0 | Арсенал Тиват |
| 2023-03-08 | Арсенал Тиват | 1 - 1 | Будучност |
| 2023-03-04 | Іскра | 0 - 1 | Арсенал Тиват |
| 2023-02-28 | Арсенал Тиват | 0 - 0 | Морнар Бар |
| 2023-02-23 | Єзеро | 1 - 0 | Арсенал Тиват |
| 2023-02-18 | Арсенал Тиват | 1 - 0 | Єдінство |
| 2023-01-26 | Арсенал Тиват | 3 - 1 | Будучност |
| 2023-01-12 | Арсенал Тиват | 3 - 4 | Македонія ГП |
| 2023-01-11 | Арсенал Тиват | 0 - 2 | Горіца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 33% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност | 27 | +22 | 55 |
| 2 | Сутьєска | 28 | +30 | 50 |
| 3 | Арсенал Тиват | 28 | 0 | 39 |
| 4 | Петровац | 28 | -3 | 38 |
| 5 | Дечич Тузі | 28 | +3 | 36 |
| 6 | Єдінство | 27 | -9 | 36 |
| 7 | Морнар Бар | 28 | -8 | 32 |
| 8 | Єзеро | 27 | -5 | 30 |
| 9 | Рудар | 27 | -15 | 27 |
| 10 | Іскра | 28 | -15 | 26 |
Хронологія матчів у лізі
| Єдінство | |
| Арсенал Тиват | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Єдінство | Арсенал Тиват |
|---|---|---|---|
| 1 | Будучност | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Сутьєска | 0 - 4 | 2 - 2 |
| 3 | Арсенал Тиват | 2 - 2 | - |
| 4 | Петровац | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 5 | Дечич Тузі | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Єдінство | - | 2 - 2 |
| 7 | Морнар Бар | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Єзеро | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Рудар | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Іскра | 2 - 1 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Єдінство | Арсенал Тиват | |
| Позиція | 6 | 3 |
| Очки | 36 | 39 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 2 |
| Очки | 16 | 22 |
Форма в лізі
| Єдінство | Арсенал Тиват | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
6 11 |
10
9 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
4 5 |
6
4 4 |
Голи в лізі
| Єдінство | Арсенал Тиват | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
29
38 |
33
33 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
15 |
20
16 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (138) | |
| Перемоги вдома | 38% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (325) | |
| Голи за матч | 2.36 |
| Голи вдома за матч | 1.29 |
| Голи в гостях за матч | 1.07 |
| Домашня команда забила в | 70% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 21% |
Єдінство наступні 6 матчі
| 2023-04-15 | Петровац | - | Єдінство |
| 2023-04-19 | Єдінство | - | Єзеро |
| 2023-04-23 | Єзеро | - | Єдінство |
| 2023-04-29 | Єдінство | - | Морнар Бар |
| 2023-05-07 | Іскра | - | Єдінство |
| 2023-05-14 | Єдінство | - | Будучност |
Арсенал Тиват наступні 6 матчі
| 2023-04-15 | Арсенал Тиват | - | Єзеро |
| 2023-04-19 | Іскра | - | Арсенал Тиват |
| 2023-04-23 | Морнар Бар | - | Арсенал Тиват |
| 2023-04-29 | Арсенал Тиват | - | Іскра |
| 2023-05-03 | Арсенал Тиват | - | Іскра |
| 2023-05-07 | Будучност | - | Арсенал Тиват |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 2.87 | 2.87 |
| Ймовірність | 29% | 31% | 40% |
| X2 @ 1.52 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.52 |
| Ймовірність | 42% | 58% |
| X2 @ 1.52 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.55 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.53 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.19 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.19 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.71 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 1.71 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-09 12:01. На даний момент можливі зміни!