К-Ліга 1 - Південна Корея
субота, 29.04.2023
08:30
08:30

Чонбук

Канвон
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Чонджу |
| В гостях: | Gangneung |
| Відстань: | 265.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Jeonju World Cup |
| Вміщує: | 43 348 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 08:30 (16:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.50 | 4.20 | 1X | 1.22 | 1.91 | |||
| 40% | 42% | 18% | 1.22 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 77% | 23% | 30% | 70% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-11 | Чонбук | 1 - 0 | Канвон |
| 2022-08-03 | Канвон | 2 - 1 | Чонбук |
| 2022-05-15 | Чонбук | 1 - 1 | Канвон |
| 2022-04-02 | Канвон | 1 - 2 | Чонбук |
| 2021-10-02 | Канвон | 0 - 1 | Чонбук |
| 2021-04-24 | Канвон | 1 - 1 | Чонбук |
| 2021-03-09 | Чонбук | 2 - 1 | Канвон |
| 2020-08-30 | Чонбук | 1 - 2 | Канвон |
| 2020-05-30 | Канвон | 1 - 0 | Чонбук |
| 2019-12-01 | Чонбук | 1 - 0 | Канвон |
| 2019-08-04 | Канвон | 3 - 3 | Чонбук |
| 2019-05-29 | Канвон | 2 - 3 | Чонбук |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 6 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 50% | 17% |
Чонбук останні 12 матчі
| 2023-04-26 | Чонбук | 1 - 2 | Теджон |
| 2023-04-23 | Чеджу | 0 - 2 | Чонбук |
| 2023-04-15 | Сувон ФК | 1 - 0 | Чонбук |
| 2023-04-09 | Чонбук | 2 - 0 | Інчхон Юнайтед |
| 2023-04-01 | Чонбук | 1 - 2 | Пхохан |
| 2023-03-19 | Тегу | 2 - 0 | Чонбук |
| 2023-03-12 | Чонбук | 2 - 0 | Кванджу |
| 2023-03-05 | Чонбук | 1 - 1 | Сувон |
| 2023-02-25 | Ульсан ХД | 2 - 1 | Чонбук |
| 2023-02-14 | Молде | 1 - 1 | Чонбук |
| 2023-02-10 | Сарпсборг 08 | 2 - 0 | Чонбук |
| 2023-02-06 | Даллас | 1 - 1 | Чонбук |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 3 | 0 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 25% | 0% |
Канвон останні 12 матчі
| 2023-04-26 | Канвон | 3 - 2 | Сеул |
| 2023-04-23 | Кванджу | 0 - 0 | Канвон |
| 2023-04-16 | Канвон | 0 - 2 | Інчхон Юнайтед |
| 2023-04-09 | Канвон | 0 - 1 | Чеджу |
| 2023-04-02 | Сувон | 1 - 1 | Канвон |
| 2023-03-18 | Пхохан | 1 - 1 | Канвон |
| 2023-03-11 | Канвон | 1 - 1 | Тегу |
| 2023-03-05 | Канвон | 0 - 1 | Ульсан ХД |
| 2023-02-26 | Теджон | 2 - 0 | Канвон |
| 2022-10-23 | Пхохан | 1 - 0 | Канвон |
| 2022-10-16 | Канвон | 1 - 2 | Ульсан ХД |
| 2022-10-11 | Чонбук | 1 - 0 | Канвон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 7 | 2 | 1 | |
| 8% | 33% | 58% | 58% | 17% | 8% |
Таблиця К-Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ульсан ХД | 9 | +9 | 22 |
| 2 | Пхохан | 9 | +6 | 19 |
| 3 | Теджон | 9 | +4 | 17 |
| 4 | Сеул | 9 | +6 | 16 |
| 5 | Кванджу | 9 | +2 | 13 |
| 6 | Сувон ФК | 9 | -2 | 12 |
| 7 | Чеджу | 9 | -3 | 11 |
| 8 | Чонбук | 9 | 0 | 10 |
| 9 | Тегу | 9 | -2 | 10 |
| 10 | Інчхон Юнайтед | 9 | -6 | 9 |
| 11 | Канвон | 9 | -5 | 7 |
| 12 | Сувон | 9 | -9 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Чонбук | |
| Канвон | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Чонбук | Канвон |
|---|---|---|---|
| 1 | Ульсан ХД | ||
| 2 | Пхохан | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Теджон | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Сеул | ||
| 5 | Кванджу | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Сувон ФК | ||
| 7 | Чеджу | ||
| 8 | Чонбук | - | |
| 9 | Тегу | ||
| 10 | Інчхон Юнайтед | 2 - 0 | |
| 11 | Канвон | - | |
| 12 | Сувон | 1 - 1 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Чонбук | Канвон | |
| Позиція | 8 | 11 |
| Очки | 10 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 8 |
| Очки | 7 | 3 |
Форма в лізі
| Чонбук | Канвон | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 5 |
1
4 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 2 |
0
3 1 |
Голи в лізі
| Чонбук | Канвон | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
10 |
6
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
5 |
2
4 |
Загальна статистика для К-Ліга 1
| Матчі (54) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (143) | |
| Голи за матч | 2.65 |
| Голи вдома за матч | 1.48 |
| Голи в гостях за матч | 1.17 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 24% |
Чонбук наступні 6 матчі
| 2023-05-05 | Сеул | - | Чонбук |
| 2023-05-10 | Сувон | - | Чонбук |
| 2023-05-14 | Інчхон Юнайтед | - | Чонбук |
| 2023-05-21 | Чонбук | - | Сувон ФК |
| 2023-05-29 | Пхохан | - | Чонбук |
| 2023-06-03 | Чонбук | - | Ульсан ХД |
Канвон наступні 6 матчі
| 2023-05-02 | Канвон | - | Чхонджу |
| 2023-05-06 | Сувон ФК | - | Канвон |
| 2023-05-09 | Ульсан ХД | - | Канвон |
| 2023-05-13 | Канвон | - | Сувон |
| 2023-05-21 | Канвон | - | Пхохан |
| 2023-05-24 | Кімпхо | - | Канвон |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.50 | 4.20 |
| Ймовірність | 40% | 42% | 18% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.91 |
| Ймовірність | 68% | 32% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.91 | 1.80 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-29 04:03. На даний момент можливі зміни!