Національний дивізіон - Люксембург
неділя, 27.10.2019
15:00
15:00

Женесс Еш

Еттельбрюк
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Еш-сюр-Альзетт |
| В гостях: | Ettelbruck |
| Відстань: | 40.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад де ла Фронтьєр |
| Вміщує: | 4 000 (1 200) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.67 | 4.00 | 3.80 | 1 | 1.22 | 2.00 | |||
| 58% | 24% | 18% | 1.67 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.07 | 7.40 | 1.34 | 3.00 | 1.83 | 1.87 | ||||||
| 93% | 7% | 78% | 22% | 52% | 48% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-03-10 | Еттельбрюк | 1 - 1 | Женесс Еш |
| 2018-08-26 | Женесс Еш | 1 - 0 | Еттельбрюк |
| 2016-02-28 | Еттельбрюк | 0 - 1 | Женесс Еш |
| 2015-08-16 | Женесс Еш | 6 - 0 | Еттельбрюк |
| 2015-03-01 | Женесс Еш | 5 - 1 | Еттельбрюк |
| 2014-08-17 | Еттельбрюк | 0 - 3 | Женесс Еш |
| 2014-02-23 | Еттельбрюк | 1 - 0 | Женесс Еш |
| 2013-08-10 | Женесс Еш | 2 - 2 | Еттельбрюк |
| 2013-03-10 | Еттельбрюк | 0 - 4 | Женесс Еш |
| 2012-09-16 | Женесс Еш | 3 - 2 | Еттельбрюк |
| 2011-02-20 | Еттельбрюк | 0 - 0 | Женесс Еш |
| 2010-08-15 | Женесс Еш | 0 - 1 | Еттельбрюк |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 6 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 50% | 42% |
Женесс Еш останні 12 матчі
| 2019-10-05 | Женесс Еш | 1 - 1 | Діфферданж |
| 2019-09-29 | Мондорф | 2 - 3 | Женесс Еш |
| 2019-09-15 | Женесс Еш | 0 - 3 | Фола |
| 2019-08-31 | Роданж | 3 - 3 | Женесс Еш |
| 2019-08-25 | Женесс Еш | 2 - 1 | Вікторія Роспорт |
| 2019-08-17 | Ф91 Дюделанж | 1 - 3 | Женесс Еш |
| 2019-08-11 | Женесс Еш | 3 - 2 | Расінг Люксембург |
| 2019-08-05 | Нідеркорн | 4 - 0 | Женесс Еш |
| 2019-08-01 | Гімарайнш | 4 - 0 | Женесс Еш |
| 2019-07-25 | Женесс Еш | 0 - 1 | Гімарайнш |
| 2019-07-18 | Тобол | 1 - 1 | Женесс Еш |
| 2019-07-10 | Женесс Еш | 0 - 0 | Тобол |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 8 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 50% |
Еттельбрюк останні 12 матчі
| 2019-10-20 | Еттельбрюк | 1 - 2 | Ун. Тітус Петанж |
| 2019-10-06 | Мюленбах | 1 - 1 | Еттельбрюк |
| 2019-09-29 | Еттельбрюк | 0 - 1 | Хостерт |
| 2019-09-15 | Еттельбрюк | 3 - 2 | УНА Штрассен |
| 2019-09-01 | Діфферданж | 2 - 1 | Еттельбрюк |
| 2019-08-25 | Еттельбрюк | 1 - 3 | Мондорф |
| 2019-08-18 | Фола | 3 - 1 | Еттельбрюк |
| 2019-08-11 | Еттельбрюк | 5 - 2 | Роданж |
| 2019-08-04 | Вікторія Роспорт | 3 - 0 | Еттельбрюк |
| 2019-05-26 | Ф91 Дюделанж | 5 - 0 | Еттельбрюк |
| 2019-05-19 | Расінг Люксембург | 0 - 3 | Еттельбрюк |
| 2019-05-12 | Еттельбрюк | 2 - 1 | Ун. Тітус Петанж |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 11 | 10 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 92% | 83% | 42% |
Таблиця Національний дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ун. Тітус Петанж | 9 | +8 | 22 |
| 2 | Нідеркорн | 10 | +14 | 21 |
| 3 | Фола | 9 | +10 | 19 |
| 4 | Діфферданж | 9 | +3 | 17 |
| 5 | Женесс Еш | 8 | -2 | 14 |
| 6 | УНА Штрассен | 9 | +1 | 12 |
| 7 | Мондорф | 9 | 0 | 12 |
| 8 | Расінг Люксембург | 9 | +5 | 11 |
| 9 | Ф91 Дюделанж | 9 | +5 | 10 |
| 10 | Хостерт | 8 | -7 | 9 |
| 11 | Еттельбрюк | 9 | -6 | 7 |
| 12 | Вікторія Роспорт | 8 | -8 | 7 |
| 13 | Мюленбах | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Роданж | 8 | -14 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Женесс Еш | |
| Еттельбрюк | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Женесс Еш | Еттельбрюк |
|---|---|---|---|
| 1 | Ун. Тітус Петанж | ||
| 2 | Нідеркорн | ||
| 3 | Фола | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 4 | Діфферданж | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Женесс Еш | - | |
| 6 | УНА Штрассен | ||
| 7 | Мондорф | ||
| 8 | Расінг Люксембург | 3 - 2 | |
| 9 | Ф91 Дюделанж | ||
| 10 | Хостерт | ||
| 11 | Еттельбрюк | - | |
| 12 | Вікторія Роспорт | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 13 | Мюленбах | 1 - 1 | |
| 14 | Роданж |
Позиція в лізі
| Женесс Еш | Еттельбрюк | |
| Позиція | 5 | 11 |
| Очки | 14 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 13 |
| Очки | 7 | 1 |
Форма в лізі
| Женесс Еш | Еттельбрюк | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 2 |
2
1 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 1 |
0
1 3 |
Голи в лізі
| Женесс Еш | Еттельбрюк | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
17 |
13
19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
7 |
3
9 |
Загальна статистика для Національний дивізіон
| Матчі (61) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 38% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (214) | |
| Голи за матч | 3.51 |
| Голи вдома за матч | 1.75 |
| Голи в гостях за матч | 1.75 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 77% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 90% |
| Більше 2.5 | 70% |
| Більше 3.5 | 49% |
Женесс Еш наступні 6 матчі
| 2019-11-03 | Мюленбах | - | Женесс Еш |
| 2019-11-20 | УНА Штрассен | - | Женесс Еш |
| 2019-11-24 | Женесс Еш | - | Ун. Тітус Петанж |
| 2019-11-30 | Женесс Еш | - | Хостерт |
| 2019-12-07 | Вільц | - | Женесс Еш |
| 2020-02-23 | Расінг Люксембург | - | Женесс Еш |
Еттельбрюк наступні 6 матчі
| 2019-11-03 | Еттельбрюк | - | Нідеркорн |
| 2019-11-24 | Расінг Люксембург | - | Еттельбрюк |
| 2019-12-01 | Еттельбрюк | - | Ф91 Дюделанж |
| 2020-02-23 | Роданж | - | Еттельбрюк |
| 2020-02-29 | Еттельбрюк | - | Фола |
| 2020-03-04 | Мондорф | - | Еттельбрюк |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 4.00 | 3.80 |
| Ймовірність | 58% | 24% | 18% |
| 1 @ 1.67 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 2.00 |
| Ймовірність | 75% | 25% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.07 | 7.40 | |
| Ймовірність | 93% | 7% | |
| Більше 1.5 @ 1.07 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.34 | 3.00 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 2.5 @ 1.34 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.87 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 3.5 @ 1.83 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 2.85 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Так @ 1.36 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-27 12:03. На даний момент можливі зміни!