Еерсте Дівізі - Нідерланди
понеділок, 16.04.2018
19:00
19:00

Йонг Аякс

НЕК Неймеген
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Амстердам |
| В гостях: | Неймеген |
| Відстань: | 88.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Sportpark De Toekomst |
| Вміщує: | 5 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.54 | 3.79 | 2.45 | 12 | 1.57 | 1.55 | |||
| 41% | 17% | 42% | 1.28 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.47 | 2.60 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 90% | 10% | 69% | 31% | 42% | 58% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2017-11-24 | НЕК Неймеген | 2 - 1 | Йонг Аякс |
| 2015-05-01 | НЕК Неймеген | 2 - 1 | Йонг Аякс |
| 2014-11-24 | Йонг Аякс | 1 - 1 | НЕК Неймеген |
Йонг Аякс останні 12 матчі
| 2018-04-13 | Йонг Аякс | 3 - 2 | ФК Еммен |
| 2018-04-09 | Ден Босх | 2 - 5 | Йонг Аякс |
| 2018-04-02 | Дордрехт | 2 - 3 | Йонг Аякс |
| 2018-03-30 | Йонг Аякс | 0 - 3 | Йонг ПСВ |
| 2018-03-25 | Йонг Аякс | 0 - 1 | Йонг АЗ Алкмар |
| 2018-03-16 | Де Графсхап | 2 - 4 | Йонг Аякс |
| 2018-03-12 | Йонг Аякс | 4 - 0 | ФК Ейндховен |
| 2018-03-09 | Йонг Аякс | 0 - 2 | Гоу Ехед Іглс |
| 2018-03-02 | Алмере Сіті | 1 - 2 | Йонг Аякс |
| 2018-02-26 | Йонг Утрехт | 2 - 1 | Йонг Аякс |
| 2018-02-19 | Йонг Аякс | 2 - 0 | ФК Осс |
| 2018-02-09 | Телстар | 3 - 3 | Йонг Аякс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 11 | 9 | 6 | |
| 58% | 8% | 33% | 92% | 75% | 50% |
НЕК Неймеген останні 12 матчі
| 2018-04-13 | Хелмонд | 1 - 2 | НЕК Неймеген |
| 2018-04-09 | НЕК Неймеген | 2 - 1 | ФК Осс |
| 2018-04-02 | НЕК Неймеген | 3 - 0 | Телстар |
| 2018-03-30 | ФК Ейндховен | 3 - 2 | НЕК Неймеген |
| 2018-03-23 | НЕК Неймеген | 1 - 1 | Де Графсхап |
| 2018-03-16 | Камбур | 1 - 1 | НЕК Неймеген |
| 2018-03-12 | Йонг Утрехт | 0 - 2 | НЕК Неймеген |
| 2018-03-09 | НЕК Неймеген | 3 - 0 | Волендам |
| 2018-03-02 | Валвейк | 0 - 2 | НЕК Неймеген |
| 2018-02-23 | НЕК Неймеген | 1 - 1 | Фортуна Сіттард |
| 2018-02-16 | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | НЕК Неймеген |
| 2018-02-08 | НЕК Неймеген | 2 - 0 | Йонг ПСВ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 6 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 50% | 17% |
Таблиця Еерсте Дівізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фортуна Сіттард | 36 | +38 | 72 |
| 2 | НЕК Неймеген | 35 | +35 | 70 |
| 3 | Йонг Аякс | 35 | +32 | 70 |
| 4 | Де Графсхап | 36 | +30 | 61 |
| 5 | Йонг ПСВ | 36 | +21 | 61 |
| 6 | Телстар | 36 | +5 | 61 |
| 7 | ФК Еммен | 36 | +7 | 54 |
| 8 | Камбур | 36 | +1 | 52 |
| 9 | МВВ Маастрихт | 36 | +2 | 49 |
| 10 | Алмере Сіті | 36 | -7 | 49 |
| 11 | Волендам | 36 | -5 | 46 |
| 12 | Дордрехт | 36 | -22 | 46 |
| 13 | Йонг АЗ Алкмар | 36 | -11 | 45 |
| 14 | Ден Босх | 36 | +4 | 44 |
| 15 | ФК Осс | 36 | -12 | 44 |
| 16 | ФК Ейндховен | 36 | -23 | 43 |
| 17 | Гоу Ехед Іглс | 36 | -18 | 37 |
| 18 | Хелмонд | 36 | -14 | 35 |
| 19 | Валвейк | 36 | -25 | 33 |
| 20 | Йонг Утрехт | 36 | -38 | 26 |
Хронологія матчів у лізі
| Йонг Аякс | |
| НЕК Неймеген | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Йонг Аякс | НЕК Неймеген |
|---|---|---|---|
| 1 | Фортуна Сіттард | 4 - 2 | 1 - 2 |
| 2 | НЕК Неймеген | - | |
| 3 | Йонг Аякс | - | |
| 4 | Де Графсхап | 0 - 5 | 1 - 3 |
| 5 | Йонг ПСВ | 0 - 3 | 3 - 3 |
| 6 | Телстар | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 7 | ФК Еммен | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Камбур | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | |
| 10 | Алмере Сіті | 3 - 0 | 3 - 2 |
| 11 | Волендам | 7 - 0 | 0 - 2 |
| 12 | Дордрехт | 3 - 0 | |
| 13 | Йонг АЗ Алкмар | 0 - 1 | 2 - 7 |
| 14 | Ден Босх | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 15 | ФК Осс | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 16 | ФК Ейндховен | 4 - 0 | 3 - 2 |
| 17 | Гоу Ехед Іглс | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 18 | Хелмонд | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 19 | Валвейк | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 20 | Йонг Утрехт | 2 - 1 | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Йонг Аякс | НЕК Неймеген | |
| Позиція | 3 | 2 |
| Очки | 70 | 70 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 7 |
| Очки | 35 | 24 |
Форма в лізі
| Йонг Аякс | НЕК Неймеген | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
22
4 9 |
21
7 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
2 4 |
7
3 7 |
Голи в лізі
| Йонг Аякс | НЕК Неймеген | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
84
52 |
77
42 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
36
20 |
32
30 |
Загальна статистика для Еерсте Дівізі
| Матчі (359) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1175) | |
| Голи за матч | 3.27 |
| Голи вдома за матч | 1.86 |
| Голи в гостях за матч | 1.42 |
| Домашня команда забила в | 84% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 65% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 67% |
| Більше 3.5 | 43% |
Йонг Аякс наступні 6 матчі
| 2018-04-20 | Волендам | - | Йонг Аякс |
| 2018-04-28 | Йонг Аякс | - | МВВ Маастрихт |
| 2018-07-15 | Хераклес | - | Йонг Аякс |
| 2018-08-17 | Рода | - | Йонг Аякс |
| 2018-08-24 | Йонг Аякс | - | Дордрехт |
| 2018-08-31 | Ден Босх | - | Йонг Аякс |
НЕК Неймеген наступні 6 матчі
| 2018-04-20 | НЕК Неймеген | - | Йонг АЗ Алкмар |
| 2018-04-28 | Дордрехт | - | НЕК Неймеген |
| 2018-05-10 | ФК Еммен | - | НЕК Неймеген |
| 2018-05-13 | НЕК Неймеген | - | ФК Еммен |
| 2018-07-24 | НЕК Неймеген | - | Кайсеріспор |
| 2018-08-17 | НЕК Неймеген | - | Камбур |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.54 | 3.79 | 2.45 |
| Ймовірність | 41% | 17% | 42% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.55 |
| Ймовірність | 49% | 51% |
| X2 @ 1.55 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 5.50 | |
| Ймовірність | 90% | 10% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.47 | 2.60 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 2.5 @ 1.47 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 3.5 @ 1.61 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Так @ 1.44 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-16 16:01. На даний момент можливі зміни!