Джей-Ліга Дивізіон 1 - Японія
субота, 28.04.2018
07:00
07:00

Джубіло Івата

Сересо Осака
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Івата |
| В гостях: | Осака |
| Відстань: | 214.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Yamaha |
| Вміщує: | 15 165 |
| Розміри: | 111 x 74 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 07:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.29 | 3.39 | 2.14 | 12 | 1.72 | 1.34 | |||
| 38% | 23% | 39% | 1.33 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 67% | 33% | 44% | 56% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-08-19 | Джубіло Івата | 1 - 1 | Сересо Осака |
| 2017-02-25 | Сересо Осака | 0 - 0 | Джубіло Івата |
| 2015-07-26 | Джубіло Івата | 0 - 1 | Сересо Осака |
| 2015-05-06 | Сересо Осака | 1 - 2 | Джубіло Івата |
| 2014-09-10 | Сересо Осака | 2 - 0 | Джубіло Івата |
| 2013-09-28 | Сересо Осака | 2 - 0 | Джубіло Івата |
| 2013-07-06 | Джубіло Івата | 2 - 2 | Сересо Осака |
| 2012-08-18 | Джубіло Івата | 4 - 3 | Сересо Осака |
| 2012-04-28 | Сересо Осака | 3 - 2 | Джубіло Івата |
| 2011-10-23 | Джубіло Івата | 0 - 4 | Сересо Осака |
| 2011-07-13 | Сересо Осака | 2 - 3 | Джубіло Івата |
| 2010-12-04 | Сересо Осака | 6 - 2 | Джубіло Івата |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 7 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 58% | 50% |
Джубіло Івата останні 12 матчі
| 2018-04-25 | Джубіло Івата | 1 - 2 | В-Варен Нагасакі |
| 2018-04-21 | Вегалта Сендай | 0 - 3 | Джубіло Івата |
| 2018-04-18 | Джубіло Івата | 2 - 3 | Консадол Саппоро |
| 2018-04-15 | Джубіло Івата | 1 - 0 | Саган Тосу ФК |
| 2018-04-11 | Гамба Осака | 2 - 0 | Джубіло Івата |
| 2018-04-07 | Джубіло Івата | 0 - 0 | Сімідзу Ес-Пулс |
| 2018-04-04 | Джубіло Івата | 3 - 2 | Кофу |
| 2018-04-01 | Джубіло Івата | 2 - 1 | Урава Ред Дайм. |
| 2018-03-18 | Хіросіма | 0 - 0 | Джубіло Івата |
| 2018-03-14 | Консадол Саппоро | 0 - 1 | Джубіло Івата |
| 2018-03-10 | Джубіло Івата | 2 - 0 | ФК Токіо |
| 2018-03-07 | Сімідзу Ес-Пулс | 1 - 0 | Джубіло Івата |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Сересо Осака останні 12 матчі
| 2018-04-25 | Сересо Осака | 2 - 1 | Вегалта Сендай |
| 2018-04-21 | Гамба Осака | 1 - 0 | Сересо Осака |
| 2018-04-17 | Гуанчжоу ФК | 3 - 1 | Сересо Осака |
| 2018-04-14 | Сересо Осака | 1 - 0 | ФК Токіо |
| 2018-04-11 | Кавасакі Фронтале | 1 - 2 | Сересо Осака |
| 2018-04-07 | Сересо Осака | 2 - 1 | Саган Тосу ФК |
| 2018-04-03 | Сересо Осака | 2 - 1 | Чеджу |
| 2018-03-31 | Сересо Осака | 2 - 1 | Сьонан Белмар |
| 2018-03-18 | Вісел Кобе | 2 - 0 | Сересо Осака |
| 2018-03-14 | Сересо Осака | 2 - 2 | Бурірам Юн. |
| 2018-03-10 | Касіва | 1 - 1 | Сересо Осака |
| 2018-03-06 | Бурірам Юн. | 2 - 0 | Сересо Осака |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 7 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 58% | 17% |
Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хіросіма | 10 | +8 | 25 |
| 2 | ФК Токіо | 10 | +5 | 19 |
| 3 | Кавасакі Фронтале | 10 | +9 | 18 |
| 4 | Консадол Саппоро | 10 | +4 | 18 |
| 5 | Сересо Осака | 10 | +2 | 18 |
| 6 | Вісел Кобе | 10 | +3 | 15 |
| 7 | Вегалта Сендай | 10 | -1 | 15 |
| 8 | Касіва | 10 | +1 | 14 |
| 9 | В-Варен Нагасакі | 10 | 0 | 14 |
| 10 | Джубіло Івата | 10 | 0 | 14 |
| 11 | Сімідзу Ес-Пулс | 10 | +2 | 12 |
| 12 | Урава Ред Дайм. | 10 | -1 | 12 |
| 13 | Сьонан Белмар | 10 | -2 | 12 |
| 14 | Касіма Антльрс | 10 | -2 | 12 |
| 15 | Йокогама Марінос | 10 | -5 | 9 |
| 16 | Саган Тосу ФК | 10 | -5 | 8 |
| 17 | Гамба Осака | 10 | -7 | 7 |
| 18 | Нагоя Грампус | 10 | -11 | 7 |
Хронологія матчів у лізі
| Джубіло Івата | |
| Сересо Осака | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Джубіло Івата | Сересо Осака |
|---|---|---|---|
| 1 | Хіросіма | ||
| 2 | ФК Токіо | 2 - 0 | |
| 3 | Кавасакі Фронтале | 0 - 3 | 1 - 2 |
| 4 | Консадол Саппоро | ||
| 5 | Сересо Осака | - | |
| 6 | Вісел Кобе | 2 - 0 | |
| 7 | Вегалта Сендай | ||
| 8 | Касіва | 1 - 1 | |
| 9 | В-Варен Нагасакі | 1 - 2 | |
| 10 | Джубіло Івата | - | |
| 11 | Сімідзу Ес-Пулс | 0 - 0 | |
| 12 | Урава Ред Дайм. | 2 - 1 | |
| 13 | Сьонан Белмар | ||
| 14 | Касіма Антльрс | ||
| 15 | Йокогама Марінос | ||
| 16 | Саган Тосу ФК | 1 - 0 | |
| 17 | Гамба Осака | 1 - 0 | |
| 18 | Нагоя Грампус |
Позиція в лізі
| Джубіло Івата | Сересо Осака | |
| Позиція | 10 | 5 |
| Очки | 14 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 14 |
| Очки | 10 | 4 |
Форма в лізі
| Джубіло Івата | Сересо Осака | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 4 |
5
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 2 |
1
1 2 |
Голи в лізі
| Джубіло Івата | Сересо Осака | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
9 |
14
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
6 |
3
5 |
Загальна статистика для Джей-Ліга Дивізіон 1
| Матчі (90) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (212) | |
| Голи за матч | 2.36 |
| Голи вдома за матч | 1.27 |
| Голи в гостях за матч | 1.09 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 63% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 18% |
Джубіло Івата наступні 6 матчі
| 2018-05-02 | Йокогама Марінос | - | Джубіло Івата |
| 2018-05-05 | Касіва | - | Джубіло Івата |
| 2018-05-09 | Джубіло Івата | - | Сімідзу Ес-Пулс |
| 2018-05-12 | Джубіло Івата | - | Вісел Кобе |
| 2018-05-16 | Кофу | - | Джубіло Івата |
| 2018-05-19 | Сьонан Белмар | - | Джубіло Івата |
Сересо Осака наступні 6 матчі
| 2018-05-02 | Нагоя Грампус | - | Сересо Осака |
| 2018-05-05 | Сересо Осака | - | В-Варен Нагасакі |
| 2018-05-20 | Хіросіма | - | Сересо Осака |
| 2018-07-11 | Сересо Осака | - | Канадзава |
| 2018-07-18 | Сімідзу Ес-Пулс | - | Сересо Осака |
| 2018-07-22 | Сересо Осака | - | Урава Ред Дайм. |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.29 | 3.39 | 2.14 |
| Ймовірність | 38% | 23% | 39% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.34 |
| Ймовірність | 48% | 52% |
| X2 @ 1.34 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.07 | 1.72 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.72 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-28 04:03. На даний момент можливі зміни!