Челленджер Про Ліга - Бельгія
пʼятниця, 16.09.2022
19:00
19:00

Льєрс СК

Андерлехт U23
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Lier |
| В гостях: | Андерлехт |
| Відстань: | 37.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.40 | 3.20 | 1X | 1.36 | 1.66 | |||
| 45% | 31% | 24% | 1.36 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 87% | 13% | 66% | 34% | 61% | 39% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Льєрс СК останні 12 матчі
| 2022-09-09 | Дендер | 2 - 3 | Льєрс СК |
| 2022-09-03 | Льєрс СК | 4 - 1 | Дейнзе |
| 2022-08-28 | Беєрсхот ВА | 2 - 3 | Льєрс СК |
| 2022-08-21 | Льєрс СК | 3 - 1 | Брюгге U23 |
| 2022-08-14 | Генк U23 | 4 - 1 | Льєрс СК |
| 2022-07-23 | Льєрс СК | 0 - 1 | Хелмонд |
| 2022-06-29 | Брюгге | 1 - 1 | Льєрс СК |
| 2022-04-17 | Льєрс СК | 1 - 1 | Віртон |
| 2022-04-09 | Дейнзе | 1 - 2 | Льєрс СК |
| 2022-04-01 | Льєрс СК | 2 - 0 | СК Беверен |
| 2022-03-20 | Вестерло | 2 - 0 | Льєрс СК |
| 2022-03-16 | Льєрс СК | 1 - 0 | Вестерло |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 6 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 50% | 42% |
Андерлехт U23 останні 5 матчі
| 2022-09-10 | Андерлехт U23 | 1 - 1 | Брюгге U23 |
| 2022-09-02 | RWDM Brussels | 2 - 2 | Андерлехт U23 |
| 2022-08-27 | Андерлехт U23 | 2 - 2 | СК Беверен |
| 2022-08-21 | Ломмел СК | 0 - 2 | Андерлехт U23 |
| 2022-08-14 | Андерлехт U23 | 0 - 0 | Дейнзе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 0 | 4 | 2 | 2 | |
| 20% | 80% | 0% | 80% | 40% | 40% |
Таблиця Челленджер Про Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Льєрс СК | 5 | +4 | 12 |
| 2 | Ломмел СК | 5 | +4 | 9 |
| 3 | СК Беверен | 5 | +2 | 8 |
| 4 | RWDM Brussels | 5 | +1 | 8 |
| 5 | Андерлехт U23 | 5 | +2 | 7 |
| 6 | Віртон | 5 | +1 | 7 |
| 7 | Беєрсхот ВА | 5 | -1 | 7 |
| 8 | Стандард U23 | 5 | 0 | 6 |
| 9 | Брюгге U23 | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Дейнзе | 5 | -3 | 5 |
| 11 | Генк U23 | 5 | -2 | 4 |
| 12 | Дендер | 5 | -6 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Льєрс СК | |
| Андерлехт U23 | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Льєрс СК | Андерлехт U23 |
|---|---|---|---|
| 1 | Льєрс СК | - | |
| 2 | Ломмел СК | 0 - 2 | |
| 3 | СК Беверен | ||
| 4 | RWDM Brussels | 2 - 2 | |
| 5 | Андерлехт U23 | - | |
| 6 | Віртон | ||
| 7 | Беєрсхот ВА | ||
| 8 | Стандард U23 | ||
| 9 | Брюгге U23 | 3 - 1 | |
| 10 | Дейнзе | 4 - 1 | |
| 11 | Генк U23 | ||
| 12 | Дендер |
Позиція в лізі
| Льєрс СК | Андерлехт U23 | |
| Позиція | 1 | 5 |
| Очки | 12 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 4 |
| Очки | 6 | 4 |
Форма в лізі
| Льєрс СК | Андерлехт U23 | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
0 1 |
1
4 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 0 |
1
1 0 |
Голи в лізі
| Льєрс СК | Андерлехт U23 | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
10 |
7
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
2 |
4
2 |
Загальна статистика для Челленджер Про Ліга
| Матчі (30) | |
| Перемоги вдома | 27% |
| Нічиї | 37% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (91) | |
| Голи за матч | 3.03 |
| Голи вдома за матч | 1.43 |
| Голи в гостях за матч | 1.60 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 90% |
| Обидві Команди Заб'ють | 70% |
| Більше 1.5 | 83% |
| Більше 2.5 | 60% |
| Більше 3.5 | 43% |
Льєрс СК наступні 6 матчі
| 2022-09-24 | Льєрс СК | - | KRC Mechelen |
| 2022-10-02 | СК Беверен | - | Льєрс СК |
| 2022-10-09 | Льєрс СК | - | Стандард U23 |
| 2022-10-15 | Віртон | - | Льєрс СК |
| 2022-10-23 | Льєрс СК | - | Ломмел СК |
| 2022-10-30 | RWDM Brussels | - | Льєрс СК |
Андерлехт U23 наступні 6 матчі
| 2022-10-02 | Стандард U23 | - | Андерлехт U23 |
| 2022-10-07 | Андерлехт U23 | - | Віртон |
| 2022-10-16 | Генк U23 | - | Андерлехт U23 |
| 2022-10-22 | Андерлехт U23 | - | Дендер |
| 2022-10-29 | Беєрсхот ВА | - | Андерлехт U23 |
| 2022-11-04 | Андерлехт U23 | - | Стандард U23 |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.40 | 3.20 |
| Ймовірність | 45% | 31% | 24% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.66 |
| Ймовірність | 65% | 35% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 87% | 13% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.10 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 3.5 @ 2.62 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-16 16:03. На даний момент можливі зміни!