Челленджер Про Ліга - Бельгія
неділя, 13.11.2022
15:00
15:00

Льєрс СК

СК Беверен
1 - 5
(1 - 0, 0 - 5)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Lier |
| В гостях: | Беверен |
| Відстань: | 23.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.60 | 2.10 | X2 | 1.61 | 1.36 | |||
| 37% | 18% | 45% | 1.36 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 86% | 14% | 73% | 27% | 52% | 48% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2022-10-02 | СК Беверен | 5 - 0 | Льєрс СК |
| 2022-04-01 | Льєрс СК | 2 - 0 | СК Беверен |
| 2022-02-11 | СК Беверен | 0 - 1 | Льєрс СК |
| 2021-10-30 | СК Беверен | 1 - 3 | Льєрс СК |
| 2021-09-24 | Льєрс СК | 2 - 1 | СК Беверен |
| 2020-09-04 | СК Беверен | 4 - 0 | Льєрс СК |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 2 | 5 | 4 | 3 | |
| 67% | 0% | 33% | 83% | 67% | 50% |
Льєрс СК останні 12 матчі
| 2022-11-10 | Льєрс СК | 2 - 2 | Андерлехт |
| 2022-11-06 | Льєрс СК | 4 - 2 | Генк U23 |
| 2022-10-30 | RWDM Brussels | 3 - 0 | Льєрс СК |
| 2022-10-23 | Льєрс СК | 3 - 1 | Ломмел СК |
| 2022-10-15 | Віртон | 0 - 0 | Льєрс СК |
| 2022-10-09 | Льєрс СК | 2 - 0 | Стандард U23 |
| 2022-10-02 | СК Беверен | 5 - 0 | Льєрс СК |
| 2022-09-24 | Льєрс СК | 5 - 1 | KRC Mechelen |
| 2022-09-16 | Льєрс СК | 2 - 3 | Андерлехт U23 |
| 2022-09-09 | Дендер | 2 - 3 | Льєрс СК |
| 2022-09-03 | Льєрс СК | 4 - 1 | Дейнзе |
| 2022-08-28 | Беєрсхот ВА | 2 - 3 | Льєрс СК |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 10 | 9 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 83% | 75% |
СК Беверен останні 12 матчі
| 2022-11-10 | СК Беверен | 2 - 2 | Антверпен |
| 2022-11-05 | СК Беверен | 1 - 0 | Брюгге U23 |
| 2022-10-30 | СК Беверен | 3 - 0 | Генк U23 |
| 2022-10-23 | RWDM Brussels | 3 - 1 | СК Беверен |
| 2022-10-14 | СК Беверен | 2 - 1 | Дейнзе |
| 2022-10-07 | Дендер | 0 - 3 | СК Беверен |
| 2022-10-02 | СК Беверен | 5 - 0 | Льєрс СК |
| 2022-09-17 | Брюгге U23 | 2 - 2 | СК Беверен |
| 2022-09-10 | СК Беверен | 2 - 1 | Стандард U23 |
| 2022-09-04 | Ломмел СК | 0 - 2 | СК Беверен |
| 2022-08-27 | Андерлехт U23 | 2 - 2 | СК Беверен |
| 2022-08-20 | СК Беверен | 2 - 2 | Віртон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 11 | 10 | 6 | |
| 58% | 33% | 8% | 92% | 83% | 50% |
Таблиця Челленджер Про Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | СК Беверен | 12 | +13 | 24 |
| 2 | RWDM Brussels | 12 | +11 | 24 |
| 3 | Андерлехт U23 | 13 | +8 | 23 |
| 4 | Беєрсхот ВА | 13 | +5 | 23 |
| 5 | Льєрс СК | 12 | +1 | 22 |
| 6 | Брюгге U23 | 13 | +1 | 17 |
| 7 | Ломмел СК | 12 | -2 | 15 |
| 8 | Дейнзе | 13 | -3 | 15 |
| 8 | Дендер | 13 | -3 | 15 |
| 10 | Стандард U23 | 13 | -11 | 13 |
| 11 | Віртон | 13 | -9 | 9 |
| 12 | Генк U23 | 13 | -11 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Льєрс СК | |
| СК Беверен | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Льєрс СК | СК Беверен |
|---|---|---|---|
| 1 | СК Беверен | - | |
| 2 | RWDM Brussels | 3 - 1 | |
| 3 | Андерлехт U23 | 2 - 3 | 2 - 2 |
| 4 | Беєрсхот ВА | 1 - 0 | |
| 5 | Льєрс СК | - | |
| 6 | Брюгге U23 | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | Ломмел СК | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Дейнзе | 4 - 1 | |
| 8 | Дендер | 0 - 3 | |
| 10 | Стандард U23 | 2 - 0 | |
| 11 | Віртон | ||
| 12 | Генк U23 | 4 - 2 |
Позиція в лізі
| Льєрс СК | СК Беверен | |
| Позиція | 5 | 1 |
| Очки | 22 | 24 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 6 |
| Очки | 15 | 8 |
Форма в лізі
| Льєрс СК | СК Беверен | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
1 4 |
7
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
0 1 |
2
2 2 |
Голи в лізі
| Льєрс СК | СК Беверен | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
25
24 |
25
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
8 |
10
8 |
Загальна статистика для Челленджер Про Ліга
| Матчі (76) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (236) | |
| Голи за матч | 3.11 |
| Голи вдома за матч | 1.68 |
| Голи в гостях за матч | 1.42 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 79% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 86% |
| Більше 2.5 | 63% |
| Більше 3.5 | 41% |
Льєрс СК наступні 6 матчі
| 2022-11-20 | Дейнзе | - | Льєрс СК |
| 2022-11-27 | Льєрс СК | - | Віртон |
| 2022-12-02 | Стандард U23 | - | Льєрс СК |
| 2022-12-10 | Льєрс СК | - | Дендер |
| 2022-12-16 | Брюгге U23 | - | Льєрс СК |
| 2023-01-22 | Андерлехт U23 | - | Льєрс СК |
СК Беверен наступні 6 матчі
| 2022-11-19 | СК Беверен | - | RWDM Brussels |
| 2022-11-27 | СК Беверен | - | Ломмел СК |
| 2022-12-04 | Дейнзе | - | СК Беверен |
| 2022-12-09 | СК Беверен | - | Андерлехт U23 |
| 2022-12-17 | Віртон | - | СК Беверен |
| 2023-01-22 | СК Беверен | - | Беєрсхот ВА |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.80 | 3.60 | 2.10 |
| Ймовірність | 37% | 18% | 45% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 1.36 |
| Ймовірність | 45% | 55% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 6.00 | |
| Ймовірність | 86% | 14% | |
| Більше 1.5 @ 1.12 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.70 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 2.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 3.5 @ 2.10 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Так @ 1.40 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-13 12:02. На даний момент можливі зміни!