Урвалсдейлд - Ісландія

неділя, 05.05.2019
17:00
КА Акурейрі

КА Акурейрі

Валюр Рейк'явік

Валюр Рейк'явік

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Акурейрі
В гостях: Рейк'явік
Відстань: 248.6 км
Стадіон
Стадіон: Акурейрарветлюр
Вміщує: 2 000
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 17:00 (16:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
5.00 3.80 1.60 2 2.25 1.14
26% 32% 42% 1.60 23% 77%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.33 1.60 2.30 2.50 1.50
98% 2% 85% 15% 80% 20%

Останні 10 прямі зустрічі

2019-02-16 КА Акурейрі 4 - 0 Валюр Рейк'явік
2018-09-02 КА Акурейрі 3 - 3 Валюр Рейк'явік
2018-06-09 Валюр Рейк'явік 3 - 1 КА Акурейрі
2017-09-14 КА Акурейрі 1 - 1 Валюр Рейк'явік
2017-06-18 Валюр Рейк'явік 1 - 0 КА Акурейрі
2015-07-29 КА Акурейрі 1 - 1 Валюр Рейк'явік
2013-04-09 Валюр Рейк'явік 2 - 0 КА Акурейрі
2009-07-06 Валюр Рейк'явік 2 - 2 КА Акурейрі
2003-08-31 Валюр Рейк'явік 2 - 2 КА Акурейрі
2003-06-25 КА Акурейрі 1 - 2 Валюр Рейк'явік
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
1 5 4 9 6 5
10% 50% 40% 90% 60% 50%

КА Акурейрі останні 12 матчі

2019-04-27 Акранес 3 - 1 КА Акурейрі
2019-03-21 Акранес 4 - 0 КА Акурейрі
2019-03-17 КА Акурейрі 1 - 1 Фйолнір
2019-03-09 КА Акурейрі 5 - 1 ХК Коупавогур
2019-03-02 Афтурелдінг 3 - 5 КА Акурейрі
2019-02-23 Фрам 1 - 2 КА Акурейрі
2019-02-16 КА Акурейрі 4 - 0 Валюр Рейк'явік
2018-09-29 Брейдаблік К. 4 - 0 КА Акурейрі
2018-09-23 КА Акурейрі 4 - 3 Гріндавік
2018-09-19 Стьярнан 1 - 1 КА Акурейрі
2018-09-02 КА Акурейрі 3 - 3 Валюр Рейк'явік
2018-08-25 Вікінгур Р. 2 - 2 КА Акурейрі
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 12 10 9
42% 33% 25% 100% 83% 75%

Валюр Рейк'явік останні 12 матчі

2019-05-01 Валюр Рейк'явік 1 - 2 Хапнарфйордур
2019-04-26 Валюр Рейк'явік 3 - 3 Вікінгур Р.
2019-04-18 Валюр Рейк'явік 0 - 0 Стьярнан
2019-03-13 Валюр Рейк'явік 6 - 0 Афтурелдінг
2019-03-07 Валюр Рейк'явік 2 - 1 Фрам
2019-03-01 ХК Коупавогур 0 - 1 Валюр Рейк'явік
2019-02-22 Фйолнір 2 - 2 Валюр Рейк'явік
2019-02-16 КА Акурейрі 4 - 0 Валюр Рейк'явік
2019-01-31 КР Рейк'явік 5 - 3 Валюр Рейк'явік
2019-01-26 ІР Рейк'явік 0 - 2 Валюр Рейк'явік
2019-01-20 Валюр Рейк'явік 1 - 1 Лейкнір
2019-01-16 Фйолнір 1 - 0 Валюр Рейк'явік
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 9 7 5
33% 33% 33% 75% 58% 42%
Реклама

Таблиця Урвалсдейлд

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Брейдаблік К. 2 1 1 0 4 2 +2 4
2 Філкір Рейк'явік 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Акранес 1 1 0 0 3 1 +2 3
4 Хапнарфйордур 1 1 0 0 2 0 +2 3
5 Валюр Рейк'явік 1 0 1 0 3 3 0 1
5 Вікінгур Р. 1 0 1 0 3 3 0 1
7 КР Рейк'явік 1 0 1 0 1 1 0 1
7 Стьярнан 1 0 1 0 1 1 0 1
9 ХК Коупавогур 2 0 1 1 2 4 -2 1
10 КА Акурейрі 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 Гріндавік 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 Вестманнаейяр 1 0 0 1 0 3 -3 0

Хронологія матчів у лізі

КА Акурейрі  
Валюр Рейк'явік  
Вдома  
В гостях  

Позиція в лізі

  КА Акурейрі Валюр Рейк'явік
Позиція 10 5
Очки 0 1
  Вдома В гостях
Позиція 8 7
Очки 0 0

Форма в лізі

  КА Акурейрі Валюр Рейк'явік
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
0  
1  
0  
1  
0  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Голи в лізі

  КА Акурейрі Валюр Рейк'явік
Забиті голи
Пропущені голи
1   
3    
3    
3    
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
0   
0   
0   
0   

Загальна статистика для Урвалсдейлд

Матчі   (7)
Перемоги вдома 29%
Нічиї 43%
Перемоги в гостях 29%
Зіграні матчі 100%
Голи   (23)
Голи за матч 3.29
Голи вдома за матч 1.57
Голи в гостях за матч 1.71
Домашня команда забила в 71%
Команда гостей забила в 86%
Обидві Команди Заб'ють 57%
Більше 1.5 100%
Більше 2.5 57%
Більше 3.5 43%

КА Акурейрі наступні 6 матчі

2019-05-10 Хапнарфйордур - КА Акурейрі
2019-05-15 КА Акурейрі - Брейдаблік К.
2019-05-19 Стьярнан - КА Акурейрі
2019-05-25 КА Акурейрі - Вестманнаейяр
2019-05-28 Вікінгур Р. - КА Акурейрі
2019-06-02 КР Рейк'явік - КА Акурейрі

Валюр Рейк'явік наступні 6 матчі

2019-05-11 Валюр Рейк'явік - Акранес
2019-05-16 Філкір Рейк'явік - Валюр Рейк'явік
2019-05-20 Хапнарфйордур - Валюр Рейк'явік
2019-05-26 Валюр Рейк'явік - Брейдаблік К.
2019-06-02 Стьярнан - Валюр Рейк'явік
2019-06-15 Валюр Рейк'явік - Вестманнаейяр

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 5.00 3.80 1.60
Ймовірність 26% 32% 42%
2 @ 1.60
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 2.25 1.14
Ймовірність 23% 77%
X2 @ 1.14
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.20 4.33
Ймовірність   98% 2%
Більше 1.5 @ 1.20
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.60 2.30
Ймовірність   85% 15%
Більше 2.5 @ 1.60
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.50 1.50
Ймовірність   80% 20%
Більше 3.5 @ 2.50
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.66 2.10
Ймовірність   85% 15%
Так @ 1.66

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-05-05 16:04. На даний момент можливі зміни!