3. Ліга - Німеччина
неділя, 18.08.2019
12:00
12:00

Кайзерслаутерн

Брауншвейг
0 - 3
(0 - 0, 0 - 3)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кайзерслаутерн |
| В гостях: | Брауншвейг |
| Відстань: | 368.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Фріц-Вальтер-Штадіон |
| Вміщує: | 49 780 (46 000) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (13:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.20 | 3.00 | X2 | 1.36 | 1.53 | |||
| 20% | 43% | 37% | 1.53 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 85% | 15% | 60% | 40% | 37% | 63% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-03-13 | Кайзерслаутерн | 0 - 0 | Брауншвейг |
| 2018-09-25 | Брауншвейг | 1 - 4 | Кайзерслаутерн |
| 2018-02-04 | Брауншвейг | 1 - 2 | Кайзерслаутерн |
| 2017-08-28 | Кайзерслаутерн | 1 - 1 | Брауншвейг |
| 2017-04-02 | Кайзерслаутерн | 0 - 1 | Брауншвейг |
| 2016-10-17 | Брауншвейг | 1 - 0 | Кайзерслаутерн |
| 2015-12-20 | Брауншвейг | 1 - 1 | Кайзерслаутерн |
| 2015-07-31 | Кайзерслаутерн | 0 - 0 | Брауншвейг |
| 2015-02-08 | Брауншвейг | 0 - 2 | Кайзерслаутерн |
| 2014-08-24 | Кайзерслаутерн | 2 - 1 | Брауншвейг |
| 2013-03-11 | Брауншвейг | 1 - 1 | Кайзерслаутерн |
| 2012-09-30 | Кайзерслаутерн | 1 - 1 | Брауншвейг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 8 | 3 | 1 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 25% | 8% |
Кайзерслаутерн останні 12 матчі
| 2019-08-10 | Кайзерслаутерн | 2 - 0 | Майнц |
| 2019-08-03 | Пройссен Мюнстер | 3 - 2 | Кайзерслаутерн |
| 2019-07-30 | Кайзерслаутерн | 0 - 0 | Інгольштадт |
| 2019-07-27 | Гросашпах | 1 - 3 | Кайзерслаутерн |
| 2019-07-20 | Кайзерслаутерн | 1 - 1 | Унтерхахінг |
| 2019-07-12 | Кайзерслаутерн | 1 - 0 | Вімблдон |
| 2019-07-04 | Кайзерслаутерн | 1 - 0 | Зандгаузен |
| 2019-06-22 | Кайзерслаутерн | 1 - 4 | FSV Frankfurt |
| 2019-05-27 | Кайзерслаутерн | 1 - 1 | Баварія Мюнхен |
| 2019-05-18 | Кайзерслаутерн | 4 - 2 | Меппен |
| 2019-05-11 | Вюрцбургер К. | 2 - 0 | Кайзерслаутерн |
| 2019-05-04 | Кайзерслаутерн | 4 - 0 | Унтерхахінг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 5 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 42% | 42% |
Брауншвейг останні 12 матчі
| 2019-08-04 | Брауншвейг | 0 - 3 | Дуйсбург |
| 2019-07-30 | Єна | 0 - 2 | Брауншвейг |
| 2019-07-27 | Брауншвейг | 2 - 1 | Мюнхен 1860 |
| 2019-07-20 | Магдебург | 2 - 4 | Брауншвейг |
| 2019-07-13 | Гоффенгайм | 3 - 0 | Брауншвейг |
| 2019-07-07 | Брауншвейг | 1 - 4 | Герта Берлін |
| 2019-05-18 | Брауншвейг | 1 - 1 | Енергі Коттбус |
| 2019-05-11 | Галлешер | 1 - 0 | Брауншвейг |
| 2019-05-05 | Аален | 1 - 3 | Брауншвейг |
| 2019-04-28 | Брауншвейг | 3 - 3 | Пройссен Мюнстер |
| 2019-04-22 | Юрдінген | 0 - 3 | Брауншвейг |
| 2019-04-13 | Брауншвейг | 1 - 1 | Гросашпах |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 8 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 67% | 33% |
Таблиця 3. Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Інгольштадт | 5 | +8 | 13 |
| 2 | Дуйсбург | 5 | +9 | 12 |
| 3 | Унтерхахінг | 5 | +4 | 11 |
| 4 | Галлешер | 4 | +4 | 9 |
| 5 | Брауншвейг | 4 | +2 | 9 |
| 6 | Вікторія Кельн | 5 | 0 | 7 |
| 7 | Пройссен Мюнстер | 5 | 0 | 7 |
| 8 | Гросашпах | 5 | -1 | 7 |
| 9 | Цвікау | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Мангейм | 4 | +4 | 6 |
| 11 | Магдебург | 5 | 0 | 6 |
| 12 | Вюрцбургер К. | 5 | -4 | 6 |
| 13 | Кайзерслаутерн | 4 | +1 | 5 |
| 14 | Меппен | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Мюнхен 1860 | 5 | -2 | 5 |
| 16 | Юрдінген | 5 | -3 | 5 |
| 17 | Ганза Росток | 5 | -2 | 4 |
| 18 | Баварія II | 4 | -5 | 3 |
| 19 | ФК Хемніцер | 5 | -5 | 2 |
| 20 | Єна | 4 | -7 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Кайзерслаутерн | |
| Брауншвейг | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Кайзерслаутерн | Брауншвейг |
|---|---|---|---|
| 1 | Інгольштадт | 0 - 0 | |
| 2 | Дуйсбург | ||
| 3 | Унтерхахінг | 1 - 1 | |
| 4 | Галлешер | ||
| 5 | Брауншвейг | - | |
| 6 | Вікторія Кельн | ||
| 7 | Пройссен Мюнстер | ||
| 8 | Гросашпах | ||
| 9 | Цвікау | ||
| 10 | Мангейм | ||
| 11 | Магдебург | 2 - 4 | |
| 12 | Вюрцбургер К. | ||
| 13 | Кайзерслаутерн | - | |
| 14 | Меппен | ||
| 14 | Мюнхен 1860 | ||
| 16 | Юрдінген | ||
| 17 | Ганза Росток | ||
| 18 | Баварія II | ||
| 19 | ФК Хемніцер | ||
| 20 | Єна | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Кайзерслаутерн | Брауншвейг | |
| Позиція | 13 | 5 |
| Очки | 5 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 2 |
| Очки | 2 | 6 |
Форма в лізі
| Кайзерслаутерн | Брауншвейг | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 1 |
3
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
2 0 |
2
0 0 |
Голи в лізі
| Кайзерслаутерн | Брауншвейг | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
5 |
8
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
1 |
6
2 |
Загальна статистика для 3. Ліга
| Матчі (47) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (144) | |
| Голи за матч | 3.06 |
| Голи вдома за матч | 1.60 |
| Голи в гостях за матч | 1.47 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 38% |
Кайзерслаутерн наступні 6 матчі
| 2019-08-26 | Цвікау | - | Кайзерслаутерн |
| 2019-09-01 | Кайзерслаутерн | - | Мангейм |
| 2019-09-14 | Меппен | - | Кайзерслаутерн |
| 2019-09-21 | Кайзерслаутерн | - | Магдебург |
| 2019-09-28 | Мюнхен 1860 | - | Кайзерслаутерн |
| 2019-10-05 | Кайзерслаутерн | - | Єна |
Брауншвейг наступні 6 матчі
| 2019-08-24 | Брауншвейг | - | Вюрцбургер К. |
| 2019-09-01 | Юрдінген | - | Брауншвейг |
| 2019-09-15 | Брауншвейг | - | Ганза Росток |
| 2019-09-21 | Вікторія Кельн | - | Брауншвейг |
| 2019-09-28 | Брауншвейг | - | Галлешер |
| 2019-10-06 | Баварія II | - | Брауншвейг |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 3.20 | 3.00 |
| Ймовірність | 20% | 43% | 37% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.53 |
| Ймовірність | 35% | 65% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 85% | 15% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-18 08:00. На даний момент можливі зміни!