Аллсвенскан - Швеція
неділя, 08.04.2018
14:00
14:00

Кальмар

Ельфсборг
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кальмар |
| В гостях: | Борас |
| Відстань: | 237.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Guldfageln Arena |
| Вміщує: | 12 500 (10 500) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.25 | 2.62 | X | 1.50 | 1.50 | |||
| 34% | 32% | 34% | 3.25 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 55% | 45% | 48% | 52% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-09-10 | Ельфсборг | 2 - 2 | Кальмар |
| 2017-06-22 | Ельфсборг | 2 - 1 | Кальмар |
| 2017-04-03 | Кальмар | 1 - 5 | Ельфсборг |
| 2016-09-10 | Ельфсборг | 1 - 1 | Кальмар |
| 2016-06-28 | Кальмар | 3 - 2 | Ельфсборг |
| 2016-04-10 | Кальмар | 3 - 2 | Ельфсборг |
| 2016-03-05 | Ельфсборг | 0 - 1 | Кальмар |
| 2015-08-23 | Кальмар | 0 - 3 | Ельфсборг |
| 2015-04-29 | Ельфсборг | 2 - 1 | Кальмар |
| 2014-08-17 | Ельфсборг | 2 - 0 | Кальмар |
| 2014-04-14 | Кальмар | 0 - 0 | Ельфсборг |
| 2013-08-10 | Ельфсборг | 1 - 0 | Кальмар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 58% | 33% |
Кальмар останні 12 матчі
| 2018-04-01 | Хекен | 1 - 0 | Кальмар |
| 2018-03-25 | Кальмар | 3 - 2 | Естерс |
| 2018-03-17 | Кальмар | 1 - 1 | Норрчепінг |
| 2018-03-10 | Кальмар | 1 - 0 | Єнчепінг Седра |
| 2018-03-03 | Естерсунд | 3 - 0 | Кальмар |
| 2018-02-25 | Кальмар | 2 - 1 | Треллеборг |
| 2018-02-17 | Кальмар | 0 - 0 | Отвідаберг |
| 2018-02-08 | Сарпсборг 08 | 1 - 0 | Кальмар |
| 2018-02-05 | Кальмар | 1 - 1 | Локомотив Москва |
| 2017-11-05 | Кальмар | 0 - 2 | Юргорден |
| 2017-10-29 | Хекен | 2 - 0 | Кальмар |
| 2017-10-23 | Єнчепінг Седра | 2 - 0 | Кальмар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 3 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 25% | 8% |
Ельфсборг останні 12 матчі
| 2018-04-02 | Ельфсборг | 1 - 2 | Мальме |
| 2018-03-24 | Ельфсборг | 3 - 0 | Хальмстад |
| 2018-03-04 | Ельфсборг | 2 - 1 | Хаммарбю |
| 2018-02-25 | Васалунд | 0 - 4 | Ельфсборг |
| 2018-02-19 | Ельфсборг | 2 - 3 | ГАІС Гетеборг |
| 2018-02-10 | Ельфсборг | 1 - 0 | Ергрюте |
| 2018-01-29 | Ельфсборг | 2 - 0 | Бранн Берген |
| 2018-01-20 | Ельфсборг | 1 - 1 | Сарпсборг 08 |
| 2017-11-05 | Ельфсборг | 3 - 3 | Норрчепінг |
| 2017-10-28 | Естерсунд | 4 - 1 | Ельфсборг |
| 2017-10-21 | АФК Ескільстуна | 2 - 3 | Ельфсборг |
| 2017-10-15 | Ельфсборг | 2 - 1 | Сундсвалль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 9 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 75% | 42% |
Таблиця Аллсвенскан
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Норрчепінг | 2 | +1 | 4 |
| 2 | ІФК Гетеборг | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Хаммарбю | 1 | +2 | 3 |
| 4 | АІК Стокгольм | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Мальме | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Хекен | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Юргорден | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Еребру | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Сундсвалль | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Броммапойкарна | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Ельфсборг | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Естерсунд | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Кальмар | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Сіріус | 1 | -2 | 0 |
| 14 | Треллеборг | 1 | -2 | 0 |
| 16 | Далкурд | 1 | -2 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Кальмар | |
| Ельфсборг | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Кальмар | Ельфсборг | |
| Позиція | 12 | 10 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 10 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Кальмар | Ельфсборг | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
0
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Кальмар | Ельфсборг | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
1 |
1
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Аллсвенскан
| Матчі (9) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (20) | |
| Голи за матч | 2.22 |
| Голи вдома за матч | 1.22 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 22% |
Кальмар наступні 6 матчі
| 2018-04-15 | Норрчепінг | - | Кальмар |
| 2018-04-18 | Кальмар | - | Естерсунд |
| 2018-04-22 | Треллеборг | - | Кальмар |
| 2018-04-29 | Кальмар | - | Мальме |
| 2018-05-06 | Далкурд | - | Кальмар |
| 2018-05-14 | Кальмар | - | Сіріус |
Ельфсборг наступні 6 матчі
| 2018-04-14 | Ельфсборг | - | Сіріус |
| 2018-04-19 | Броммапойкарна | - | Ельфсборг |
| 2018-04-23 | Ельфсборг | - | Юргорден |
| 2018-04-29 | Сундсвалль | - | Ельфсборг |
| 2018-05-06 | Ельфсборг | - | АІК Стокгольм |
| 2018-05-14 | Хекен | - | Ельфсборг |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 3.25 | 2.62 |
| Ймовірність | 34% | 32% | 34% |
| X @ 3.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 1.50 |
| Ймовірність | 49% | 51% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.85 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.04 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-08 12:02. На даний момент можливі зміни!