Перша ліга - Австрія
понеділок, 21.05.2018
15:30
15:30

Капфенберг

Хартберг
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Капфенберг |
| В гостях: | Хартберг |
| Відстань: | 53.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Франц Фекете |
| Вміщує: | 12 000 (2 000) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:30 (16:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.00 | 4.20 | 1.60 | 2 | 2.25 | 1.14 | |||
| 21% | 27% | 52% | 1.60 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.00 | 1.53 | 2.40 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 76% | 24% | 54% | 46% | 35% | 65% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-04-03 | Хартберг | 4 - 0 | Капфенберг |
| 2017-11-03 | Капфенберг | 0 - 2 | Хартберг |
| 2017-08-25 | Хартберг | 4 - 0 | Капфенберг |
| 2015-05-15 | Капфенберг | 0 - 1 | Хартберг |
| 2015-03-20 | Хартберг | 2 - 2 | Капфенберг |
| 2014-10-24 | Капфенберг | 1 - 0 | Хартберг |
| 2014-08-22 | Хартберг | 1 - 3 | Капфенберг |
| 2014-05-10 | Капфенберг | 1 - 2 | Хартберг |
| 2014-03-25 | Хартберг | 1 - 5 | Капфенберг |
| 2013-10-18 | Хартберг | 0 - 2 | Капфенберг |
| 2013-08-05 | Капфенберг | 0 - 0 | Хартберг |
| 2013-05-03 | Капфенберг | 2 - 1 | Хартберг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 7 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 58% | 42% |
Капфенберг останні 12 матчі
| 2018-05-18 | Капфенберг | 3 - 3 | Флорідсдорфер |
| 2018-05-11 | Винер Нойштадт | 2 - 1 | Капфенберг |
| 2018-05-04 | Капфенберг | 0 - 2 | Аустрія Лустенау |
| 2018-04-27 | БВ Лінц | 0 - 2 | Капфенберг |
| 2018-04-24 | Капфенберг | 2 - 3 | ВСГ Сваровскі |
| 2018-04-20 | Капфенберг | 2 - 1 | Вакер Іннсбрук |
| 2018-04-13 | Ліферінг | 1 - 1 | Капфенберг |
| 2018-04-06 | Капфенберг | 0 - 0 | Рід |
| 2018-04-03 | Хартберг | 4 - 0 | Капфенберг |
| 2018-03-30 | Флорідсдорфер | 0 - 1 | Капфенберг |
| 2018-03-20 | Капфенберг | 1 - 4 | БВ Лінц |
| 2018-03-16 | Капфенберг | 0 - 0 | Винер Нойштадт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Хартберг останні 12 матчі
| 2018-05-18 | Рід | 0 - 1 | Хартберг |
| 2018-05-11 | Хартберг | 2 - 2 | БВ Лінц |
| 2018-05-04 | Ліферінг | 3 - 2 | Хартберг |
| 2018-04-27 | Хартберг | 2 - 1 | Винер Нойштадт |
| 2018-04-24 | Вакер Іннсбрук | 0 - 0 | Хартберг |
| 2018-04-20 | Флорідсдорфер | 0 - 1 | Хартберг |
| 2018-04-13 | Хартберг | 4 - 0 | ВСГ Сваровскі |
| 2018-04-06 | Аустрія Лустенау | 0 - 4 | Хартберг |
| 2018-04-03 | Хартберг | 4 - 0 | Капфенберг |
| 2018-03-30 | Хартберг | 1 - 0 | Рід |
| 2018-03-16 | БВ Лінц | 1 - 3 | Хартберг |
| 2018-03-12 | Винер Нойштадт | 1 - 1 | Хартберг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 7 | 6 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 58% | 50% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вакер Іннсбрук | 34 | +32 | 71 |
| 2 | Хартберг | 34 | +25 | 62 |
| 3 | Винер Нойштадт | 34 | +15 | 58 |
| 4 | Рід | 34 | +21 | 57 |
| 5 | Ліферінг | 34 | +14 | 53 |
| 6 | Аустрія Лустенау | 34 | -2 | 44 |
| 7 | ВСГ Сваровскі | 34 | -11 | 38 |
| 8 | Капфенберг | 34 | -20 | 35 |
| 9 | БВ Лінц | 34 | -29 | 25 |
| 10 | Флорідсдорфер | 34 | -45 | 24 |
Хронологія матчів у лізі
| Капфенберг | |
| Хартберг | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Капфенберг | Хартберг |
|---|---|---|---|
| 1 | Вакер Іннсбрук | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 2 | Хартберг | 0 - 2 | - |
| 3 | Винер Нойштадт | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Рід | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 5 | Ліферінг | 0 - 5 | 3 - 2 |
| 6 | Аустрія Лустенау | 0 - 2 | 0 - 4 |
| 7 | ВСГ Сваровскі | 2 - 3 | 1 - 4 |
| 8 | Капфенберг | - | 0 - 2 |
| 9 | БВ Лінц | 1 - 4 | 1 - 3 |
| 10 | Флорідсдорфер | 3 - 3 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Капфенберг | Хартберг | |
| Позиція | 8 | 2 |
| Очки | 35 | 62 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 1 |
| Очки | 17 | 31 |
Форма в лізі
| Капфенберг | Хартберг | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
8 17 |
18
8 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
5 8 |
9
4 4 |
Голи в лізі
| Капфенберг | Хартберг | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
38
58 |
58
33 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
28 |
26
16 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (170) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (477) | |
| Голи за матч | 2.81 |
| Голи вдома за матч | 1.53 |
| Голи в гостях за матч | 1.28 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 55% |
| Більше 3.5 | 34% |
Капфенберг наступні 6 матчі
| 2018-05-25 | Рід | - | Капфенберг |
| 2018-07-13 | Маттерсбург | - | Капфенберг |
| 2018-07-17 | Штурм Грац | - | Капфенберг |
| 2018-07-27 | Капфенберг | - | Аустрія Відень II |
| 2018-08-03 | Флорідсдорфер | - | Капфенберг |
| 2018-08-11 | Капфенберг | - | Рід |
Хартберг наступні 6 матчі
| 2018-05-25 | Хартберг | - | Аустрія Лустенау |
| 2018-06-23 | Хартберг | - | Вольфсберг |
| 2018-06-30 | Хартберг | - | Середь |
| 2018-07-20 | SV Grodig | - | Хартберг |
| 2018-07-28 | Штурм Грац | - | Хартберг |
| 2018-08-05 | Хартберг | - | Адміра |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 4.20 | 1.60 |
| Ймовірність | 21% | 27% | 52% |
| 2 @ 1.60 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.14 |
| Ймовірність | 29% | 71% |
| X2 @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 5.00 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.40 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 3.5 @ 1.61 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-21 12:06. На даний момент можливі зміни!