Друга Бундесліга - Німеччина
пʼятниця, 13.09.2019
17:30
17:30

Карлсруе

Зандгаузен
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Karlsruhe |
| В гостях: | Сандхаузен |
| Відстань: | 42.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Вільдпаркштадіон |
| Вміщує: | 29 699 (14 724) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.50 | 2.75 | X2 | 1.40 | 1.53 | |||
| 30% | 23% | 47% | 1.53 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 80% | 20% | 60% | 40% | 33% | 67% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2017-04-23 | Зандгаузен | 4 - 0 | Карлсруе |
| 2016-11-19 | Карлсруе | 1 - 3 | Зандгаузен |
| 2016-05-02 | Карлсруе | 3 - 0 | Зандгаузен |
| 2015-11-20 | Зандгаузен | 3 - 1 | Карлсруе |
| 2015-04-17 | Зандгаузен | 0 - 0 | Карлсруе |
| 2014-10-31 | Карлсруе | 1 - 1 | Зандгаузен |
| 2014-02-22 | Карлсруе | 2 - 1 | Зандгаузен |
| 2013-08-23 | Зандгаузен | 1 - 1 | Карлсруе |
| 2013-07-06 | Зандгаузен | 1 - 1 | Карлсруе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 22% | 44% | 33% | 89% | 56% | 33% |
Карлсруе останні 12 матчі
| 2019-09-01 | Оснабрюк | 3 - 0 | Карлсруе |
| 2019-08-25 | Карлсруе | 2 - 4 | Гамбург |
| 2019-08-18 | Гольштайн Кіль | 2 - 1 | Карлсруе |
| 2019-08-12 | Карлсруе | 2 - 0 | Ганновер |
| 2019-08-03 | Карлсруе | 4 - 2 | Динамо Дрезден |
| 2019-07-28 | Веєн | 1 - 2 | Карлсруе |
| 2019-07-13 | Карлсруе | 1 - 1 | Герта Берлін |
| 2019-07-04 | Карлсруе | 1 - 1 | Сігма Оломоуц |
| 2019-05-18 | Карлсруе | 2 - 3 | Галлешер |
| 2019-05-11 | Пройссен Мюнстер | 1 - 4 | Карлсруе |
| 2019-05-04 | Карлсруе | 2 - 1 | Гросашпах |
| 2019-04-27 | Мюнхен 1860 | 0 - 2 | Карлсруе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 12 | 8 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 100% | 67% | 33% |
Зандгаузен останні 12 матчі
| 2019-08-30 | Зандгаузен | 1 - 0 | Дармштадт |
| 2019-08-25 | Гайденгайм | 0 - 2 | Зандгаузен |
| 2019-08-16 | Зандгаузен | 3 - 2 | Нюрнберг |
| 2019-08-09 | Зандгаузен | 0 - 1 | Боруссія М. |
| 2019-08-02 | Зандгаузен | 0 - 1 | Оснабрюк |
| 2019-07-27 | Гольштайн Кіль | 1 - 1 | Зандгаузен |
| 2019-07-17 | Зандгаузен | 4 - 3 | Саарбрюкен |
| 2019-07-13 | Зандгаузен | 4 - 3 | Гросашпах |
| 2019-07-06 | Зандгаузен | 1 - 0 | Нансі |
| 2019-07-04 | Кайзерслаутерн | 1 - 0 | Зандгаузен |
| 2019-05-19 | Ян Регенсбург | 2 - 2 | Зандгаузен |
| 2019-05-12 | Зандгаузен | 0 - 3 | Арм. Білефельд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 5 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 42% | 33% |
Таблиця Друга Бундесліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гамбург | 5 | +10 | 13 |
| 2 | Штутгарт | 5 | +3 | 11 |
| 3 | Зандгаузен | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Оснабрюк | 5 | +5 | 9 |
| 5 | Арм. Білефельд | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Гройтер Фюрт | 5 | +1 | 8 |
| 6 | Ерцгебірге Ауе | 5 | +1 | 8 |
| 8 | Ян Регенсбург | 5 | +4 | 7 |
| 9 | Нюрнберг | 5 | -3 | 7 |
| 10 | Карлсруе | 5 | -3 | 6 |
| 11 | Гайденгайм | 5 | -1 | 5 |
| 12 | Ганновер | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Санкт-Паулі | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Динамо Дрезден | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Гольштайн Кіль | 5 | -2 | 5 |
| 16 | Дармштадт | 5 | -3 | 5 |
| 17 | Бохум | 5 | -4 | 2 |
| 18 | Веєн | 5 | -10 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Карлсруе | |
| Зандгаузен | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Карлсруе | Зандгаузен |
|---|---|---|---|
| 1 | Гамбург | 2 - 4 | |
| 2 | Штутгарт | ||
| 3 | Зандгаузен | - | |
| 4 | Оснабрюк | ||
| 5 | Арм. Білефельд | ||
| 6 | Гройтер Фюрт | ||
| 6 | Ерцгебірге Ауе | ||
| 8 | Ян Регенсбург | ||
| 9 | Нюрнберг | ||
| 10 | Карлсруе | - | |
| 11 | Гайденгайм | 0 - 2 | |
| 12 | Ганновер | ||
| 13 | Санкт-Паулі | ||
| 14 | Динамо Дрезден | 4 - 2 | |
| 15 | Гольштайн Кіль | 1 - 1 | |
| 16 | Дармштадт | ||
| 17 | Бохум | ||
| 18 | Веєн |
Позиція в лізі
| Карлсруе | Зандгаузен | |
| Позиція | 10 | 3 |
| Очки | 6 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 5 |
| Очки | 3 | 4 |
Форма в лізі
| Карлсруе | Зандгаузен | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 3 |
3
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 1 |
1
1 0 |
Голи в лізі
| Карлсруе | Зандгаузен | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
12 |
7
4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
6 |
3
1 |
Загальна статистика для Друга Бундесліга
| Матчі (45) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (139) | |
| Голи за матч | 3.09 |
| Голи вдома за матч | 1.58 |
| Голи в гостях за матч | 1.51 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 40% |
Карлсруе наступні 6 матчі
| 2019-09-21 | Нюрнберг | - | Карлсруе |
| 2019-09-28 | Карлсруе | - | Гайденгайм |
| 2019-10-04 | Дармштадт | - | Карлсруе |
| 2019-10-10 | Фрайбург | - | Карлсруе |
| 2019-10-20 | Бохум | - | Карлсруе |
| 2019-10-26 | Карлсруе | - | Ганновер |
Зандгаузен наступні 6 матчі
| 2019-09-21 | Зандгаузен | - | Бохум |
| 2019-09-29 | Санкт-Паулі | - | Зандгаузен |
| 2019-10-05 | Зандгаузен | - | Ерцгебірге Ауе |
| 2019-10-19 | Ян Регенсбург | - | Зандгаузен |
| 2019-10-28 | Зандгаузен | - | Веєн |
| 2019-11-01 | Ганновер | - | Зандгаузен |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 3.50 | 2.75 |
| Ймовірність | 30% | 23% | 47% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.53 |
| Ймовірність | 38% | 62% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.10 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-13 16:01. На даний момент можливі зміни!