Джей-Ліга Дивізіон 1 - Японія
субота, 14.04.2018
06:00
06:00

Касіва

Консадол Саппоро
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кашива |
| В гостях: | Сапоро |
| Відстань: | 810.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Hitachi Kashiwa |
| Вміщує: | 15 900 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 06:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.39 | 3.79 | 1X | 1.25 | 1.80 | |||
| 32% | 41% | 27% | 1.25 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.04 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 64% | 36% | 47% | 53% | 20% | 80% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-10-14 | Консадол Саппоро | 3 - 0 | Касіва |
| 2017-06-25 | Касіва | 2 - 1 | Консадол Саппоро |
| 2017-05-31 | Консадол Саппоро | 2 - 1 | Касіва |
| 2012-09-15 | Касіва | 3 - 1 | Консадол Саппоро |
| 2012-04-07 | Консадол Саппоро | 0 - 2 | Касіва |
| 2010-09-23 | Касіва | 5 - 1 | Консадол Саппоро |
| 2010-04-10 | Консадол Саппоро | 1 - 1 | Касіва |
| 2008-06-08 | Консадол Саппоро | 0 - 3 | Касіва |
| 2008-03-30 | Касіва | 1 - 2 | Консадол Саппоро |
| 2008-03-20 | Касіва | 1 - 1 | Консадол Саппоро |
| 2006-11-25 | Касіва | 2 - 3 | Консадол Саппоро |
| 2006-07-11 | Консадол Саппоро | 2 - 1 | Касіва |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 12 | 9 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 100% | 75% | 25% |
Касіва останні 12 матчі
| 2018-04-11 | Саган Тосу ФК | 1 - 2 | Касіва |
| 2018-04-08 | Касіва | 0 - 1 | Хіросіма |
| 2018-04-04 | Касіва | 0 - 2 | Чонбук |
| 2018-03-30 | Касіва | 2 - 1 | Вісел Кобе |
| 2018-03-18 | Гамба Осака | 2 - 2 | Касіва |
| 2018-03-10 | Касіва | 1 - 1 | Сересо Осака |
| 2018-03-02 | Касіва | 2 - 0 | Йокогама Марінос |
| 2018-02-25 | Вегалта Сендай | 1 - 0 | Касіва |
| 2018-02-20 | Касіва | 1 - 1 | Тяньцзінь Т. |
| 2018-02-13 | Чонбук | 3 - 2 | Касіва |
| 2018-01-30 | Касіва | 3 - 0 | Муангтонг Юн. |
| 2017-12-23 | Йокогама Марінос | 1 - 1 | Касіва |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 42% | 17% |
Консадол Саппоро останні 12 матчі
| 2018-04-11 | Консадол Саппоро | 1 - 0 | Сьонан Белмар |
| 2018-04-07 | Консадол Саппоро | 3 - 0 | Нагоя Грампус |
| 2018-04-04 | Сімідзу Ес-Пулс | 2 - 1 | Консадол Саппоро |
| 2018-03-31 | Касіма Антльрс | 0 - 0 | Консадол Саппоро |
| 2018-03-18 | Консадол Саппоро | 2 - 1 | В-Варен Нагасакі |
| 2018-03-14 | Консадол Саппоро | 0 - 1 | Джубіло Івата |
| 2018-03-10 | Консадол Саппоро | 1 - 3 | Сімідзу Ес-Пулс |
| 2018-03-07 | Кофу | 3 - 0 | Консадол Саппоро |
| 2018-03-02 | Сересо Осака | 3 - 3 | Консадол Саппоро |
| 2018-02-24 | Хіросіма | 1 - 0 | Консадол Саппоро |
| 2017-12-02 | Консадол Саппоро | 3 - 2 | Саган Тосу ФК |
| 2017-11-26 | Гамба Осака | 0 - 1 | Консадол Саппоро |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 7 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 58% | 25% |
Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хіросіма | 7 | +7 | 19 |
| 2 | Вегалта Сендай | 7 | +3 | 14 |
| 3 | ФК Токіо | 7 | +3 | 13 |
| 4 | Сересо Осака | 7 | +1 | 12 |
| 5 | Кавасакі Фронтале | 7 | +4 | 11 |
| 6 | Консадол Саппоро | 7 | +2 | 11 |
| 7 | Касіва | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Сімідзу Ес-Пулс | 7 | +2 | 9 |
| 9 | Вісел Кобе | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Саган Тосу ФК | 7 | -1 | 8 |
| 11 | Урава Ред Дайм. | 7 | -1 | 8 |
| 12 | Сьонан Белмар | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Касіма Антльрс | 7 | -1 | 8 |
| 14 | Йокогама Марінос | 7 | -3 | 8 |
| 15 | Джубіло Івата | 7 | -3 | 8 |
| 16 | Нагоя Грампус | 7 | -4 | 7 |
| 17 | В-Варен Нагасакі | 7 | -5 | 5 |
| 18 | Гамба Осака | 7 | -4 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Касіва | |
| Консадол Саппоро | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Касіва | Консадол Саппоро |
|---|---|---|---|
| 1 | Хіросіма | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Вегалта Сендай | ||
| 3 | ФК Токіо | ||
| 4 | Сересо Осака | 1 - 1 | 3 - 3 |
| 5 | Кавасакі Фронтале | ||
| 6 | Консадол Саппоро | - | |
| 7 | Касіва | - | |
| 8 | Сімідзу Ес-Пулс | ||
| 9 | Вісел Кобе | 2 - 1 | |
| 9 | Саган Тосу ФК | ||
| 11 | Урава Ред Дайм. | ||
| 12 | Сьонан Белмар | ||
| 13 | Касіма Антльрс | 0 - 0 | |
| 14 | Йокогама Марінос | 2 - 0 | |
| 15 | Джубіло Івата | ||
| 16 | Нагоя Грампус | ||
| 17 | В-Варен Нагасакі | ||
| 18 | Гамба Осака |
Позиція в лізі
| Касіва | Консадол Саппоро | |
| Позиція | 7 | 6 |
| Очки | 11 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 15 |
| Очки | 7 | 2 |
Форма в лізі
| Касіва | Консадол Саппоро | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 2 |
3
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 1 |
0
2 1 |
Голи в лізі
| Касіва | Консадол Саппоро | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
7 |
10
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
3 |
3
4 |
Загальна статистика для Джей-Ліга Дивізіон 1
| Матчі (63) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (148) | |
| Голи за матч | 2.35 |
| Голи вдома за матч | 1.22 |
| Голи в гостях за матч | 1.13 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 63% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 19% |
Касіва наступні 6 матчі
| 2018-04-18 | Тяньцзінь Т. | - | Касіва |
| 2018-04-22 | В-Варен Нагасакі | - | Касіва |
| 2018-04-25 | Касіва | - | Урава Ред Дайм. |
| 2018-04-28 | Сімідзу Ес-Пулс | - | Касіва |
| 2018-05-02 | Сьонан Белмар | - | Касіва |
| 2018-05-05 | Касіва | - | Джубіло Івата |
Консадол Саппоро наступні 6 матчі
| 2018-04-18 | Джубіло Івата | - | Консадол Саппоро |
| 2018-04-21 | Урава Ред Дайм. | - | Консадол Саппоро |
| 2018-04-25 | Консадол Саппоро | - | Йокогама Марінос |
| 2018-04-28 | Вегалта Сендай | - | Консадол Саппоро |
| 2018-05-02 | Саган Тосу ФК | - | Консадол Саппоро |
| 2018-05-05 | Консадол Саппоро | - | Гамба Осака |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.39 | 3.79 |
| Ймовірність | 32% | 41% | 27% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.80 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.04 | 1.75 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.80 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-14 04:06. На даний момент можливі зміни!