Суперліга - Туреччина
субота, 24.12.2022
13:00
13:00

Касимпаша

Сівасспор
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Стамбул |
| В гостях: | Сівас |
| Відстань: | 697.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Реджеп Таїп Ердоган |
| Вміщує: | 14 234 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.50 | 2.70 | 1 | 1.44 | 1.53 | |||
| 58% | 16% | 26% | 2.45 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 70% | 30% | 44% | 56% | 25% | 75% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-07 | Сівасспор | 1 - 3 | Касимпаша |
| 2021-12-18 | Касимпаша | 1 - 3 | Сівасспор |
| 2021-05-15 | Сівасспор | 2 - 1 | Касимпаша |
| 2021-01-25 | Касимпаша | 2 - 0 | Сівасспор |
| 2020-07-05 | Касимпаша | 0 - 0 | Сівасспор |
| 2019-11-30 | Сівасспор | 2 - 0 | Касимпаша |
| 2019-02-02 | Касимпаша | 1 - 3 | Сівасспор |
| 2018-08-26 | Сівасспор | 0 - 3 | Касимпаша |
| 2018-03-10 | Сівасспор | 2 - 2 | Касимпаша |
| 2017-10-15 | Касимпаша | 2 - 3 | Сівасспор |
| 2016-03-14 | Сівасспор | 1 - 0 | Касимпаша |
| 2015-10-18 | Касимпаша | 2 - 1 | Сівасспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 42% |
Касимпаша останні 12 матчі
| 2022-12-20 | Касимпаша | 1 - 2 | Умранієспор |
| 2022-12-10 | Трабзонспор | 1 - 1 | Касимпаша |
| 2022-11-04 | Касимпаша | 1 - 1 | Анкарагюджю |
| 2022-10-29 | Коньяспор | 1 - 1 | Касимпаша |
| 2022-10-23 | Касимпаша | 0 - 1 | Кайсеріспор |
| 2022-10-15 | Касимпаша | 1 - 4 | Аданадемірспор |
| 2022-10-10 | Трабзонспор | 0 - 0 | Касимпаша |
| 2022-10-01 | Касимпаша | 1 - 0 | Газіантеп |
| 2022-09-17 | Умранієспор | 1 - 2 | Касимпаша |
| 2022-09-11 | Касимпаша | 2 - 3 | Галатасарай |
| 2022-09-04 | Антальяспор | 0 - 2 | Касимпаша |
| 2022-08-28 | Касимпаша | 1 - 0 | Хатайспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 33% | 17% |
Сівасспор останні 12 матчі
| 2022-12-10 | Анкарагюджю | 0 - 2 | Сівасспор |
| 2022-12-08 | Сівасспор | 2 - 1 | Саарбрюкен |
| 2022-12-02 | Сівасспор | 2 - 0 | Партизані |
| 2022-11-12 | Сівасспор | 2 - 2 | Умранієспор |
| 2022-11-07 | Фенербахче | 1 - 0 | Сівасспор |
| 2022-11-03 | Славія Прага | 1 - 1 | Сівасспор |
| 2022-10-31 | Сівасспор | 0 - 2 | Антальяспор |
| 2022-10-27 | Сівасспор | 3 - 0 | ЧФР Клуж |
| 2022-10-22 | Трабзонспор | 1 - 0 | Сівасспор |
| 2022-10-17 | Сівасспор | 3 - 0 | Гіресунспор |
| 2022-10-13 | Баллкані | 1 - 2 | Сівасспор |
| 2022-10-10 | Башакшехір | 0 - 2 | Сівасспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 5 | 1 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 42% | 8% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фенербахче | 13 | +22 | 29 |
| 2 | Галатасарай | 13 | +13 | 27 |
| 3 | Башакшехір | 14 | +6 | 27 |
| 4 | Аданадемірспор | 13 | +10 | 24 |
| 5 | Коньяспор | 14 | +7 | 24 |
| 6 | Трабзонспор | 13 | +3 | 23 |
| 7 | Бешикташ | 13 | +8 | 22 |
| 8 | Кайсеріспор | 14 | +5 | 20 |
| 9 | Аланіяспор | 14 | -5 | 17 |
| 10 | Газіантеп | 13 | 0 | 16 |
| 11 | Анкарагюджю | 14 | -3 | 16 |
| 12 | Антальяспор | 13 | -4 | 16 |
| 13 | Гіресунспор | 13 | -7 | 15 |
| 14 | Касимпаша | 13 | -11 | 15 |
| 15 | Хатайспор | 13 | -10 | 14 |
| 16 | Карагюмрюк | 13 | -3 | 13 |
| 17 | Сівасспор | 14 | -6 | 11 |
| 18 | Істанбулспор | 13 | -14 | 8 |
| 19 | Умранієспор | 14 | -11 | 7 |
Хронологія матчів у лізі
| Касимпаша | |
| Сівасспор | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Касимпаша | Сівасспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Фенербахче | 0 - 6 | 1 - 0 |
| 2 | Галатасарай | 2 - 3 | |
| 3 | Башакшехір | 0 - 2 | |
| 4 | Аданадемірспор | 1 - 4 | 3 - 0 |
| 5 | Коньяспор | ||
| 6 | Трабзонспор | 1 - 0 | |
| 7 | Бешикташ | 3 - 1 | |
| 8 | Кайсеріспор | 0 - 1 | |
| 9 | Аланіяспор | ||
| 10 | Газіантеп | 1 - 0 | |
| 11 | Анкарагюджю | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Антальяспор | ||
| 13 | Гіресунспор | ||
| 14 | Касимпаша | - | |
| 15 | Хатайспор | 1 - 0 | |
| 16 | Карагюмрюк | ||
| 17 | Сівасспор | - | |
| 18 | Істанбулспор | ||
| 19 | Умранієспор |
Позиція в лізі
| Касимпаша | Сівасспор | |
| Позиція | 14 | 17 |
| Очки | 15 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 19 |
| Очки | 7 | 3 |
Форма в лізі
| Касимпаша | Сівасспор | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 6 |
2
5 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 4 |
1
0 5 |
Голи в лізі
| Касимпаша | Сівасспор | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
22 |
13
19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
15 |
4
10 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (127) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (362) | |
| Голи за матч | 2.85 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 1.38 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 32% |
Касимпаша наступні 6 матчі
| 2022-12-28 | Істанбулспор | - | Касимпаша |
| 2023-01-04 | Касимпаша | - | Аланіяспор |
| 2023-01-07 | Бешикташ | - | Касимпаша |
| 2023-01-15 | Касимпаша | - | Карагюмрюк |
| 2023-01-21 | Касимпаша | - | Башакшехір |
| 2023-01-29 | Фенербахче | - | Касимпаша |
Сівасспор наступні 6 матчі
| 2022-12-29 | Сівасспор | - | Галатасарай |
| 2023-01-04 | Коньяспор | - | Сівасспор |
| 2023-01-13 | Кайсеріспор | - | Сівасспор |
| 2023-01-22 | Газіантеп | - | Сівасспор |
| 2023-01-28 | Сівасспор | - | Аданадемірспор |
| 2023-01-31 | Аланіяспор | - | Сівасспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.45 | 3.50 | 2.70 |
| Ймовірність | 58% | 16% | 26% |
| 1 @ 2.45 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 1.53 |
| Ймовірність | 68% | 32% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 2.20 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 2.20 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-24 12:03. На даний момент можливі зміни!