TOPLYGA - Литва
субота, 05.11.2022
12:00
12:00

Кауно Жальгіріс

Паневежис
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Каунас |
| В гостях: | Паневежись |
| Відстань: | 96.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Darius and Girenas Stadium |
| Вміщує: | 15 315 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.17 | 3.08 | 2.97 | 1X | 1.32 | 1.57 | |||
| 37% | 32% | 31% | 1.32 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.00 | 2.06 | 1.67 | 3.66 | 1.24 | ||||||
| 74% | 26% | 49% | 51% | 20% | 80% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-07-23 | Паневежис | 2 - 1 | Кауно Жальгіріс |
| 2022-04-30 | Кауно Жальгіріс | 2 - 1 | Паневежис |
| 2022-03-11 | Паневежис | 1 - 0 | Кауно Жальгіріс |
| 2021-10-27 | Кауно Жальгіріс | 1 - 1 | Паневежис |
| 2021-08-25 | Паневежис | 4 - 0 | Кауно Жальгіріс |
| 2021-06-26 | Кауно Жальгіріс | 1 - 2 | Паневежис |
| 2021-06-16 | Паневежис | 2 - 2 | Кауно Жальгіріс |
| 2021-05-03 | Паневежис | 2 - 1 | Кауно Жальгіріс |
| 2020-08-20 | Паневежис | 0 - 1 | Кауно Жальгіріс |
| 2020-07-23 | Кауно Жальгіріс | 3 - 2 | Паневежис |
| 2020-07-03 | Паневежис | 0 - 2 | Кауно Жальгіріс |
| 2020-06-13 | Кауно Жальгіріс | 2 - 0 | Паневежис |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 58% | 25% |
Кауно Жальгіріс останні 12 матчі
| 2022-10-29 | Кауно Жальгіріс | 3 - 0 | Банга |
| 2022-10-23 | Кауно Жальгіріс | 1 - 0 | Шауляй |
| 2022-10-19 | Судува | 0 - 2 | Кауно Жальгіріс |
| 2022-10-09 | Кауно Жальгіріс | 1 - 1 | Гегельманн |
| 2022-10-01 | Жальгіріс | 1 - 1 | Кауно Жальгіріс |
| 2022-09-16 | Кауно Жальгіріс | 2 - 1 | Йонава |
| 2022-09-11 | Кауно Жальгіріс | 0 - 2 | Жальгіріс |
| 2022-09-07 | Кауно Жальгіріс | 5 - 1 | Джюгас Телшяй |
| 2022-09-04 | Банга | 0 - 1 | Кауно Жальгіріс |
| 2022-08-31 | Судува | 0 - 1 | Кауно Жальгіріс |
| 2022-08-28 | Шауляй | 0 - 3 | Кауно Жальгіріс |
| 2022-08-20 | Гегельманн | 1 - 1 | Кауно Жальгіріс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 9 | 4 | 1 | |
| 67% | 25% | 8% | 75% | 33% | 8% |
Паневежис останні 12 матчі
| 2022-10-30 | Паневежис | 3 - 1 | Гегельманн |
| 2022-10-23 | Джюгас Телшяй | 0 - 0 | Паневежис |
| 2022-10-19 | Паневежис | 0 - 1 | Жальгіріс |
| 2022-10-09 | Банга | 1 - 1 | Паневежис |
| 2022-10-05 | Гегельманн | 0 - 0 | Паневежис |
| 2022-10-02 | Паневежис | 2 - 0 | Судува |
| 2022-09-17 | Шауляй | 1 - 0 | Паневежис |
| 2022-09-10 | Йонава | 1 - 1 | Паневежис |
| 2022-09-07 | Паневежис | 0 - 1 | Рітеряй |
| 2022-09-02 | Гегельманн | 1 - 1 | Паневежис |
| 2022-08-27 | Паневежис | 3 - 2 | Джюгас Телшяй |
| 2022-08-21 | Паневежис | 2 - 1 | Банга |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 3 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 25% | 17% |
Таблиця TOPLYGA
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Жальгіріс | 30 | +55 | 75 |
| 2 | Гегельманн | 34 | +28 | 57 |
| 3 | Кауно Жальгіріс | 32 | +16 | 56 |
| 4 | Паневежис | 32 | +18 | 55 |
| 5 | Судува | 33 | +11 | 54 |
| 6 | Рітеряй | 33 | +9 | 52 |
| 7 | Шауляй | 33 | +1 | 44 |
| 8 | Банга | 33 | -20 | 27 |
| 9 | Джюгас Телшяй | 34 | -30 | 26 |
| 10 | Йонава | 34 | -88 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Кауно Жальгіріс | |
| Паневежис | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Кауно Жальгіріс | Паневежис |
|---|---|---|---|
| 1 | Жальгіріс | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 2 | Гегельманн | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Кауно Жальгіріс | - | 2 - 1 |
| 4 | Паневежис | 2 - 1 | - |
| 5 | Судува | 2 - 2 | 4 - 1 |
| 6 | Рітеряй | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Шауляй | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Банга | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Джюгас Телшяй | 5 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Йонава | 2 - 1 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Кауно Жальгіріс | Паневежис | |
| Позиція | 3 | 4 |
| Очки | 56 | 55 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 5 |
| Очки | 29 | 21 |
Форма в лізі
| Кауно Жальгіріс | Паневежис | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
16
8 8 |
16
7 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
5 4 |
5
6 4 |
Голи в лізі
| Кауно Жальгіріс | Паневежис | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
49
33 |
46
28 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
28
19 |
18
13 |
Загальна статистика для TOPLYGA
| Матчі (164) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (426) | |
| Голи за матч | 2.60 |
| Голи вдома за матч | 1.38 |
| Голи в гостях за матч | 1.21 |
| Домашня команда забила в | 68% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 27% |
Кауно Жальгіріс наступні 6 матчі
| 2022-11-08 | Рітеряй | - | Кауно Жальгіріс |
| 2022-11-13 | Джюгас Телшяй | - | Кауно Жальгіріс |
| 2022-11-23 | Жальгіріс | - | Кауно Жальгіріс |
| 2023-02-11 | РФС Рига | - | Кауно Жальгіріс |
| 2023-02-15 | Кауно Жальгіріс | - | Банга |
| 2023-02-26 | Жальгіріс | - | Кауно Жальгіріс |
Паневежис наступні 6 матчі
| 2022-11-09 | Жальгіріс | - | Паневежис |
| 2022-11-13 | Рітеряй | - | Паневежис |
| 2022-11-23 | Паневежис | - | Йонава |
| 2023-01-20 | Паневежис | - | БФЦ Даугавпілс |
| 2023-01-28 | Паневежис | - | Метта |
| 2023-02-04 | Рітеряй | - | Паневежис |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.17 | 3.08 | 2.97 |
| Ймовірність | 37% | 32% | 31% |
| 1X @ 1.32 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.32 | 1.57 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.32 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.00 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.06 | 1.67 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 2.5 @ 1.67 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.66 | 1.24 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.24 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.79 | 1.89 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 1.89 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-05 08:05. На даний момент можливі зміни!