Кубок Джей-ліги - Японія
середа, 05.04.2023
11:00
Кавасакі Фронтале
Урава Ред Дайм.
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Кавасакі |
| В гостях: |
Сайтама |
| Відстань: |
39.0 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Todoroki
|
| Вміщує: |
25 000 |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
11:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.15 |
3.40 |
3.00 |
12 |
|
|
|
1.36 |
1.67 |
| 36% |
32% |
32% |
1.30 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.93 |
1.93 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 73% |
27% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
28% |
72% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2022-07-30 |
Урава Ред Дайм.
|
3 - 1 |
Кавасакі Фронтале
|
|
2022-03-02 |
Кавасакі Фронтале
|
2 - 1 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2022-02-12 |
Кавасакі Фронтале
|
0 - 2 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2021-11-03 |
Кавасакі Фронтале
|
1 - 1 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2021-09-05 |
Кавасакі Фронтале
|
3 - 3 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2021-09-01 |
Урава Ред Дайм.
|
1 - 1 |
Кавасакі Фронтале
|
|
2021-03-21 |
Урава Ред Дайм.
|
0 - 5 |
Кавасакі Фронтале
|
|
2020-12-16 |
Кавасакі Фронтале
|
3 - 1 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2020-09-20 |
Урава Ред Дайм.
|
0 - 3 |
Кавасакі Фронтале
|
|
2019-11-05 |
Урава Ред Дайм.
|
0 - 2 |
Кавасакі Фронтале
|
|
2019-06-01 |
Кавасакі Фронтале
|
1 - 1 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2019-02-16 |
Кавасакі Фронтале
|
1 - 0 |
Урава Ред Дайм.
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
11 |
6 |
4 |
| 50% |
33% |
17% |
|
92% |
50% |
33% |
Кавасакі Фронтале останні 12 матчі
|
2023-04-01 |
Консадол Саппоро
|
3 - 4 |
Кавасакі Фронтале
|
|
2023-03-26 |
Кавасакі Фронтале
|
0 - 0 |
Сьонан Белмар
|
|
2023-03-18 |
Кавасакі Фронтале
|
0 - 0 |
Сересо Осака
|
|
2023-03-11 |
Альбірекс Ніїгата
|
1 - 0 |
Кавасакі Фронтале
|
|
2023-03-08 |
Сімідзу Ес-Пулс
|
3 - 2 |
Кавасакі Фронтале
|
|
2023-03-04 |
Кавасакі Фронтале
|
1 - 1 |
Сьонан Белмар
|
|
2023-02-25 |
Касіма Антльрс
|
1 - 2 |
Кавасакі Фронтале
|
|
2023-02-17 |
Кавасакі Фронтале
|
1 - 2 |
Йокогама Марінос
|
|
2022-11-15 |
Консадол Саппоро
|
3 - 3 |
Кавасакі Фронтале
|
|
2022-11-12 |
Патум Юн.
|
1 - 3 |
Кавасакі Фронтале
|
|
2022-11-05 |
ФК Токіо
|
2 - 3 |
Кавасакі Фронтале
|
|
2022-10-29 |
Кавасакі Фронтале
|
2 - 1 |
Вісел Кобе
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
9 |
8 |
5 |
| 42% |
33% |
25% |
|
75% |
67% |
42% |
Урава Ред Дайм. останні 12 матчі
|
2023-03-31 |
Касіва
|
0 - 3 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2023-03-26 |
Урава Ред Дайм.
|
1 - 1 |
Сімідзу Ес-Пулс
|
|
2023-03-18 |
Урава Ред Дайм.
|
2 - 1 |
Альбірекс Ніїгата
|
|
2023-03-11 |
Вісел Кобе
|
0 - 1 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2023-03-08 |
Сьонан Белмар
|
0 - 0 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2023-03-04 |
Урава Ред Дайм.
|
2 - 1 |
Сересо Осака
|
|
2023-02-25 |
Йокогама Марінос
|
2 - 0 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2023-02-18 |
ФК Токіо
|
2 - 0 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2022-11-16 |
Урава Ред Дайм.
|
4 - 2 |
Айнтрахт Фр.
|
|
2022-11-05 |
Урава Ред Дайм.
|
1 - 1 |
Авіспа Фукуока
|
|
2022-10-29 |
Йокогама Марінос
|
4 - 1 |
Урава Ред Дайм.
|
|
2022-10-12 |
Урава Ред Дайм.
|
1 - 1 |
Консадол Саппоро
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
5 |
2 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
42% |
17% |
Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 1
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Вісел Кобе |
6 |
5 |
0 |
1 |
12 |
2 |
+10 |
15 |
| 2 |
Нагоя Грампус |
6 |
4 |
1 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
13 |
| 3 |
Урава Ред Дайм. |
6 |
4 |
0 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
12 |
| 4 |
Хіросіма |
6 |
3 |
2 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
11 |
| 5 |
Авіспа Фукуока |
6 |
3 |
2 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
11 |
| 6 |
Йокогама Марінос |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
10 |
| 7 |
Кіото |
6 |
3 |
0 |
3 |
8 |
7 |
+1 |
9 |
| 8 |
Сьонан Белмар |
6 |
2 |
2 |
2 |
13 |
9 |
+4 |
8 |
| 9 |
ФК Токіо |
6 |
2 |
2 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
8 |
| 10 |
Кавасакі Фронтале |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 10 |
Сересо Осака |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 12 |
Альбірекс Ніїгата |
6 |
2 |
2 |
2 |
9 |
10 |
-1 |
8 |
| 13 |
Касіма Антльрс |
6 |
2 |
1 |
3 |
8 |
7 |
+1 |
7 |
| 14 |
Саган Тосу ФК |
6 |
2 |
1 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
7 |
| 15 |
Консадол Саппоро |
6 |
1 |
3 |
2 |
10 |
11 |
-1 |
6 |
| 16 |
Гамба Осака |
6 |
0 |
3 |
3 |
7 |
15 |
-8 |
3 |
| 17 |
Йокогама |
6 |
0 |
2 |
4 |
6 |
14 |
-8 |
2 |
| 18 |
Касіва |
6 |
0 |
2 |
4 |
3 |
11 |
-8 |
2 |
Кавасакі Фронтале наступні 6 матчі
|
2023-04-09 |
Гамба Осака
|
- |
Кавасакі Фронтале
|
|
2023-04-15 |
Кавасакі Фронтале
|
- |
Нагоя Грампус
|
|
2023-04-19 |
Кавасакі Фронтале
|
- |
Сімідзу Ес-Пулс
|
|
2023-04-23 |
Кавасакі Фронтале
|
- |
Урава Ред Дайм.
|
|
2023-04-29 |
Авіспа Фукуока
|
- |
Кавасакі Фронтале
|
|
2023-05-03 |
Кіото
|
- |
Кавасакі Фронтале
|
Урава Ред Дайм. наступні 6 матчі
|
2023-04-09 |
Нагоя Грампус
|
- |
Урава Ред Дайм.
|
|
2023-04-15 |
Урава Ред Дайм.
|
- |
Консадол Саппоро
|
|
2023-04-19 |
Урава Ред Дайм.
|
- |
Сьонан Белмар
|
|
2023-04-23 |
Кавасакі Фронтале
|
- |
Урава Ред Дайм.
|
|
2023-04-29 |
Аль-Хіляль
|
- |
Урава Ред Дайм.
|
|
2023-05-06 |
Урава Ред Дайм.
|
- |
Аль-Хіляль
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.15 |
3.40 |
3.00 |
| Ймовірність |
36% |
32% |
32% |
|
12 @ 1.30 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.36 |
1.67 |
| Ймовірність |
57% |
43% |
|
1X @ 1.36 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.29 |
3.50 |
| Ймовірність |
|
73% |
27% |
|
Більше 1.5 @ 1.29 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.93 |
1.93 |
| Ймовірність |
|
49% |
51% |
|
Менше 2.5 @ 1.93 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.25 |
1.33 |
| Ймовірність |
|
28% |
72% |
|
Менше 3.5 @ 1.33 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.73 |
2.00 |
| Ймовірність |
|
54% |
46% |
|
Так @ 1.73 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-05 08:04. На даний момент можливі зміни!