Прем'є́р-лі́га - Бурунді

вівторок, 09.02.2021
13:00
Каянза

Каянза

Фламбо дю Сентр

Фламбо дю Сентр

3 - 0
(1 - 0,  2 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Kayanza
В гостях: Gitega
Відстань: 65.4 км
Час початку
Година: 13:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
3.48 3.26 2.04 X2 1.67 1.26
29% 27% 44% 1.26 39% 61%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.37 2.85 2.19 1.68 3.90 1.21
74% 26% 44% 56% 27% 73%

Останні 3 прямі зустрічі

2020-11-22 Фламбо дю Сентр 6 - 1 Каянза
2020-04-04 Каянза 1 - 1 Фламбо дю Сентр
2019-08-10 Фламбо дю Сентр 3 - 1 Каянза

Каянза останні 12 матчі

2021-01-30 Каянза 4 - 1 Бужумбура Сіті
2021-01-23 Бумамуру 2 - 3 Каянза
2021-01-16 Каянза 0 - 5 Егль Нуар
2021-01-09 Каянза 4 - 1 Muzinga
2020-12-19 Muzinga 0 - 1 Каянза
2020-12-12 Егль Нуар 1 - 1 Каянза
2020-12-06 Каянза 2 - 0 Бумамуру
2020-12-02 Бужумбура Сіті 1 - 0 Каянза
2020-11-22 Фламбо дю Сентр 6 - 1 Каянза
2020-11-17 Каянза 1 - 0 Рукінзо
2020-11-04 Олімпік Стар 3 - 1 Каянза
2020-10-31 Каянза 1 - 1 Ле Мессажер Нгозі
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 9 6 6
50% 17% 33% 75% 50% 50%

Фламбо дю Сентр останні 12 матчі

2021-01-31 Фламбо дю Сентр 1 - 0 Рояль де Мурамв'я
2021-01-21 Інтер Стар 0 - 2 Фламбо дю Сентр
2021-01-17 Фламбо дю Сентр 1 - 0 Бумамуру
2021-01-09 Динамік 0 - 1 Фламбо дю Сентр
2020-12-19 Фламбо дю Сентр 2 - 0 Динамік
2020-12-13 Бумамуру 2 - 1 Фламбо дю Сентр
2020-12-06 Фламбо дю Сентр 1 - 0 Інтер Стар
2020-12-02 Рояль де Мурамв'я 0 - 0 Фламбо дю Сентр
2020-11-22 Фламбо дю Сентр 6 - 1 Каянза
2020-11-18 Мусонгаті 1 - 1 Фламбо дю Сентр
2020-11-04 Бужумбура Сіті 1 - 2 Фламбо дю Сентр
2020-10-31 Фламбо дю Сентр 1 - 1 Олімпік Стар
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
8 3 1 7 3 1
67% 25% 8% 58% 25% 8%
Реклама

Таблиця Прем'є́р-лі́га

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Фламбо дю Сентр 19 11 5 3 31 12 +19 38
2 Рукінзо 19 10 5 4 33 20 +13 35
3 Ле Мессажер Нгозі 20 10 5 5 28 23 +5 35
4 Мусонгаті 20 9 7 4 33 21 +12 34
5 Олімпік Стар 20 10 4 6 26 16 +10 34
6 Егль Нуар 20 9 5 6 33 25 +8 32
7 Каянза 19 8 5 6 31 32 -1 29
8 Динамік 20 8 4 8 16 15 +1 28
9 Віталь'О 20 8 4 8 20 23 -3 28
10 Бужумбура Сіті 20 8 2 10 27 33 -6 26
11 Рояль де Мурамв'я 19 6 6 7 21 22 -1 24
12 Les Elephants 20 6 5 9 23 30 -7 23
13 Бумамуру 20 6 4 10 19 27 -8 22
14 Інтер Стар 20 6 3 11 20 26 -6 21
15 Атлетіко Олімпік 20 5 6 9 23 32 -9 21
16 Muzinga 20 1 4 15 7 34 -27 7

Хронологія матчів у лізі

Каянза                    
Фламбо дю Сентр                    
Вдома                    
В гостях                    

Матчі вдома/в гостях

М Команда Каянза Фламбо дю Сентр
1 Фламбо дю Сентр   -
2 Рукінзо 1 - 0 2 - 0
3 Ле Мессажер Нгозі 1 - 1  
4 Мусонгаті   1 - 1
5 Олімпік Стар    
6 Егль Нуар 0 - 5  
7 Каянза -  
8 Динамік 1 - 1 0 - 1
9 Віталь'О   2 - 0
10 Бужумбура Сіті 4 - 1 1 - 2
11 Рояль де Мурамв'я   0 - 0
12 Les Elephants 0 - 2  
13 Бумамуру 2 - 0 2 - 1
14 Інтер Стар 3 - 3 0 - 2
15 Атлетіко Олімпік 3 - 0  
16 Muzinga 4 - 1 0 - 4

Позиція в лізі

  Каянза Фламбо дю Сентр
Позиція 7 1
Очки 29 38
  Вдома В гостях
Позиція 5 7
Очки 18 14

Форма в лізі

  Каянза Фламбо дю Сентр
Перемоги
Нічиї
Поразки
8         
5      
6       
11            
5      
3    
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
3    
2   
4     
2   
3    

Голи в лізі

  Каянза Фламбо дю Сентр
Забиті голи
Пропущені голи
31                                
32                                 
31                                
12             
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
19                    
14               
11            
8         

Загальна статистика для Прем'є́р-лі́га

Матчі   (158)
Перемоги вдома 46%
Нічиї 23%
Перемоги в гостях 31%
Зіграні матчі 100%
Голи   (391)
Голи за матч 2.47
Голи вдома за матч 1.35
Голи в гостях за матч 1.13
Домашня команда забила в 72%
Команда гостей забила в 69%
Обидві Команди Заб'ють 49%
Більше 1.5 70%
Більше 2.5 44%
Більше 3.5 23%

Каянза наступні 6 матчі

2021-02-14 Рукінзо - Каянза
2021-02-20 Каянза - Олімпік Стар
2021-02-28 Ле Мессажер Нгозі - Каянза
2021-03-06 Каянза - Віталь'О
2021-04-02 Інтер Стар - Каянза
2021-04-10 Інтер Стар - Каянза

Фламбо дю Сентр наступні 6 матчі

2021-02-14 Фламбо дю Сентр - Мусонгаті
2021-02-21 Фламбо дю Сентр - Бужумбура Сіті
2021-02-28 Олімпік Стар - Фламбо дю Сентр
2021-03-05 Фламбо дю Сентр - Muzinga
2021-04-04 Атлетіко Олімпік - Фламбо дю Сентр
2021-04-11 Атлетіко Олімпік - Фламбо дю Сентр

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 3.48 3.26 2.04
Ймовірність 29% 27% 44%
X2 @ 1.26
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.67 1.26
Ймовірність 39% 61%
X2 @ 1.26
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.37 2.85
Ймовірність   74% 26%
Більше 1.5 @ 1.37
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.19 1.68
Ймовірність   44% 56%
Менше 2.5 @ 1.68
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.90 1.21
Ймовірність   27% 73%
Менше 3.5 @ 1.21
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.88 1.82
Ймовірність   47% 53%
Ні @ 1.82

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-02-09 12:04. На даний момент можливі зміни!